Görüş Bildir
Haberler
Mobil Bankacılığın Son 10 Yıldaki Gelişimini Gözler Önüne Seren 10 Detay

etiket Mobil Bankacılığın Son 10 Yıldaki Gelişimini Gözler Önüne Seren 10 Detay

Merlot Vinho
08.02.2022 - 12:00

1. Zamandan kazanç

1. Zamandan kazanç

Mobil bankacılığın sağladığı en büyük faydaların başında zamandan tasarruf gelir. Mobil bankacılık sayesinde sonu gelmeyen sıralarda beklemek ve tek bir işlem için saatler harcamak artık çok eskide kaldı!

İçeriğin Devamı Aşağıda

2. Anında para transferi

2. Anında para transferi

Mobil bankacılıkta işlemler ışık hızında gerçekleşir. Hesaplar arası para transferi, fatura ve kredi ödemeleri gibi işlemler sadece birkaç saniyede tamamlanır. Bankaya gidip para yatırmaya gerek kalmaz.

3. Güvenlik önlemleri

3. Güvenlik önlemleri

Güçlü şifreleme ve koruma önlemleri mobil bankacılık işlemlerinin tamamen güvenli olmasını sağlar. Parmak izi ve çiz-gir gibi özellikler sayesinde hesabınıza sizden başkasının giriş yapmasına izin vermez.

4. Bildirim servisi

4. Bildirim servisi

Yaklaşan fatura ödemeleri, son dakika hesap hareketleri, özel kampanyalar ve çok daha fazlası ile ilgili anında bildirim alma avantajı sunar. Bu sayede sadece birkaç tıklama ile hesabınızdaki bütün aktiviteleri kontrol edebilir ve hareket halindeyken bile acil ödemeler yapabilirsiniz.

5. Hızlı ve kolay

5. Hızlı ve kolay

Mobil bankacılık hizmetlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Uygulamayı telefonunuza indirip hesabınıza giriş yaparak bütün bankacılık araçlarına anında erişim sağlarsınız.

6. 7/24 erişim

6. 7/24 erişim

Mobil bankacılığın çalışma saati yoktur, bu da istediğiniz her an ve haftanın her günü dilediğiniz işlemi yapmanıza izin verir. Saniyeler içinde para gönderebilir, ödeme yapabilir, bakiyenizi kontrol edebilir ve parmağınızın ucuyla dünyayı yönetebilirsiniz.

İçeriğin Devamı Aşağıda

7. İyileştirilmiş müşteri hizmetleri

7. İyileştirilmiş müşteri hizmetleri

Mobil bankacılıkta elde ettiğiniz hizmet iyileştirilebilir özelliktedir ve bu harika bir avantaj sunar. Uzun metinler okumaya, sayfalarca imza atmaya gerek kalmaz. Tek bir tıklamayla bütün işlemleri tamamlayabilir ve bankaya geri bildirimde bulunabilirsiniz.

8. Çok çeşitli araçlar

8. Çok çeşitli araçlar

Mobil bankacılıkta sunulan araçlar klasik bankacılık sistemindekinden daha farklı olur. Genellikle mobil kullanıcılara özel sayısız avantaj, bonus ve indirim gibi fırsatlar bulunur. Bu da bankadan en etkili hizmeti almanızı sağlar.

9. Tamamen ücretsiz

9. Tamamen ücretsiz

Mobil bankacılığın herhangi bir ücreti bulunmaz, çalışması için sadece internet bağlantısı olması yeter ve kullandığı veri miktarı oldukça düşüktür. Dolayısıyla ihtiyacınız olan her şeye bedava ulaşırsınız.

10. Kişiselleştirilmiş uygulama deneyimi

10. Kişiselleştirilmiş uygulama deneyimi

Herkesin mobil bankacılık ile aldığı hizmet bir diğerinden farklıdır. En sık gerçekleştirdiğiniz aktivitelere ve ihtiyacınız olan araçlara kısayol atayabilir, filtreleme sistemi ile aradığınız hizmete en hızlı şekilde ulaşabilir, bankacılık araçlarına istediğiniz parametreleri tanımlayabilirsiniz.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
2
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın