Öğretilmiş Kalıplara Girmeyi Reddederek Doğallığı, Duyarlılığı ve Farklılığıyla Dimdik Ayakta Duran Güçlü Bir Kadın: Özge Özpirinçci

2.2bPAYLAŞIM

Herkesin tek-tipleştiği şu günlerde, toplumun onu sokmaya çalıştığı hiçbir kalıba uymayan, kendi anlayışından ve yaşayışından zerre ödün vermeyen cesur kadın Özge Özpirinçci'den bahsedeceğiz bugün size!

Özge Özpirinçci daima kendi kanatlarıyla uçmayı başaran güçlü bir kadın!

Toplumun bizlere dayattığı hiçbir kalıba sığmayan,

Doğallığından ve kendi isteklerinden ödün vermeyen muhteşem bir oyuncu!

Dilediğince yaşayan ve

Göz önünde bir isim olmasına rağmen, "Aman o ne der, bu ne düşünür" demeden kendi doğrularının arkasından gidebilen bir kadın...

Herkesin mükemmel olduğunu kanıtlamak için yarıştığı sosyal medyada bile yalnızca kendi gibi olduğu hâllerini paylaşabilen,

Ve bu öz güveniyle herkesi kendisine hayran bırakan bir kadın...

Yalnızca insanlara karşı değil, tüm canlılara karşı duyarlılığı,

Ve tüm canlıları sevebilecek kadar büyük olan kalbiyle her geçen gün dünyayı güzelleştirmeye devam ediyor...

Yardıma muhtaç ve kötü durumdaki bir eşeği sahiplenerek içimizi ısıtan bir hikâyenin baş kahramanı bile olmuştu Özge Özpirinçci!

Zilli'yi yalnızca sahiplenmekle kalmadı, ona tüm kalbiyle harika bir dost oldu Özpirinçci...

Yalnızca Zilli'ye değmemiş bu iyilik eli... Özpirinçci'nin ayrıca sahiplendiği iki kedisi ve yine çiftlikte baktığı çok sayıda köpeği var!

Baksanıza, ne kadar da iyi anlaşıyorlar!

Yalnızca hayvanlara karşı değil, doğaya ve insanlara karşı duyarlılığıyla da içimizi ısıtıyor Özpirinçci!

Son olarak, makyajsız görüntülenmesinin ardından eleştirilen ve #Kendimiseviyorum akımını başlatan Hadise'ye de destek oldu kendisi...

Çünkü kendini her hâliyle seven ve olduğu gibi kabul edebilen bir kadın o da...

Herkesin tek-tipleştiği günümüzde, kendi gibi olmaktan gurur duyan ve bunu cesurca dile getirebilen bir kadın!

Her canlıyı sorgusuz sualsiz kucaklayabilecek kadar da koca yürekli bir insan...

Aşkını, sevgisini doyasıya yaşayan...

Kendi gibi güzel seven bir kadın!

View this post on Instagram

Ben zamani burda durdurdum...

A post shared by Ozge Ozpirincci (@ozpirincci) on

Herkes toplumun dayattığı güzellik anlayışına yavaş yavaş boyun eğerken, o tam tersi yöne koşmayı başaran bir kadın...

Herkesin kendi gibi olmaktan çekindiği ve filtrelerin arkasına sığındığı şu günlerde,

View this post on Instagram

😀😁😏😕

A post shared by Ozge Ozpirincci (@ozpirincci) on

Farklılığı, samimiyeti, doğallığı ve duyarlılığıyla hepimize ilaç gibi gelen bir kadın Özge Özpirinçci!

Ne diyelim ki...

Umarız hep mutlu olursun güzel kalpli kadın! ❤

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arsenic

İstese diğerleri gibi estetiğin dinine vurur. Alt yapısı iyi olduğu için biçok estetikliden güzel olur. Ama o bunun bir kandırmaca olduğunun farkına varmış. Kendisine saygısı ve sevgisi olan Gerçek bir kadın. Çok güzel ve verdiği enerjide çok güzel. Hep böyle kalsın..

dnz-krg

bu arkadaşla ilgili olarak tek diyebileceğim bir oyuncunun bakımsız olma lüksü yoktur. hasta değilsin, özel bir durumun yok. işi oyunculuk gibi görsel bir iş olmayan kadınlar bile saçlarını boyatıp kendilerine çekidüzen veriyorsa, sen bu halinle kendini sevsen de mesleğine saygın yok demektir. insan kendini pis de sever, o zaman yıkanmayalım çünkü pisken de kendimizi seviyoruz. bir erkek de kendine çekidüzen vermeli, kadın da. bu insanın kendi bedenine saygısıdır. beş karış çıkmış kaşlar, yarısı beyaz saç imaj değil bakımsızlık, kendine saygısızlıktır. bu mesleği seçeceğine evde oturaydın o zaman.

andreas-fotsis

haklısınız, her oyuncu saçlarını boyatsın, kimse yaşlanmasın herkes dayansin botoxa, dolguya mimik dahi yapamasin, ama kendisine saygısı olsun yahu güzel görünsün! Rojda Demirer ile Yasemin Özilhan gibi, ikiz kardeş kadar benzesin. evde oturmasınlar ölü balık gibi dolaşsinlar, ikoncan olsunlar, ama idealist olmasınlar, ayakkabıları tozlanmasın elleri kirlenmesin bir hayvana dokunmasin, bir ağacı sevmesinler o davet senin bu promiyer benim gezsinler, jilet gibi giyinip. fanuslarında yaşayarak sentetik bir sanat anlayışıyla yaklaşsinlar her role, her şarkıya. fakiri kimse oynamasın, köylüyü oynamasin çünkü basma etek falan giymek gerekir . hoş görünmez . zaten biz monaco da yaşiyoruz ne o öyle ezik ezik, varoş haller. evet burası monaco özge, sen de yasemin özilhan gibi ol,ebru gündeş gibi geldiğin yeri unut bu ülkenin kadın profili bunlar şekerim

dnz-krg

ne ilgisi var benim söylediğimle. oyunculuğun bir disiplini vardır. spor yapmak gibi, kendine bakmak gibi. insanın saçını boyatması ile botoks aynı şey mi? kaşlarını almasıyla dolgu aynı şey mi? ismini verdiğiniz kişiler oyuncu değiller zaten. benim bahsettiğim şekilde kendisine saygısı olup temel bakımını yapan oyuncular zaten eğer yetenekleri de varsa her türlü rolü yaparlar sizin algınız garip. benim zengin fakir vs. gibi tanımlamalarım olmadı. insanın kendisine bakması gerektiğinden bahsettim.

ozge-yucel2

Frida Kahlo'yu da sanatçı olarak görmüyorsun demektir bu. evet bir ressamdı. ama çok kameralar önün de bir ressamdı. bıyıklarını bile almıyordu. bu onun tarzıydı. sanatçı ne yazık ki klasik insan tipinden biraz farklı olmalıdır. Özge Özprinçi'nin sanatını beğenerek takip ediyorum. hele bir de hayvan severliği eklenince özge kalp özge olabiliriz :)

sevcan-sakarbalkanigecen

Haklısın kardeş. Oynadığı dizide 2 çocuklu süper zengin bir yalı kadını olduğu için saçlarını boyatmaması abes olmuş. Dizi de bu yüzden hiç inandırıcı değil zaten. Kaşlara hele hiç girmiyorum yani.

dnz-krg

burada dizideki imajıyla ilgili konuşmuyoruz. zaten verdiği mesajlar da dizideki imajıyla alakalı değil. yorum yapmak için yorum yapmayın.

dnz-krg

bu yoruma cevap verilmez de insan olmanız hasebiyle değerlisiniz. frida kahlo kendi kültürüne ait bir imajla ve sansasyonel bir hayat tarzıyla dikkat çeken bir sanatçıydı. kaldı ki ben oyunculuktan bahsediyorum. bir oyuncu karakter gerektirirse bacağındaki tüyü de almaz. ama kadının genel tavrını yansıtıyorsa bu bir problemdir. işiyle tezattır. kaldı ki özge hanımın sanatına dair birşey göremedik daha. uyduruk kıytırık dizilerde ağlamak oyunculuk değil. oyunculuk bununla sınırlı değil en azından.

Gizli Kullanıcı

Alnındaki yara izini hep merak ediyorum nasıl oluştu diye.Sanki böyle kıpır kıpır bir çocukluk geçirmiş de o zamanlardan kalma bir iz gibi.

sheisstillhere

Yanlış hatırlamıyorsan kalorifer peteğine düşüp yarmış alnını

alwrich

Değişik, doğal ve cool bir kadın💕🤗.

Görüş Bildir