Muhteşem Sesiyle Zamanı Keyifli Geçirmemizi Sağlayan Merve Özbey’in YouTube Kanalını Mutlaka Keşfetmelisiniz!

20PAYLAŞIM

Konserlere gidip deliler gibi eğlenmeyi, çok sevdiğimiz şarkıcıların güzel seslerine bağırarak eşlik etmeyi çok özledik. Bizim kadar onların da bizi özlediğini çok iyi biliyoruz, çünkü müzik dünyası da YouTube'dan ya da sosyal medyadan dinleyicilerine ulaşmaya çalışıyor ve canlı performanslar paylaşıyorlar. Bu şekilde bir nebze özlem giderebiliyor, kendimizi daha iyi hissedebiliyoruz. Merve Özbey de Türkçe müziğin en iyi, en sevdiğimiz isimlerinden biri. YouTube kanalında sevenleriyle canlı performanslar paylaşarak günlük dertlerimizden biraz uzaklaşmamızı sağlıyor.

Türkiye'nin en güçlü ve duru seslerinden biri Merve Özbey, onu çok seviyoruz. Karantina günlerinde zor zamanlar geçirirken müzikle biraz olsun keyifli zaman geçirebiliyoruz.

Eskisi gibi konserlere gidip, onları canlı dinlemeyi o kadar çok özledik ki, kendimizi videolarla avutmak bile zor geliyor zaman zaman. Böyle zamanlarda canlı performanslar, hatta bazen canlı yayınlar izlemek biraz olsun bu özlemi dindirebiliyor. Merve Özbey de bu dönemde bize iyi gelen isimlerden.

Ferdi Özbeğen'den Sezen Aksu'ya kadar birçok ünlü ismin seslendirdiği Büklüm Büklüm eseriyle döndü Merve Özbey YouTube'a. Tabii ki onun sesiyle şarkı çok başka olmuş...

Sizi Merve Özbey'in sesinin huzurlu tınısıyla baş başa bırakalım. Keyifli dinlemeler.

Bir Sezen Aksu şarkısı...

Hareketli şarkıların da hakkını sonuna kadar veriyor!

Ne senden öncesi... Ne senden sonrası...

Evde ya da sokakta ol fark etmez, müzik ve müzik hakkında her şey @yuzdeyuzonline Instagram ve Twitter hesaplarıyla senin yanında!

instagram.com/yuzdeyuzonline

twitter.com/yuzdeyuzonline

Görüş Bildir