Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mücbir Sebepler İkilisi ve Demet Akalın'ın Birbirlerine Fena Halde Laf Soktukları Haz Etmeme Polemiği

120PAYLAŞIM

Demet Akalın yine bildiğiniz gibi.

Sosyal medyayla az çok ilgiliyseniz karantina döneminde Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan'ın Instagram canlı yayını üzerinden yaptıkları Mücbir Sebepler isimli Talk Show'u ya izlemişsinizdir ya da durmuşsunuzdur.

Gece yarısında başlayan programda bu ikili, hem sosyal medya ve magazin gündemini yorumluyorlar hem de ünlüleri yayınlarına davet ederek eğlenceli dakikalar yaşatıyorlar.

Detaylara buradan bakabilirsiniz;

Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan'ın Karantina Talk Show'u Mücbir Sebepler Sosyal Medyanın Gündeminde - onedio.com
Melikşah Altuntaş ve Bartu Küçükçağlayan'ın Karantina Talk Show'u Mücbir Sebepler Sosyal Medyanın Gündeminde - onedio.com

Karantina günlerimize ilaç gibi gelseler de Bartu ve Melikşah'ı sevmeyenler de elbette mevcut. Programının binlerce izleyicisi var ama yine de kendilerinden haz etmeyenler epey fazla.

Bunlardan biri de açıklamalarıyla, yorumlarıyla gündemin en tepesinde yerini sağlam bir şekilde koruyan Demet Akalın.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Mücbir Sebepler ikilisi için "2 tane çocuk var sürekli canlı yayın yapıp duruyorlar hiç haz etmiyorum" diye bir açıklama yapmış.

Bunu duyan Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş da kendi yayınlarında gülerek Demet Akalın'a "Bu da suç oldu. Siz de albüm yapıp duruyorsunuz biz bir şey diyor muyuz?" cevabını verdi.

Kaynak. temizmagazincom

Tabii bu cevap karşısında kraliçe durur mu? Hemen Instagram'da bir magazin sayfasının yaptığı haberin altına "24 yıl sonra inşallah hatırlanırsınız. Biz bir 24 yıl devirdik de." diyerek lafını güzelce yapıştırdı.

Bu atışma hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi taraf haklı? Sizce bu üçlü savaşa devam eder mi?

Hadi gelin yorumlarda biraz analiz yapalım. 😂

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
favilla

Demet Akalın özellikle sevdiğim bir kişi değil, ama güzel laf sokmuş bence. Önemli olan 34 sene değil diyorsunuz da , müzik piyasası olsun, dizi film sektörü olsun, üç beş senede unutulan tiplerle dolu. Kadın 24 sene yaptigi işte tutunabilmis, ki sever sevmezsiniz o ayrı ancak bu kadın yaptığı işten müthiş paralar kazandı. Özellikle bir dönem (sanırım kalbini mi kırdım afedersin şarkısının olduğu albüm) o kadar tutmustu ki albümü yok satmıştı, ben hatırlıyorum o yıllarda bu albümün calmadigi araba işyeri vs yoktu öyle bir furyaydi kadın..

huma0

Çok iyi yorum 😅👍🏻

sergo

Ben de hiç haz etmiyorum, üçündende!

orochi

ben o kadar türk pop dinlemiyorum da (hatta hiç) türk pop müziğinin kraliçesi kimdir söyleyebilirsen sevinirim

orochi

Abi bizim her şeyde beklentimiz çok düşük farkında mısınoz aslında salak değiliz ama (öyle umuyorum) Bir tane kendi hoca olarak tanıtan ibri çıkıyor (kesin değildir) diyor ki müslüman lüks içinde yaşamaz bizim halk ta hiçbirşey beklemiyor ve fakirliğ bonkörlük olarak görüyor tamam müslüman lüks içinde yaşamaz ama bunların lüks dediği kavramların çok üstünün normal standart olması gerektiği gerçeği var yani lüks içinde olmamalıyız ama bu bildiğin fakirlik etrafa karşı duyarsızlık he demet akalından buraya nasıl geldik dersek müzik te de aynı neredeyse düzgün müzik yapan yok (hakaret olarak değil aşağıya bakın) şunun 24 yıl müzik yapması bunu kanıtlamaz mı arkadaşlar tamam kimisine göre iyidir şarkıları bu benim düşüncemdir ama Cem Karaca, Barış Manço ve daha nicelerinin olduğu dönem ile kalite farkını beklenti ile doğru orantılı düşüklüğü görebilirsiniz

Görüş Bildir