Kris Jenner'ın Kızı Khloe Kardashian'ın da Dahil Olduğu Yatak Odası İtirafını Duyunca Psikolojiniz Bozulacak!

7PAYLAŞIM

Hikayeyi okurken kanım dondu. 😱

Tanımayanlar için Kris Jenner, Kylie Jenner, Kim Kardashian, Khloé Kardashian, Kourtney Kardashian ve Kendall Jenner'ın anneleri.

En az kızları kadar ünlü olan Kris Jenner geçtiğimiz günlerde The Ellen DeGeneres Show'a katıldı.

Programda daha önce hiçbir yerde söylemediği bir sırrını açıklayarak izleyen herkesi şaşırttı.

Jenner eski erkek arkadaşı ile seks yaptığı sırada kızı Khloe ve arkadaşının da yataklarının altında olduğunu ve her şeye şahit olduklarını söyledi.

Khloe o dönem 10 yaşındaymış ve arkadaşıyla saklambaç oynarken annesinin yatağının altına saklanmışlar. Kris Jenner da bu durumdan habersiz odasında erkek arkadaşıyla bir süre takılmış, kızları ise tam odadan çıkarken görmüş.

Yatak odasında önce biraz yakınlaşmışlar ve daha sonra seks yapmışlar. Tüm yaşananlara ve çıkan seslere Khloe ve arkadaşı da maruz kalmış tabii yatağın altında.

Kızlar korkudan bir süre yatağın altından çıkamamışlar, sonrasında ise sessizce çıkıp gitmişler ama aradan yıllar geçmesine rağmen Kris Jenner bu yaşanan olaydan dolayı hala utandığını dile getirdi.

Valla büyük travma 😂 Siz böyle bir şey yaşasaydınız ne yapardınız? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
murat-delen1

seks,,yapmayı,,,NORMAL,,SAYIYORLAR,,,SÜREKLI,,,,LEYLA,,BILĞINEL,,,KENDINI,,KULLANDIRTMADI,,YASAL,,YOLLA,,ÇOCUK,,,YAPTI,,,AMERIKADA,,,TIP,,BANKASINDA,,,ILLA..BERABER....OLMAK..ZORUNDA..DEĞIL...KADIN....AMA..ERKEK...INSAN..OLMUYOR..DIĞER..BIR...KONUDA..ŞU....TÜRK..INSANIMIZ..7..24....SIYASET..DIN..KONUJŞUP....ATATÜRK..ATATÜRK..DEYIP..TÜRK..ÜLKELERINE.Ç..ĞITMEZLER....EINSTEIN..TESLAYI...BILIMI..UZAYI...konuşanç...AVRUPA..ABD..YE..ĞITMEK..ISTERLER...fakat..bazı..şeylerı..BILMEZLER...,,

bakbsx

Ya sen salak mısın? Allah aşkına yazmayı öğren önce

murat-delen1

seks,,yapmayı,,,NORMAL,,SAYIYORLAR,,,SÜREKLI,,,,LEYLA,,BILĞINEL,,,KENDINI,,KULLANDIRTMADI,,YASAL,,YOLLA,,ÇOCUK,,,YAPTI,,,AMERIKADA,,,TIP,,BANKASINDA,,,ILLA..BERABER....OLMAK..ZORUNDA..DEĞIL...KADIN....AMA..ERKEK...INSAN..OLMUYOR..DIĞER..BIR...KONUDA..ŞU....TÜRK..INSANIMIZ..7..24....SIYASET..DIN..KONUJŞUP....ATATÜRK..ATATÜRK..DEYIP..TÜRK..ÜLKELERINE.Ç..ĞITMEZLER....EINSTEIN..TESLAYI...BILIMI..UZAYI...konuşanç...AVRUPA..ABD..YE..ĞITMEK..ISTERLER...fakat..bazı..şeylerı..BILMEZLER...,KIZLAR,,,KENDINI,,KULLANDIRTMAYI,

lamborghini-diablo

Kaltakhian ailesi

kopekbaligi-eti

Pedofililere güzel göz kırpmış. VIP eskortluktan nereyee.

Gizli Kullanıcı

Pedofiliyi normalleştirme çabaları. Algı yaratma çabaları.

kemal-saban

kardeşim ne alakası var pedofiliyle. iki yetişkin insanın ilişkisine şahit olmuş çocuklar

Görüş Bildir