Maceraya Hazırlan! Ölümsüzlük Hançerini Bulabilecek misin?

46PAYLAŞIM

Soluğunu kesecek bu maceraya hazır mısın? 

Hazırsan başlayalım!

1. Bu macerada sen Dimitry'sin. Dimitry kim mi? Ölümsüz olmak için her şeyi yapabilecek gözünü hırs bürümüş bir vampir, İstanbul'daki tüm vampirlerin de lideri. İlerlerken unutmaman gereken şey de tam olarak bu. Dimitry gibi düşünmeli, onun gibi hareket etmelisin.

Devam

2. Ölümsüzlük hançerinin nerede olduğunu gösteren bir haritanın olduğuna dair bir dedikodu geliyor kulağına. Dedikoduya göre harita eski bir düşmanında. Haritayı istemek için onunla yüzleşmen gerekiyor. Bu riski alacak mısın?

Ölümsüzlük hançerini bulmak için bu riski alacağım.
Yüksek ihtimalle beni tuzağa düşürecektir. Bu riski alamam.

3. Düşmanından haritayı almak için onunla yüzleşip onu öldürmen gerekiyor. İlk saldırıyı neresine yapacaksın?

Kafasına
Kalbine
Bacaklarına

4. Düşmanını alt ettin ve ondan haritayı aldın. Haritada hançer İstanbul'da bir tapınakta görünüyor. Haritayı bulduğun vampir dünyasında duyuluyor ve önceden dönüştürdüğün bir vampir olan Mia senin peşine düşüyor.

Mia ile şimdi uğraşamam. Ölümsüzlük hançerine odaklanmam lazım.
Mia umarım yoluma çıkar. Onu öldürmekten keyif duyarım.

5. Mia'yı atlatmayı başardın. Şimdi haritada işaretli tapınağa gitmen lazım. Peki bu tapınağa gündüz mü gideceksin yoksa gece mi?

Gündüz
Gece

6. Gecenin karanlığından faydalanıp gizlice tapınağa sızmak mantıklı bir hareket oldu. Tapınakta hançerin bulunduğu bölümde üzerinde adı yazılı 3 farklı kapı var ve bu kapılardan sadece biri hançerin olduğu odaya çıkıyor. Yanlış kapıyı seçersen acılı bir ölüm seni bekliyor!

Ölüm Kapısı
Aşk Kapısı
Merhamet Kapısı

7. Ölümsüzlüğü istiyorsan ölümden korkmamalısın. Doğru kapıyı seçtin. Odadan içeri girdiğinde önünde üzerinde bir bilmece olan kilitli bir sandık görüyorsun. Bilmeceyi çözersen sandık açılacak. Bilmece şu şekilde:

İnsan
Gökyüzü
Harita

Ölümsüzlük hançeri artık ellerinde!

Ölümsüzlük hançerini eline geçirdin. Ancak hala nasıl ölümsüz olacağını bilmiyorsun. Nasıl ölümsüz olacağını keşfetmek şimdi senin elinde! İlk yerli vampir dizisi olan "Yaşamayanlar" ile Dimitry'nin ( Kerem Bürsin) ve Mia'nın (Elçin Sangu) maceralarına ortak ol. "Yaşamayanlar" sadece blutv ekranlarında!

Tercihlerin yanlıştı! Ölümsüzlük hançerini bulamadın!

Dimitry gibi düşünüp, onun gibi hareket edemedin. Ölümsüzlük hançerini elde etmek için yeniden dene ya da hikayenin geri kalanını blutv'de Keşfet!

İlk yerli vampir dizisi olan "Yaşamayanlar" ile Dimitry'nin (Kerem Bürsin) ve Mia'nın (Elçin Sangu) maceralarına ortak ol. "Yaşamayanlar" sadece blutv ekranlarında!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yildiz-hilal-gungunes

tek te nihahahah

yildiz-hilal-gungunes

Ölümsüzlük hançeri artık ellerinde! Ölümsüzlük hançerini eline geçirdin. Ancak hala nasıl ölümsüz olacağını bilmiyorsun.

deniz-sarmasik

Tek denemede aldım dkandjajjfjd

royal-memmedzade

Olumsuzluk hancheri artiq ellerinde/Chox asan(kolay) idi.

kes_sesini

saçma. iki kez denedim olmuyor. kafalar tutmuyor yani.

Görüş Bildir