Mizah Anlayışına Göre Sözelci misin Sayısalcı mı?

7.7bPAYLAŞIM

Bu testimizde mizah anlayışına göre sayısalcı mı sözelci mi olduğunu söylüyoruz. Testimizde ilk 10 sorumuzda tweetleri 5 üzerinden puanlandırmanızı ( 0= kötü mizah 5 = çok iyi ) son 5 soruda da verilen iki tweetten hangisini daha komik bulduğunuzu soruyoruz.

Bu tweetlere 5 üzerinden puan ver. ( 0= Kötü mizah 5 = Kaliteli mizah )

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Peki artık klasikleşmiş bu tweetlerden hangisi daha komik?

11.

12.

13.

14.

15.

Sayısalcı!

www.techandfacts.com

Senin sayısalcı olup olmadığını bilmiyoruz ama beynin tipik sayısalcı gibi çalışıyor. Mizah anlayışından yola çıkarak çok rahat diyebiliriz ki tamamen analitik bir beyne sahipsin. Ayakların her zaman yere basıyor. Rasyonel düşünmek en önemli özelliğin.  Salkım saçak dağınık olabilirsin ama sorunları çözmede her zaman bir yöntemin var.  Sorgulamak, yeni şeyler öğrenmeye hazır olmak ve her türlü dogmatik bilginin karşısında olmak. Bunlar senin olmazsa olmazların. Son olarak tilki gibi bir beynin var  ;)

Sözelci!

www.techandfacts.com

Senin sözelci olup olmadığını bilmiyoruz ama beynin tipik sözelci gibi çalışıyor. Hayat senin siyah ve beyazdan ibaret değil. Dışarıda rengarenk bir dünya var. Mizah anlayışından şunu çok rahat söyleyebilirz ki senin algı dedektörlerin sonuna kadar açık ve olan biten her şeyin farkında. Olaylara yüzeysel değil derinlemesine bakabiliyorsun. Herhangi bir mevzu gerçekleştiğinde büyük resmi görebilen bir insansın. Senin gözünden  bir şeyin kaçma ihtimali yok ;)

%50 Sayısalcı %50 Sözelci!

www.techandfacts.com

Mizah anlayışına göre hem sözelci hem sayısalcı özellikler gösteriyorsun. Hem büyük resmi gören hem detaylardaki küçük ipuçlarını yakalayan, dağınık görünse de kendi içinde bir yöntem izleyen, tilki gibi kurnaz kaplan gibi serisin. Hem dilsel hem mantıksal hem de duygusal zekanın ortalamanın üstünde olduğundan eminiz :)

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sanat-cilgini

Sayısal çıktı ama ben sözelci olmayı istemiştim . 👾

skyler-nash

bende her ikisi de iyi hem sayısal dersler hem de sözel dersler.şimdi ben hangisiyim

haci-ucar

sayısalcı çıktı ve doğru..

arda-aksut2

50%50

acelya-baysal

Sayısalcı diyor ya benim nerem sayısalcı?

Görüş Bildir