Kendine Güvenen Şöyle Gelsin: İlk Buluşmada Kızı Etkileyebilecek misin?

-

Kızla konuşurken ne yapıp edip ilk buluşma için sözü almışsın ve o büyük gün geldi çattı! Şimdi ise kartlarını doğru oynamalı, kızı etkilemeli ve ikinci hatta üçüncü buluşmayı garantilemelisin! Bakalım kızı etkilemeyi başarabilecek misin...

1. İlk olarak ne giyeceğine karar vermeliyiz: Hadi bir üst seç!

2. Üstün tamam! Peki ya altına ne giyeceksin?

3. Ayakkabı en önemlisidir! Bir de ayakkabı seç bakalım!

4. Erkeğin en güzel akseasuarı saattir! Hadi görünümüne son dokunuşu tarzını en iyi şekilde yansıtan bir saat ile yap!

5. Eh artık hazır olduğuna göre buluşma yerinize gidebilirsin. Peki tam olarak ne zaman orada olacaksın?

Buluşma saatinden önce
Tam buluşma saatinde
Biraz geç kalırım kesin

6. Ve işte o an, birbirinizi ilk kez selamlayacaksınız! Nasıl selamlayacaksın onu?

Sıcak bir sarılmayla
Elini sıkacağım sadece
Kafamla selamlaşacağım

7. Buluşmanız boyunca asla ama asla konuşmaman gereken konu sence bunlardan hangisi diye sorsak?

Eski sevgililer
Gelecek hayalleri
Olası kıskançlıklar

8. Son olarak: Sence buluşmanız iyi geçti mi?

Elbette, harikaydı
Fena değildi yani
Berbattı, kesin benden hiç hoşlanmadı

Tebrikler! Kızı etkiledin!

Bize sorarsan buluşmanız gerçekten harika geçti! Öyle ki kız senden inanılmaz etkilendi. Artık gerisi çorap söküğü gibi gelir, sonuçta ilk buluşma ilişkinin ilerleyen süreçleri için aşırı büyük bir önem arz eder. Acaba gerçek hayatta da burada elde ettiğin başarıyı elde edebilecek misin? Gerçek hayatta işler biraz daha zor olabilir fakat bizce sen bu işin altından kalkarsın. Ama unutma! İlk buluşmada en önemli olan şey o ilk bakıştır! İlk izlenimini verirken karşındakine son derece şık ve tarz giyinen biri olduğunu göstermek istemez misin? O zaman hemen Trendyol'a gir ve birbirinden şık ürünleri en uygun fiyatlara al!

Fena değildi!

Yaaani, fena değildi işte. Kızı etkiledin mi? Etkiledin. Ama bu etkilenmişlik durumu ne kadar sürer bilemeyeceğiz, çünkü öyle muhteşem bir performans falan sergileyemedin maalesef. Neyse, burada yaptıkların sana ders olsun ve gerçek hayattaki buluşmalarında bu hataları tekrar yapma olur mu? Ayrıca unutma! Konuşmalar, davranış falan da çok önemli; ama ilk buluşmada en önemli olan şey o ilk bakıştır! İlk izlenimini verirken karşındakine son derece şık ve tarz giyinen biri olduğunu göstermek istemez misin? O zaman hemen Trendyol'a gir ve birbirinden şık ürünleri en uygun fiyatlara al!

Sıkıldı kız sıkıldı!

Etkilenmek mi? Ne etkilenmesi ya? Kız resmen sıkıldı ve eve gitmek için saati kontrol edip durdu bütün buluşmanız boyunca. Üzgünüz ama sen bu işi pek bilmiyorsun gibi! Neyse ki bu test senin için iyi bir ders oldu, artık gerçek hayattaki buluşmalarında böyle davranmazsın! Hadi sana bir de tüyo verelim: Tabii konuşmalar, davranış da çok önemli ama ilk buluşmada en önemli olan şey o ilk bakıştır! İlk izlenimini verirken karşındakine son derece şık ve tarz giyinen biri olduğunu göstermek istemez misin? O zaman hemen Trendyol'a gir ve birbirinden şık ürünleri en uygun fiyatlara al!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sekerkadayif

Kızı etkiledim , zaten kız olduğum için kendi zevkime göre giydirdim

Gizli Kullanıcı

İçerik Trendyol'un ürünler Trendyol'un bu reklam bir içerik arkadaşlar. Merak ediyorum "kızı etkileyemedin" sonucu çıkan kimse varsa cevap versin.

ya-ne-olacagidi

Kız ilk yarım saatte kaçar diye beklerken kendisinden beni ne zaman istemeye gelirsiniz diye bir tepki aldım. Sonrası aaa bak havadaki kuş mu diyerek oradan koş koş koş nidalarıyla topuk time.

malafat26

Gizli Kullanıcı

hayret kızı etkiledim bunu hemen kutlamalıyız beyler :))

Görüş Bildir