Kayahan'ın Vefatından Dört Yıl Sonra Evlenen İpek Açar Ayarsız Bir Yorumun Hedefi Oldu, Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü!

949PAYLAŞIM

İnsanların ağzı torba değil gerçekten de, büzemiyoruz...

Türk pop müziğinin büyük ustası, yıllar boyunca sektöre şarkı ve şarkıcı üreten, en güzel aşk şarkılarına imzasını atan Kayahan'ı 2015 yılında kanserden kaybetmiştik.

Onu tarif etmek, anlatmak elbette imkansız... Özlemle anıyoruz.

Dönemin magazin basınında çok fazla iddia ortaya atılsa da, 1999 yılında evlendiği İpek Açar Kayahan'ın son anına kadar hep yanındaydı.

İpek Açar'ın Kayahan'dan genç olması ve halihazırda vokalistliğini yapması eleştirilere neden olmuştu ancak çift birbirini son ana kadar hiçbir zaman bırakmadı.

Ve Kayahan'ın ölümünün ardından İpek Açar, müzisyen nişanlısı Alper Kömürcü ile sade bir törenle dünyaevine girdi.

Hatta çiftin nikah şahitlerinden biri de İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ydu.

Ancak sosyal medyada ayarsız yorumlar hiçbir zaman bitmiyor. Bir Twitter kullanıcısı, İpek Açar'ı hedef aldı ve Kayahan'ın ölümünün üstüne evlenmesini eleştirdi.

Evet, 4,5 yıl sonra evlenen İpek Açar acımasızca eleştirildi. Sosyal medyada da bu paylaşıma tepkiler çığ gibi büyüdü. İşte o tepkiler...

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

👇

*

İpek Hanım ile Alper Bey'e bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz...

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tc-ahmet-ozan-sen

Hey gidi... Kayahan'la evlenirken kendisi 25, Kayahan 50 yaşındaydı. Üstelik epeydir de beraberlerdi. Kayahan'ın kızı Beste Açar'la küslükleri o zamana dayanır. "Parasını alır boşanıp gider" lafları hep söylendi; ama Allahı var kadın kendimi bildim bileli kanser tedavisi gören Kayahan'a baktı, bir de çocuk verdi ve dahi adam öldükten 2 yıl sonra nişanlanmış, 40'ı çıkmamış sanacak gören de. Hamiyet Hanım da, soyadını hep kullandığı şehit kocası Fethi Yüceses'ten 2 yıl sonra evlenmişti.

gunec46

O değil de SS'yi görünce bi kaşıntı tuttu

hic-iste

Kadıncağız gencecik daha. Ömrünün sonuna kadar yalnız mı kalsaydı? Bu ülke insanının mutluluğa, yaşama isteğine alerjisi var.

kurtali1983

ortalık okudugu haberlere bile haset eden insanlarla dolu. Bu ne çekememezliktir arkadaş. Hayatınızın kötü olması başkalarının degil sizin suçunuz. Yaptıgınız yorumlar eleştiriler doğdugunuz zamandan bu zamana kadar oluşan karakterinizin dışa vurumu. A kişisinin x liraya aldıgı malı pahalı bulup eleştiriyorsan çekemiyorsun. X kişiye Y kişiyi yakıştıramıyorsan kıskanıyorsun. Dul bir bayanın tekrar evlenmesine içerliyorsan art niyetlisin. Bu duguların hepsi negatif duygular kalbinde sürekli bu tür negatif duyguları barındıran insandan hayır gelmez.

farkedmez

Birisi ölürse diğeri evlenebilir ne var bunda ? 2 hafta sonra mı evlenmiş 1 yıl sonra mı evlenmiş ? 4 yıl geçmiş size ne ?

Görüş Bildir