Kredi Çekmenize Gerek Kalmadan Düğünlerinizi Şölene Dönüştürecek 10 Fikir

-
Abone ol

En mutlu gününüz, en masraflı gününüzle aynı gün olmak zorunda değil. Düğün yapacağız diye evlendikten sonra fakirleşmenize de, çok pahalı diye bazı tatlı zevklerden vazgeçmenize de gerek yok! 💜

1. Havai fişek gösterisi çok pahalı, masraftan kısalım diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Ciddi ciddi her bütçeye uygun havai fişek gösterisi mümkün!

Piyasada 15.000TL'lere çıkabilen rakamlar konuşuluyor, hatta daha bile fazlası. Amaaa biz sizin için en en en uygununu bulduk. Hem sizin şu çiftten ne eksiğiniz var ki canım!

Hemen satın almak için tıklayın.

2. Tüm dünyada trend olan uzun tel maytaplar ile davetlilerinizi büyüleyin!

Özellikle Amerika ve Avrupa'da son yıllarda trend haline gelen uzun tel maytaplar, sizin geçişinizden önce misafirlerinize dağıtıldıktan sonra ışıl ışıl bir dilek koridorundan geçerek muhteşem bir giriş yapabilirsiniz!

Hemen satın almak için tıklayın.

3. Biraz daha özel bir şey arıyorsanız, bu kalp şeklindeki maytaplar tam size göre! 💜

Altın ve gümüş renklerinde olan bu kalp şeklindeki maytapları isterseniz dilek koridoru sırasında yakılması için isterseniz de davetlilerinize hediye olarak götürmeleri için dağıtabilirsiniz. Hediye daha mantıklı olabilir sanki; çünkü çoook güzeller!

Hemen satın almak için tıklayın.

4. Yıllar sonra bile dönüp baktığınızda gözlerinizden kalpler fışkırtacak dış çekim fotoğraflarınızı standartların çok üzerine taşıyacağından emin olabileceğiniz; renkli sis bombaları!

Sis bombalarını, dış mekan fotoğraf çekimi sırasında instagramda like mıknatısı olacak fotoğraflarınız için kullanabilirsiniz. Kullanımı da çok çok kolay!

Hemen satın almak için tıklayın.

5. Daha havalı görüntüler vermek için ise ihtiyacınız olan şey; volkan havai fişekler.

Hem dış mekan hem de iç mekan için olanı mevcut. Tek tek yerleştirildiği için de istediğiniz kadar alıp yerleştirebilirsiniz. Hem girişiniz sırasında hem de ilk dansınız sırasında dans pistinin etrafına yerleştirebilirsiniz.

Hemen satın almak için tıklayın.

6. Masal gibi bir düğün hayal ettiğinizi biliyoruz. Peki ya şu görüntüye ne demeli? 😍

66.media.tumblr.com

Çin kültürünün zirvelerinden biri olarak kabul edilen, Han Hanedanı geleneği olan dilek balonlarını misafirlerinize dağıtarak, tüm iyi dileklerin gökyüzüne ulaşmasını izlemek nefes kesici olmaz mıydı? 

Hemen satın almak için tıklayın.

7. Neydi şu meşhur söz? ''Konfetisiz düğün olmaz.'' Değil mi ama? 😂

Gül yapraklısından tutun da kalplisi, rengarenk olanı, altın veya gümüş renklerde olanlarına kadar seçenek çoook! Romalılar bu geleneği başlatmakta aşırı haklıymış!

Hemen satın almak için tıklayın.

8. İlk dansınızı böylesine bir ışıltı içinde yapmaya ne dersiniz?

Fotoğraflarda da çok şık görüneceği kesin. İhtiyacınız olan tek şey volkan şelalesi!

Hemen satın almak için tıklayın.

9. Pekiiii düğününüze şöyle havalı bir giriş yapmaya ne dersiniz?

Davetlilere dağıtacağınız meşaleler sayesinde gökyüzünün rengini değiştirebilir ve çok havalı bir giriş yapabilirsiniz.

Hemen satın almak için tıklayın.

10. Düğün için olduğunu söyleyince balon fiyatı bile nasıl da artıyor değil mi? Merak etmeyin, biz sizin için onun da uygun fiyatlısını bulduk.

Altın rengi, gümüş rengi, mavisi, kırmızısı, bir sürü rengi var. Konuklarınızın sandalyelerine birer tane bağlasanız çok tatlı durmaz mı? 😌

Hemen satın almak için tıklayın.

Heyecan verici değil mi? Sizin de gözünüzde canlandı mı? Düğün için ihtiyacınız olan her şeyi çok uygun fiyatlarla kutlamamarketi.com'da bulabilirsiniz!

Düğününüzü planlamaya başlamak için hemen tıklayın!

Görüş Bildir