Kızlar Bu Test Tam Sizlik: 2016'da Sana İlaç Gibi Gelecek Erkeği Söylüyoruz!

2.6bPAYLAŞIM

Bu test ilaç ilaç :)

1. İlk olarak: Diyelim ki şu an tatile gideceksin, nereye istersen oraya! Nasıl bir tatil olurdu bu?

Yeni kültürler tanıyabileceğim bir tatil
Evde yatarım ben, benim tatilim bu
Bol bol partili bir tatil
Kar/Kayak konseptinde olsa süper olur
Bol bol aile ve memleket içeren bir tatil
Deniz kenarı, elimde buzlu içeceğim...

2. Sıradan bir cuma gecesi seni nerede buluruz?

Çalışma odamda
Yatağımda
Arkadaşlarımın yanında
Ailemle birlikte
Kitap okurken
Sıcak bir duş alırken

3. Şimdi bir partide olduğunu hayal et, bir adam gözlerini dikmiş uzun süredir seni izliyor. Sonunda yanına geliyor ve seninle konuşmak, ilgini çekmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Bu adam hangi işi yapıyor olsa, senin üzerinde daha büyük bir etki bırakır?

Spor Hocası
DJ
Doktor
Yazar/Şair
Öğretmen
CEO

4. Peki hangi ilaç gibi bir etki bıraksın senin üzerinde bu arkadaş :)

Vitamin etkisi
Pastil etkisi
Antidepresan etkisi
Majezik etkisi
Kas gevşetici etkisi
Aspirin etkisi

5. Çok kritik bir soruda sıra: Sakallı mı, sakalsız mı?

Sakallı
Sakalsız
Ortası olsun

6. Dövme sever misin peki?

Asla
Çok severim <3
Fark etmez

7. Şu hareketlerden hangisi seni inanılmaz etkiler diye sorsak sana?

Bana masallar anlatması
Bana kendi elleriyle yemek yapması
Elinde çiçekler ile aniden çıkıp gelmesi
Herkesin içinde bana aşkını itiraf etmesi
Bir kedi gibi bana sokulması
Elinde biletlerle gelip "hadi gidiyoruz" demesi

8. Akşam arkadaşlarınla yemek yiyeceksiniz, nereye gideceksiniz peki?

Benim en sevdiğim mekana tabii ki de
Evde yeriz, ne gerek var dışarıya
Gürültüsüz, sakin bir yere
Şık bir restorana
Favori pizzacımıza elbette
Ortak karar verilir, bilemiyorum şu an

9. Senin için ideal bir buluşma nerede olmalıdır?

Mesela bungee jumping içerse fena olmaz :)
Gece kulübünde dans
Piknik çok tatlı olurdu
Romantik bir akşam yemeği

10. Şimdi sana 2016'da ilaç gibi gelecek erkeği bulduk diyelim. Ona nasıl hitap etmeyi tercih edersin?

Hayatı uçlarda yaşayan, çılgın biri!

Verdiğin cevaplara göre senin işkolik biri olduğun gerçeği ortaya çıkıyor, yani sen tam bir kariyer kadınısın; başarı odaklı, hırslı ve de çalışkan. İşten kafayı kaldıramıyorsun çoğu zaman. Bu yüzden sana ilaç gibi gelecek erkek tipi; kesinlikle hayatı uçlarda yaşayan, çılgın biri olmalı. Sana yaşadığını hissetirecek, risk alabilen, 2 dakika sonra ne yapacağı belli olmayan, hayatı doğaçlama yaşayan biri olmalı. Mesela extreme sporlara meraklı olsa güzel olmaz mı. Yani seni eksik yanlarını kapatacak, seni dengeleyebilecek biri.

Testin sonucu doğru da ben nereden bulayım bu erkeği şimdi diyorsan, hiç merak etme onun da bir çözümü var. Hemen Erkeksepeti'ne  gir, al adamı, koy sepete!

Hayat dolu, kıpır kıpır biri!

Verdiğin cevaplara göre senin az biraz kötümser biri olduğun kanısına vardık. Evet, olaylara biraz kötü yanından baktığın doğrudur; fakat seni aşka, hayata inandıracak birisi de daha önce çıkmamış hani. İşte tam da bu yüzden senin ilacın olacak erkek, kesinlikle hayat dolu, kıpır kıpır, enerjik ve pozitif biri olmalı. Her olaya olumlu yanından bakabilen, eğlenceli ve de sevimli. Bi de hayata o zaman bak, eminiz çok şey değişecek. Bu adam seni dengeleyecek, güven bize ;)

Testin sonucu doğru da ben nereden bulayım bu erkeği şimdi diyorsan, hiç merak etme onun da bir çözümü var. Hemen Erkeksepeti'ne gir, al adamı, koy sepete!

Babacan biri!

Verdiğin cevaplardan, senin çocuk ruhlu birisi olduğunu çıkardık. Evet, sen çocuk gibisin, hiç büyüyemedin. Hayallerin hala taze, hala küçük bir kız gibisin. Bu muhteşem bir özellik ama bunun dezavantajlarını yaşadığın da çok oluyor. Çok kırılıyorsun, çok üzülüyorsun. Bu yüzden kafaca olgun, az biraz korumacı ve babacan biri lazım. Seni düştüğün yerden kaldırabilecek, zor günlerde dayanacak bir omuz olabilecek birinden bahsediyoruz. Emin ol sana çok iyi, daha doğrusu adı üstünde İLAÇ gibi gelecek...

Testin sonucu doğru da ben nereden bulayım bu erkeği şimdi diyorsan, hiç merak etme onun da bir çözümü var. Hemen Erkeksepeti'ne  gir, al adamı, koy sepete!

Romantik biri!

Verdiğin cevaplara göre, sen kesinlikle gerçekçi birisin, hatta katı gerçekçi. Senin saçma sapan, çocuksu hayallerle çok işin olmaz; mantık abidesisin bu yönünle. Ama şimdi alınmaca gücenmece yok, hafif odunsun da. Bu yüzden sana ilaç gibi gelip, seni dengeleyecek erkek kesinlikle romantik olmalı. Kafasında hiçbir soru işareti olmadan sana kendini adabileyecek, zor zamanda yanında olup destek çıkan, ince, zarif bir erkek hoş olmaz mıydı? Bizce olurdu :)

Testin sonucu doğru da ben nereden bulayım bu erkeği şimdi diyorsan, hiç merak etme onun da bir çözümü var. Hemen Erkeksepeti'ne  gir, al adamı, koy sepete!

Sakin, masum biri!

Verdiğin cevaplara göre, senin sert bir tavrının olduğunu tahmin ediyoruz. Az bir sinirli misin ne? Yok yok besbelli öylesin. Ama hayat seni bu noktaya getirmiş, kolay şeyler yaşamamışsın sen de. Tam da bu yüzden senin ilacın olacak erkek, senin bu sinirlerini bir kasap misali alacak ve işler sarpa sardığında seni sakinleştirecek biri olmalı. Yani seni tamamıyla denegeleyecek biri. Böyle birine bizce acayip ihtiyacın var. Mesela bunun yanında saf-masum biri olsa tadından yenmez di mi :)

Testin sonucu doğru da ben nereden bulayım bu erkeği şimdi diyorsan, hiç merak etme onun da bir çözümü var. Hemen Erkeksepeti'ne  gir, al adamı, koy sepete!

Ciddi ve işinde gücünde biri!

Verdiğin cevaplara göre, senin bu dünya üstündeki en gamsız kişi olman olası. Hayatta değer verdiğin tek şey, keyfin ve kahyası. Bu muhteşem bir özellik kabul ediyoruz, ancak arada bir dengelenmesi gerekiyor. Bunu dengeleyecek erkek tipiyse net: Ciddi ve işinde gücünde biri. Konuşmasını, kime karşı nasıl tavır alması gerektiğini bilen, planlı, düzenli ve dahi tertipli. Jilet gibi takımlarını çekip senin aklını başından alan biri. Biliyoruz şu anda tereyağ gibi eriyip aktın gittin :)

Testin sonucu doğru da ben nereden bulayım bu erkeği şimdi diyorsan, hiç merak etme onun da bir çözümü var. Hemen Erkeksepeti'ne gir, al adamı, koy sepete!

"Adam gibi adam mı kaldı sanki" diye hayıflananlar için ilgi bekleyen erkek objeler Erkeksepeti'nde!

Erkeksepeti'ne girmek için tıkla!

Android uygulaması için tıkla!

iOS uygulaması için tıkla!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kgokce

Erkek mi pazarlıyosunuz?

kumru-gul

Verdiğin cevaplara göre, senin bu dünya üstündeki en gamsız kişi olman olası. Hayatta değer verdiğin tek şey, keyfin ve kahyası. Bu muhteşem bir özellik kabul ediyoruz, ancak arada bir dengelenmesi gerekiyor. Bunu dengeleyecek erkek tipiyse net: Ciddi ve işinde gücünde biri. Konuşmasını, kime karşı nasıl tavır alması gerektiğini bilen, planlı, düzenli ve dahi tertipli. Jilet gibi takımlarını çekip senin aklını başından alan biri. Biliyoruz şu anda tereyağ gibi eriyip aktın gittin :)

tugce-a.

erkek sepeti mi?

melek.su.961

NAH ilaç gibi geldi, resmen depresyona soktunuz beni. Hayatı uçlarda yaşayan, çılgın biriymis Erkek sepeti haha ! :/

napiyim

Hayatı uçlarda yaşayan, çılgın biri! Verdiğin cevaplara göre senin işkolik biri olduğun gerçeği ortaya çıkıyor, yani sen tam bir kariyer kadınısın; başarı odaklı, hırslı ve de çalışkan. İşten kafayı kaldıramıyorsun çoğu zaman. Bu yüzden sana ilaç gibi gelecek erkek tipi; kesinlikle hayatı uçlarda yaşayan, çılgın biri olmalı. Sana yaşadığını hissetirecek, risk alabilen, 2 dakika sonra ne yapacağı belli olmayan, hayatı doğaçlama yaşayan biri olmalı. Mesela extreme sporlara meraklı olsa güzel olmaz mı. Yani seni eksik yanlarını kapatacak, seni dengeleyebilecek biri.

Görüş Bildir