Klasik Görünümün Teknoloji Eklenerek Biçimlendiği Yeni Klasik Yorumuna Hazır Olun: HUAWEI WATCH GT 2 Pro

8PAYLAŞIM

Tarzını yansıtan bir saat klasik, 200'den fazla arayüzü ile o günkü tarzını ve modunu tam olarak yansıtabilmek ise #YeniKlasik!

Saat, yüzlerce yıldır farklı formlarıyla hem zamanı gösteren bir araç; hem de kişinin tarzının vazgeçilmez ve tamamlayıcı parçası.

Değişen teknoloji ile birlikte saatlerin yapabildikleri de "saati haber vermekten" öteye geçti ve uzay çağını yakaladı. Peki tüm bunları yapan bir saate sahip olmak için, tarzımızdan ödün vermek zorunda mıyız?

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ile hayır! Dayanıklı, çizilmez ve şık safir cam; hafif ve sağlam titanyum kaplama malzemeleri ve şık tasarımı ile HUAWEI WATCH GT 2 Pro iyi bir klasik saatten beklediğiniz tüm şıklığı size veriyor.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ile hem akıllı saat dünyası, hem klasik saat dünyası değişiyor!

Farklı kayış seçenekleri, kişiselleştirilebilir arayüzü ve akıllı özellikleri sayesinde sizi tam anlamıyla yansıtıyor. Kaliteli bir klasik saati teknolojiyle birleştirerek yaşam asistanınız olacak HUAWEI WATCH GT 2 Pro'nun yüzlerce özelliğiyle donanmaya hazır olun!

Artık yaşam asistanın kolunda!

Watch GT2 Pro ile bildirimlerini gör ve yönet, gelen çağrılarını cevapla, hava durumunu keşfet, ister spor yaparken ister yolda giderken navigasyonunu takip et ve #YeniKlasik yaşam tarzı ile tanış!

Sağlık asistanın daima yanında!

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ile sağlıklı yaşam için kendi vücuduna ve ihtiyaç duyduğun tüm ipuçlarına sahipsin. Sağlığın için ilgili önemli bilgiler verebilen SpO2 ölçümünü yap, kalp atış hızını ve uyku düzenini gör, tüm bunların istetistiklerini keşfet. Sağlıklı yaşamak #YeniKlasik.

Performansını geliştirmek için kişisel antrenörün kolunda!

Kayaktan koşuya, bisikletten snowboard'a ve hatta golfe kadar 100'den fazla spor modu HUAWEI WATCH GT 2 Pro'da! Performansını yaptığın spora göre hassas verilerle ölç, analizleri ve istatistiklerini gör. Kişisel antrenörün HUAWEI WATCH GT 2 Pro'dan performansını nasıl geliştirebileceğine dair öneriler al.

Teknolojiyi sporla birleştirmek, #YeniKlasik!

Görüş Bildir