Konserinde "Açmak İstiyorsanız Açın Kızlar" Diyerek Orta Parmağını Gösteren Melek Mosso Gündeme Bomba Gibi Düştü

-

Bugün herkes Melek Mosso'nun konserde söylediği sözleri ve hareketini konuşuyor. Bakalım siz ne düşüneceksiniz?

Son günlerde adı sıkça duyulan bir şarkıcı Melek Mosso. İsmini duyanların sayısı, yüzünü görenlerden daha çok. Öyleyse tanımayanlar için karşınızda Melek Mosso!

Özellikle YouTube'da bulunan performansları ile adı duyulan Mosso, şu sıralar konserinde yaptığı bir konuşmayla gündemde.

Konser sırasında "Açmak istiyorsanız açın" diye söze başlayan Melek Mosso'nun bu videosu sosyal medyanın gündemine oturmuş durumda. Buyurun izleyelim...

Bu konuşmadan sonra sosyal medyada farklı tepkiler oluştu. Melek Mosso'ya destek çıkanlar oldu...

Bir de Melek Mosso'yu eleştirenler vardı elbet...

Melek Mosso, bu eleştirilere Twitter hesabından şu şekilde cevap verdi:

Konudan haberdar olmayanların tepkisi ise bambaşkaydı açıkçası 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anybody1234

Tam onedio için feminazi konusunda yeni gelişmeler olmuş. Açmak özgürlükse herkes çıplak dolaşsın. İşin ahlaki boyunu geçtim ben herkesi çıplak görmek zorunda mıyım?. Bu benim yaşam alanıma haksızlık değil mi? Özgürlük bunun neresinde?

esen-adil

Damacanaya,elektrik dreğine ,cansız mankene tecavüz etme potansiyeli olan sapık erkekler yorum yapmasın.Mosso nun açıklamasına laf edeceğinize etrafta sapıklık peşinde koşan çiplere laf edin önce.

cem-saricaoglu

iticilik abidesi. tam onedio editörlerinin bayılacağı tipten bir yavşakça açıklama.

Gizli Kullanıcı

:)👍

sedef-oztas1

Hemcinsimin bu tavrını hoş görmedim ben. Madem feminizm kadın-erkek eşitliği, biz açarsak onlar da açar. Sonra 'aman aman sapık' olur isimleri. Yani Allah aşkına feministliği çok yanlış anlamışsınız siz. Özgürlük bir yerlerimizi açarak olmaz, bilmenizi istedim :)

lochness

sokakta malafatını aç gez dememiş kadın. nasıl erkekler kısa sort giyebiliyor kimse sapık demiyor. kadında yapsın diyor. iki yorum altta bir yorumum var. buraya yapıstırıyorum. kadınların yurt dışına çıkmasına, "kısmen" üretmesine, kitap okumasına bir kısıtlama getirilmedi (henüz)... herkesin hak vereceği gibi ülkemizde kadınlara baskı kıyafet ve ev işi yapma üzerinde dönüyor hep. bu nedenle baskı yapılan yerden "özgürlük" mesajı vermiş. olması gerekende bu zaten. Oraya çıkıp; kızlar kitap okuyun deseydi, "kim okumalarını yasakladı ki zaten" diye laf söyleyecektiniz. yurt dışına çıkın deseydi "engel olan yok ki zaten amk" diyecektiniz. bu nedenle kısıtlama üzerinden bilgi vermiş. bu seferde ona laf söylüyorsunuz. gerçi ne dese siz laf söyleyecek bir şey nasıl olsa bulurdunuz...

ulas-c.-cakmak

İnsanların giyimlerine karışan çomarlara her zaman saydırdım, ve saydıracağım. Ancak açık giyinip teşhircilik yaptığında özgür veya çağdaş olduğunu sanmak ciddi bir yanılgıdır.

Görüş Bildir