Mark Ruffalo Söz Verdi! Trump ABD Seçimini Kazanamazsa Bir Sonraki Filminde Soyunacak

168PAYLAŞIM

Amerikalı ünlü yönetmen Joss Whedon geçtiğimiz günlerde ülkesi ve dünya için gerçekten oldukça anlamlı bir farkındalık projesi başlattı. Adını Save the Day (Durumu Kurtarın) koyan yönetmen, internet üzerinde sürdürdüğü projeyle daha çok vatandaşı oy vermeye teşvik etmeyi hedefliyor. Ama proje aynı zamanda Kasım ayındaki seçimlere hazırlanan Cumhuriyetçi Parti adayı Donald Trump'ı da karşısına almış durumda. Bir çok ünlünün çekimlerine katıldığı videoda ise Trump seçimleri kazanmazsa Mark Ruffalo'nun bir sonraki filminde tamamen çıplak sahneler çekeceği sözünü alıyoruz!!! Distractify'dan derledik.

Kaynak: http://distractify.com/entertainment/201...

Mark Ruffalo'nun da içinde yer aldığı videoda bir çok ünlü oy vermenin öneminden ama en çok da Donald Trump'ın başkan seçilmemesi için oy verilmesi gerektiğinden bahsediyor.

TV yıldızları ve oyunculardan oluşan grup destekledikleri bir adaydan açıkça bahsetmiyorlar. Ama Trump kazanamazsa Mark Ruffalo'yı bir sonraki filminde çırılçıplak göreceğimizin sözünü alıyoruz.

Hatta tam olarak şöyle deniyor; "Eğer bu toplumumuzun dokusuna kalıcı olarak zarar verecek ırkçı, tacizci, korkağa oy vermezseniz sayenizde hepimiz Mark'ı çıplak göreceğiz." 

Martin Sheen de videoda konuşan ünlülerden biri. Şöyle diyor; "Her iki taraf da eşit şekilde kötüymüş gibi davranamayız."

"Ayrıca birilerini (işten) atmayı hobi edinmiş bir adam nükleer silah emanet edilmez," cümlesi de videoda söylenenlerden.

Joss Whedon'a göre Amerika'da bir çok kişi oy vermesinin herhangi bir şey değiştiremeyeceğini düşündüğü için sandığa gitmiyor. Whedon BuzzFeed habere verdiği röportajda,

"Yanına gidip de 'Eğer bir katkın olabiliyorsa, bunu şimdi yap' diyemeyeceğim hiç kimse yok. Herkese aynı lafı ederbilirsiniz. O yüzden bu videoyu yapmak herkesin oraya gidip bu portakal rengi Kukla Hitler'i durdurmaya yardımcı olmasına yardımcı olacak."

Robert Downey Jr. da videoda Mark Ruffalo'nun "Tamamen Çıplak" olacağına söz veriyor. Ve herkesten bunun için yardım bekliyor!

Whedon ve ekibi oldukça etkili bir projeye imza atmışa benziyor.

Umarız istedikleri olur ve hepimiz Mark'ın bir sonraki filminde olacakları görürüz!

Save The Day projesinin komik ama çok da önemli videosu işte burada!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
celalien

Save the Day cümlesini "Durumu kurtarın" diye çevirmek??

stormxmen-marvel-girl

THOR soyunsaydı iyiydi.Markta vücut yok:)

Gizli Kullanıcı

chris hemsworth soyunsaydı hilarry direkt başkandı.

cagdas-ogan

yıllardır düşünür dururum, yeşil devin pantolonu parçalanmadan nasıl duruyor diye.... demek trump ı beklemişler....

osuranboga

Napak onun kıllı götünü.

Görüş Bildir