Görüş Bildir
Haberler
Mehmet Topal: "Pereira ile Konuşunca Rahatladım"

Mehmet Topal: "Pereira ile Konuşunca Rahatladım"

Enver K.
30.08.2015 - 10:25
İçeriğin Devamı Aşağıda

Periera'nın sistemine uymadığına dair çıkan haberlerden etkilendiğini söyleyen Mehmet Topal, “Hocam böyle şey yok” dedi.

Fenerbahçe'nin bu sezon ismi üzerinde en çok spekülasyon yapılan oyuncularından Mehmet Topal, “Etkilenmedim desem yalan söylemiş olurum. Ama sessiz kalarak işimi yapıp cevap vermeye çalıştım” dedi.

Mehmet Topal ve Alper Potuk, gazetecilerle yaptıkları sohbette soruları yanıtladı.

'Rahatladım'

'Vitor Pereira’nın sistemine uymadığı ve takımdan kesileceği yönünde sık sık haberlere konu olan Topal, “Bunlardan etkilendin mi” sorusuna şu yanıtı verdi: “Sessiz kalarak işimi en iyi şekilde yapıp cevap vermeye çalıştım. Ne kadar etkilenmedim desem yalan söylemiş olurum. Etkilendiğimiz, yıprandığımız zamanlar oluyor” dedi.

Pereira’nın sistemine uymadığı iddialarını da yalanlayan Topal, “Hoca benimle konuştuğunda kesinlikle böyle bir şey olmadığını ve bana güvendiğini söyledi. Ben de biraz rahatladım” dedi.

'Formayı alacağım'

Alper Potuk da takımda değişime gidildiğini vurgularken, “İlerleyen haftalarda formayı alacağıma inanıyorum” dedi. Pereira’nın önceki hocalardan farklı olduğunu kaydeden Potuk, “Antrenmanda bile galibiyet istiyor. Yenilen şınav ve mekik cezasını yiyiyor. Biraz zorluyor” dedi.

Eurosport

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0