Kızlar Buraya: Kendine Bir Tinder Profili Yarat, Sana Ne Zaman Evleneceğini Söyleyelim!

-

Hayali bir Tinder profili yaratıp ne zaman evleneceğini öğrenmeye hazır mısın? O zaman hemen teste!

1. Hadi başlayalım! Nasıl bir fotoğraf koyacaksın profiline?

Boydan bir fotoğraf elbette
Sportif bir şeyler koyacağım
Arkadaşlarımla bir fotoğrafımı koyarım
Selfie koyacağım

2. Peki ne yapıyorsun o fotoğrafta?

Ne yaptığım önemli değil, çekici olsun yeter
Kedi veya köpek seviyorum
Bir cafede oturuyorum
Spor yapıyorum

3. Nasıl bir kıyafet var diye sorsak üzerinde?

4. Şu anki ilişki durumunu sorsak sana?

İlişkim yok
Ciddi bir ilişkim var
Yeni bir ilişkiden çıktım
Karmaşık bir ilişkim var

5. Tinder'da tanışacağın kişinin kaç yaşında olmasını istiyorsun peki?

18 - 22
23 - 27
28 - 35
36 - 40

6. Tinder'da nasıl bir ilişki arayacaksın? Tinder kullanma amacın ne olacak yani?

Sadece takılmak
Koca arayacağım ben
Ciddi bir ilişki
Her şeye açığım, hiç fark etmez

7. Son olarak: Profilinde kendini anlattığın kısma ne yazacaksın?

Hiçbir şey.
Kün feyekün!
GIRL POWER
Kaç kadeh kırıldı şu minnoş gönlümde!

40'lı yaşlarında!

Senin için evlilik birçok şeyden mahrum kalmak demek aslında. Şimdi böyle söyleyince kötü gibi oldu ama öyle değil; sen son derece çılgın, özgür ruhlu ve asi bir kişiliksin! Sana zincir vurabilene şaşarız yani. Bu yüzden de kendini birine bağlamak, hayatını 'düzene' sokmak senin için çok çok sonra gelmesi gereken bir olay. Bu yüzden de evliliği olabildiğince erteleyecek ve çılgın maceralarla dolu bir hayat yaşayacaksın.

30'lu yaşlarının sonlarında!

Senin için evlilik bir yüzük ve ortak paylaşılan bir yataktan çok daha fazlası. Senin evleneceğin adama gerçekten deliler gibi aşık olman gerek. Yani hani derler ya, "doğru kişi" işte onu bulman gerek evlenmek için. Böyle bir arayış içinde misin peki? Elbette hayır. Ama o kişi geldiğinde anlayacak ve "EVET" demek için dünden hazır olacaksın!

30'lu yaşlarının başında!

Elbette bir gün sen de evleneceksin, ama senin hayatında evlenmekten aşık olmaktan falan daha önemli şeyler var. Kariyerin gibi! Sen hayatını düzene sokmadan, kendi ayakların üzerinde durmaya başlamadan, kariyerini belli bir raya sokmadan evlenmeyi düşünmüyorsun. Bizce çok da akıllıca davranıyorsun.

20'li yaşlarının sonlarında!

Küçüklüğünden beri en büyük hayalin o muhteşem beyaz elbiseyi giyip hayallerinin erkeğine sarılmaktı öyle değil mi? Biliyoruz öyle olduğunu, hiç inkar etme! Çok şanslısın ki o günler senin için yakın! 20'li yaşlarında hayatının erkeğiyle tanışacak ve hayatını onunla birleştirmek için "EVET" diyeceksin. Şimdiden mutluluklar dileriz!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nergiz-sirinova

30'lu yaşlarının sonlarında! Senin için evlilik bir yüzük ve ortak paylaşılan bir yataktan çok daha fazlası. Senin evleneceğin adama gerçekten deliler gibi aşık olman gerek. Yani hani derler ya, "doğru kişi" işte onu bulman gerek evlenmek için. Böyle bir arayış içinde misin peki? Elbette hayır. Ama o kişi geldiğinde anlayacak ve "EVET" demek için dünden hazır olacaksın!

ozge-uyumaz

30'lu yaşlarının başında! Elbette bir gün sen de evleneceksin, ama senin hayatında evlenmekten aşık olmaktan falan daha önemli şeyler var. Kariyerin gibi! Sen hayatını düzene sokmadan, kendi ayakların üzerinde durmaya başlamadan, kariyerini belli bir raya sokmadan evlenmeyi düşünmüyorsun. Bizce çok da akıllıca davranıyorsun.

alesgerli.z

30'lu yaşlarının sonlarında! 30'lu yaşlarının sonlarında! Senin için evlilik bir yüzük ve ortak paylaşılan bir yataktan çok daha fazlası. Senin evleneceğin adama gerçekten deliler gibi aşık olman gerek. Yani hani derler ya, "doğru kişi" işte onu bulman gerek evlenmek için. Böyle bir arayış içinde misin peki? Elbette hayır. Ama o kişi geldiğinde anlayacak ve "EVET" demek için dünden hazır olacaksın! Facebook ile PaylaşTwitter ile Paylaş

sabriye.abay

yaşı bilmemde düşünce kısmını bildi

nurcii

40'lı yaşlarında.. doğru bildin onediocuğum :))

Başlıklar

Evlilikolay
Görüş Bildir