Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Öldürdüğü Küçük Kızı Yatağının Altına Saklayan Bile Var! İşte Çocukların İşlediği 17 Cinayet Vakası

-

Maalesef onlar henüz çocukken bu kirli dünyaya girdiler. Buzzfeed sitesinden derlediğimiz çocukların işlediği 17 cinayet vakası...

Uyarı: İçerik rahatsız edici olaylar içermektedir.

Kaynak

1. Sandra ve Beth Andersen

Sandra ve Beth Andersen
Sandra ve Beth Andersen

Sandra 16, Beth ise 15 yaşındaydı. Bir gün anneleri sarhoş halde eve geldiğinde, kızlar ona ilaç verdiler. Daha sonra annelerini küvette boğarak öldürdüler.

2. Daniel Bartlam

Daniel Bartlam
Daniel Bartlam

Daniel, 2011 yılında işlediği cinayet sırasında henüz 15 yaşındaydı. Annesini çekiçle öldürüp daha sonra cesedini de ateşe verip yaktı...

3. Brenda Spencer

Brenda Spencer
Brenda Spencer

Brenda 16 yaşındayken, evinin karşısında bulunan ilkokula silahla ateş açtı. Bu saldırı sonucu okulun müdürü ve temizlik görevlisi hayatını kaybetti. Brenda'nın saldırı sebebi ise "Pazartesi günlerini sevmemesi"ydi.

4. Joshua Phillips

Joshua Phillips
Joshua Phillips

14 yaşında olan Philips, 8 yaşındaki komşusu Maddie'ye beyzbol sopasıya vurduktan sonra 11 defa bıçaklayarak öldürdü. Küçük kızın cesedini ise yatağının altına sakladı. Daha sonra Philip'in annesi odadan gelen kötü kokuyu fark ettiğinde bu cinayet ortaya çıkmış oldu.

5. Mary Bell

Bell ilk cinayetini işlediğinde 10 yaşındaydı. İlk cinayetinde 4 yaşında bir erkek çocuğunu boğarak öldürdü. Bundan 1 yıl sonra ise 3 yaşında bir çocuğu yine aynı şekilde boğarak öldürdü. Son cinayetinde bir de ortağı vardı Bell'in. Hatta öldürdükleri çocuğun vücuduna ikisinin baş harflerini kazımışlardı ve çocuğun özel bölgelerini de kesmişlerdi...

6. Pauline Parker ve Juliet Hulme

Pauline Parker ve Juliet Hulme
Pauline Parker ve Juliet Hulme

Kendi yarattıkları dünyalarında çok farklı ve birbirlerine bağlı bir ilişki yaşayan bu ikiliyi aileleri ayırmaya karar verdi. Kızlar bu durumu öğrendiklerinde, ilk işleri Pauline'nin annesini öldürmek oldu.

Not: Cennet Yaratıkları filmi bu olaydan uyarlanan bir hikayedir.

7. Barry Dale Loukaitis

Barry Dale Loukaitis
Barry Dale Loukaitis

Barry henüz 14 yaşındayken, matematik öğretmenini ve okulundaki iki öğrenciyi öldürdü. Bunu da bütün sınıfının önünde yaptı. Daha sonra tüm sınıfı yaklaşık 1 saat kadar rehin tuttu. Olayı duyan beden eğitimi öğretmeni sınıfa daldı ve Barry'i etkisiz hale getirdi. Rehineler de bu sayede kurtuldular.

8. Lionel Tate

Lionel Tate
Lionel Tate

Tate 13 yaşındayken 6 yaşında bir kız çocuğuyla evinin bodrumunda oynuyordu. Ciddi olmayan bir güreş oyunu sonrası kızı fazla zorlayan Tate, kızın karaciğerinin parçalanmasına ve kafatasının kırılmasına neden oldu. Küçük kız maalesef hayata tutunamadı.

9. Jesse Pomeroy

Jesse Pomeroy
Jesse Pomeroy

Pomeray etrafındaki çocuklara her zaman bıçağı ve kemeriyle zarar veriyordu. Bu zarar verme durumu Pomeray 14 yaşındayken daha da ileri gitti ve Katie isimli bir kızı öldürdü. Kızın cesedini ise annesinin iş yerinin bodrumuna sakladı.

10. Eric Smith

Eric 13 yaşındayken, 4 yaşında olan küçük bir çocuğu ormana götürdü. Orada küçük çocuğu boğduktan sonra kafasını da ezerek öldürdü...

11. Cindy Collier ve Shirley Wolf

Cinayeti gerçekleştirdiklerinde Shirley 14, Cindy ise 15 yaşındaydı. 87 yaşındaki yaşlı bir kadını öldürene kadar bıçaklamışlardı. Olay gecesi yakalandıklarında ise Shirley'in cevabı yalnızca "Evet, yaptık" oldu.

12. Carl Newton Mahan

Carl Newton Mahan
Carl Newton Mahan

Carl henüz 6 yaşındayken cinayet işledi. 8 yaşındaki kız arkadaşıyla hurda satıp para kazanmaya çalışırken tartıştılar. Kız Carl'a hurdalardan biriyle vurunca, Carl da kıza silahla ateş açtı ve onu öldürdü...

13. Jon Venables ve Robert Thompson

Henüz 10 yaşında olan bu iki arkadaş, 1993 yılında bir alışveriş merkezinde 2 yaşındaki bebeği kaçırdılar. Bebeği dövüp işkence ettikten sonra kaçtılar. Maalesef bebek bulunduğunda vücudu o kadar kötü haldeydi ki, otopside ölüm nedeni anlaşılamamıştı...

14. Craig Price

Craig ilk cinayetini 13 yaşındayken işlemişti. Yakalanana kadar,15 yaşına kadar, ise 3 cinayet daha işledi. Polis ifadesinde söylediği şey ise, silah seçimini mutfak bıçaklarından yana yaptığıydı.

15. Alyssa Bustamante

Alyssa Bustamante
Alyssa Bustamante

Alyssa 15 yaşındayken 9 yaşındaki küçük bir kız çocuğunu öldürdü. Sebebi ise "öldürmenin nasıl bir his olduğunu merak etmesi"ydi.

16. David Brom

David Brom
David Brom

Tüm ailesini baltayla öldüren David, cinayeti işlediğinde yalnızca 16 yaşındaydı. Cinayet gününden 1 gün önce ise okuldaki sınıf arkadaşlarına ailesini öldürmeyi planladığını anlatmıştı...

Onlar bu çocuklar arasında en farklı olanlardı. Çünkü buna mecbur bırakıldıklarını düşünmüşlerdi...

17. Catherine and Curtis Jones

Biri 13 biri 12 yaşında olan kardeşler, babalarının sevgilisini silahla vurarak öldürmüşlerdi. Sebepleri ise herkesin yüreğini burkmuştu, babaları ve sevgilisi onlara cinsel tacizde bulunuyordu...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bseozyrt

Veletlere bak amk.

ali-balikcioglu

Kimse kötü olarak doğmaz.

hestia

Sineklerin Tanrısı'nı okuyunuz.

kdramadelisi

17 haketmişler ! Diğerleri için üzüldüm.

meliscankurtaran

son çocuklar umarım ceza almamışlardır da diğerleri çocuk değil şeytanın dölü resmen tövbe tövbe! Allah korusun yani bunlar nasıl veled?

Başlıklar

Polisolay
Görüş Bildir