Menajerimi Ara 17. Bölüm Fragmanı... Yeni Fragmanda Gündem Dicle'nin Babası!

0PAYLAŞIM

Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda; Dicle ile Barış'ın aşk oyunu tüm hızıyla devam ediyor. Barış, Dicle'nin onu sevdiğine emin ve onu kıskandırmak için elinden geleni yapıyor. Çınar ile Jülide'nin arası açılıyor. Mahide Hanım, Çınar'a ondan ayrılmasını söylüyor. Öte yandan Mahide, Dicle'nin babasının kim olduğunu soruyor. İşte Menajerimi Ara 17. bölüm fragmanı...

Menajerimi Ara 17. Bölüm Fragman

Menajerimi Ara Son Bölüm Özeti

Geçmişten gelen bir sebepten dolayı Serkan’la karşı karşıya gelen Kıraç, kendini ünlü bir çiftin ilişki krizinin ortasında bulur. Leyla’nın ajansa sürpriz ziyareti ise Dicle’yi çok zor durumda bırakır. Annesinin verdiği tavsiyeye uyarak Emir’le buluşan Dicle, Emir'e karşı bir şey hissetmediğinin farkına varır. 

Emir'in her hareketi Dicle'ye Barış'ı hatırlatmaktadır. Özel hayatı ve iş hayatı giderek karmaşıklaşan Feris ise bunun sonucundan kaçamaz.

Serkan, Kıraç’ın içine düştüğü krizden faydalanmak için harekete geçer. Dicle, Barış’a karşı yeni duygular keşfederken, ikisinin de bir sonraki adımları merak konusu olur.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir