Görüş Bildir
Haberler
Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragmanı

Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
06.05.2021 - 17:15

Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Dicle Barış'ın reklam çekimlerinde oldukça gergindir. Barış'ın eski sevgilisinin orada olması Dicle'ye kalına gelmeyecek şeyler düşündürtür. Ajansta herkes İrem'le Barış'ın eski sevgili olduğunu konuşurken İrem Barış için savaşmayı teklif eder. İşte Menajerimi Ara 37. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti

Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti

Karakterin tam olarak ne hissettiğini anlamak için hırsızlık yapan Arzu, Çınar’la beraber nezarethaneye düşerken yardımlarına Ceyda koşar. Polislerden kaçarken çektikleri video sonucu Arzu rolü kapar ve ilk kez sete çıkar. Set kurallarından ve adabından bihaber olan Arzu’nun yardımına Çınar yetişir.

İrem’le çalışmayı kabul eden Barış’ın İrem’e olan öfkesinin sebebi ortaya çıkar. Geçmişte yaşadıklarından dolayı İrem’i affedemeyen Barış, İrem ve Dicle’nin yakınlaşmalarından oldukça rahatsızlık duyar.

Yıllar önce beraber çalıştığı çocuk oyuncu Cüneyt’in peşine düşen Peride ise yıllar sonra ona yeni bir proje ayarlamanın mutluluğunu yaşarken Cüneyt’in Peride’den sakladığı büyük sır emektar oyuncunun hayatını tehlikeye sokacaktır.

Aynı tiyatro oyununda yer alan Bâlâ Atabek ve Burcu Altın Deprem’in arasındaki kavga, Dicle ve Kıraç’ı bir kez daha karşı karşıya getirir. İkili arasında çıkan tartışma sonucu Kıraç, Dicle’yi ajansta tutmak için yaptıklarını Dicle’nin yüzüne vururken; Dicle ise Barış’ı Kıraç’ın ikna ettiğini öğrenmesiyle yıkılır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın