Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Moda Tercihlerine Göre Hangi Yunan Tanrıçası Olduğunu Söylüyoruz!

654PAYLAŞIM

Kimisi saf, kimisi katıksız iyimser, kimisi cillop töbe Allah affetsin ama hepsi birbirinden güzel. Peki moda tercihlerine göre sen hangi Tanrıçasındır acaba?

1. Haydi bir koşu başlayalım o zaman; hangi tiril tiril görseldesin?

2. Haydi bakalım küpe tercihinde sıra!

3. Şimdi en sevdiğim/miz. O güzel ayakların, hangisinin içinde rahat eder bakalım?

4. Peki göz makyajında seçimin hangisi olurdu?

5. Evet sırada saç seçimin var, biraz çabuk ol lütfen hangi Tanrıçasın ben de çok merak ediyorum!

6. Şimdi de şu görsellerden huzurunu seç !

7. Evet burcunu öğrenelim bir de lütfen !

Koç, Aslan, Yay
Boğa, Başak, Oğlak
İkizler, Terazi, Kova
Yengeç, Akrep, Balık

8. Evet ve son sorun; banyo yapacağın yer nasıl olmalı?

Bildiğin hamam olsun tabii ki
Oldukça modern bir ortam olsun
Duş alır çıkarım, ayrıntıya gerek yok ki
Biri beni yıkasın yeterli bu benim için

Aşk ve güzellik Tanrıçası Afrodit!

Senin kadar edalısı, işvelisi ve tabii ki güzeli gelmedi bu galaksiye. Sana güzel demek haksızlık ayrıca. O an aklımıza gelen "güzel" kavramı, son derece basit kalır bence! Hayır, asla abartmıyoruz. Güzelliğin dillere destan, tüm Arap, Acem, Avrupa Asya, çekik göz hepsi feda olsun sana. Tapılacak güzelliktesin vesselam. Şair edersin sen adamı, sarı saçların bağlansa deli gönle misali...

Çekicilikte öncü Hera!

Çekiciliğin sözlükteki
karşılığı sensin. Sana karşı koyabilecek bir ademoğlu yok bu evrende. Tek bir hareketinle, tek bir söz ya da bakışınla.. Tanrılar savaşını bile başlatabilirsin kuşkusuz. Dişiliğinin doruk noktasındasın ve bunun farkındasın;
nasıl kullanacağını çok ama çok iyi biliyorsun. Ayrıca illüminatinin başkanı da
olma ihtimalin yüksek. O muazzam planların ve ayak oyunlarından kaçabilecek de
kimse yok, ey Olympos'un Hürrem'i :)

Umut Tanrıçası Elpis!

Öncelikle, senin katıksız
bir iyimser olduğunu belirtmek gerekiyor. İyimserliğinle etrafa öylesine
pozitif bir enerji yayıyorsun ki, insanlar hep senin yanında bulunmak, senden
saniye olsun ayrılmamak istiyor. Sen ışıksın, insanlarsa ışığın cazibesine
kapılıp etrafında fır dönen pervanesin. Işığında can verceklerini bilseler bile çevrende uçuşuyorlar. Umutsun sen insanlara kısaca, bu
kapkaranlık dünyada tünelin ucundaki ışıksın ya da...

Doğanın Tanrıçası Artemis!

Senin en öne çıkan özelliğin saflığın. El değmemiş bir ormanda, dupduru akan bir pınar gibisin. Saflığın katışıksız olduğundan, bunu elde etmeye çalışanlar da çok; fakat, tecrübeyle sabittir avuçlarını yaladılar ;) Ayrıca doğayı çok seviyorsun; orada olduğunda kendini tamamlanmış, huzur bulmuş,  ve temizlenmiş gibi hissediyorsun. İnsanlardan ziyade, ağacı, çiçeği, hayvanları sevenlerdensin yani, ey doğanın kadını! Bastığın yerler titresin be!

Bilgeliğin Tanrıçası Athena!

Tapılacak bir zekan var ki, dosta güven verip düşmana korku salıyor bu durum. Gel biz buna mitolojiden uzak tutup pratik zeka diyelim, zira bunun tam karşılığını bulamıyoruz bile. İşler en sıkıştığı zamanda, o çok çalışan kafandan pırıltılı fikirler çıkar, çıkmasıyla merhem olur en büyük yaralara. Güzel olmaksa senin için hiç mühim değil. Kendini geliştirmeye bakıyor, Pegasus'a binip, "çocuk da yaparım, kariyer de" diyorsun cesurca :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kader-arslan4

Çekiciliğin sözlükteki karşılığı sensin. Sana karşı koyabilecek bir ademoğlu yok bu evrende. Tek bir hareketinle, tek bir söz ya da bakışınla.. Tanrılar savaşını bile başlatabilirsin kuşkusuz. Dişiliğinin doruk noktasındasın ve bunun farkındasın; nasıl kullanacağını çok ama çok iyi biliyorsun. Ayrıca illüminatinin başkanı da olma ihtimalin yüksek. O muazzam planların ve ayak oyunlarından kaçabilecek de kimse yok, ey Olympos'un Hürrem'i :)

merkurlu

Çekicilikte öncü Hera!

cemrenaz-ozdemir

Aşk ve güzellik Tanrıçası Afrodit! Aşk ve güzellik Tanrıçası Afrodit! Senin kadar edalısı, işvelisi ve tabii ki güzeli gelmedi bu galaksiye. Sana güzel demek haksızlık ayrıca. O an aklımıza gelen "güzel" kavramı, son derece basit kalır bence! Hayır, asla abartmıyoruz. Güzelliğin dillere destan, tüm Arap, Acem, Avrupa Asya, çekik göz hepsi feda olsun sana. Tapılacak güzelliktesin vesselam. Şair edersin sen adamı, sarı saçların bağlansa deli gönle misali...

lovelygirl

Çekicilikte öncü Hera!

feride-eyvazova

umut tanricasi elpis ciktiii

Görüş Bildir