Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karnındaki 5 Aylık Bebeği ile Katledilen 17 Yaşındaki Sezen Ünlü İçin Tepkiler Büyüyor: #AnılYolumTutuklansın

67PAYLAŞIM

Gün geçmiyor ki bir kadın cinayeti haberi ile daha başımızdan aşağı kaynar sular dökülmesin...

İzmir'de yaşanan olayda, henüz 5 aylık hamile olan 17 yaşındaki Sezen Ünlü, 3 aydır ayrı yaşadığı dini nikahlı eşi tarafından katledildi!

16 yerinden bıçaklanan hamile kadının bebeği de yaşamını yitirirken genç kızın sosyal medyada karnının şiş olduğu bir fotoğrafı paylaşarak altına "Sabırsızlıkla bekliyorum seni bebeğim" yazdığı görüldü.

Olay sonrası kaçan Anıl Yolum ise polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Olayla ilgili detaylı habere buradan ulaşabilirsiniz: 👇

Henüz 17 Yaşındaydı: Sezen Ünlü Karnındaki Bebeğiyle Katledildi - onedio.com
Henüz 17 Yaşındaydı: Sezen Ünlü Karnındaki Bebeğiyle Katledildi - onedio.com

Olay sonrası ise sosyal medyada #AnılYolumTutuklansın hashtagi başlatıldı ve insanlar tepkilerini dile getirdiler.

Sosyal medyada Sezen Ünlü için yapılan yorumlar: 👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
depresifon

lan şu imamları bi denetleyin mk.evlilik cüzdanı olmadan dini nikah kıymasın mk salakları.memlekette resmi nikah kalmadı herkes dini nikahlı üstelik kumalı.bu ne be.nereye gidiyoruz nasıl bi memleket oldu burası yaw.çıldırıcam ha..bide tag açılıyo mk şerefsizine..tutuklansın diye..yok tutuklanmasın mk.tag açılmasa serbest kalır kesin zaten.

karbey77

Dini nikahli esi!!!!!! once bu rezilligi , bu subyanciligi bu , bu kadinlari kullanma amacli yalanciligi ortadan kaldirmaliyiz!!!! Resmi nikah olmadan bu nikah gecerli olmamali..ASLA!!!!

galatasaraylibircivciv

SUSMA SUSTUKCA SIRA SANA DA GELECEK.!!!!

jisoo-kim2

Benim anlamadığım neden bu kızı genç yaşta evlendiren ya da evlenmesine izin veren aileleri neden hiçbir ceza veya yaptırım almıyorlar.Bu yaşta evlenmeye izin verilmesi suç değil mi en az katili kadar onlar da ceza almalı.

ercannedio

Mecbur kalıyorlar. Eğitemedikleri için kızı zaptedemiyorlar. Ergenlik psikolojisi, aileden nefret etme, baba evini dünyanın olabilecek en kötü yeri görme, cinselliği keşfetme gibi durumlar neticesinde kız kontrolden çıkıyor. Aile ya izin verecek ya da kız evden kaçıp gidecek gbi bir raddeye geliyor iş. MEcbur izin veriyorlar. En azından yeri yurdu belli olur diyorlar. Öbür türlü pavyona, geneleve düşmek var. Böyle de iş kızın bulduğu erkeğin nasıl biri çıkacağına bağlı oluyor biraz gerçi.

bulmayinlanbeniv3

Yahu ne alakası var arkadaşım? Aile ya izin verecek ya evden kaçıp gidecek nedir? Hangimizi ailemiz alıp cinsellikle ilgili eğitim verdi? Hangimize ailesi "git cinselliğini yaşa" dedi. Hangimiz evden kaçıp gittik? Resmen kamuya açık yerde konuşma yapıyoruz. Şu yazdıklarınıza bir dikkat etseniz? 13 yaşında ergen şu yazdığını okursa ne yorum yapacak kendinde? Neleri hak görecek? "Ailem izin vermiyorsa kaçabilirim" yorumunu yapması içten değil. "Senin de anan bacın var" ve "hakkımı helal etmen" cümleleri ile büyütüldüm ben. 30 yaşımda dahi sevgilimle tartışırken "sana ne ne karışıyorsun kıza" tepkilerini gördüm ailemden. Bizim ergenliğimizde "sevdiğinle öpüşülmez" diye bir sanı bile vardı. Ergenliğe kadar bir şey verme çocuğa tabii ki ergenlikte zapt edemezsin! Üniversiteye kadar bir şey verme tabii ki üniversitede neler yapacağını bilemezsin? Tuvalet eğitimi vermediğin çocuktan altına yapmamasını beklemek gibi hayat, inan hiç farklı değil.

ercannedio

Ben de aynı şekilde büyüdüm. Ama herkes senin benim kadar şanslı değil. Mahalle işte, her mahalle bir değil, her aile de bir değil. Bazıları eğitemiyorlar. Bazıları çok üstüne titreseler de leş çevrenin leş etkisinden kurtaramıyorlar. Olabiliyor yani. Farklı farklı yerlerden farklı farklı sınıflardan binbir çeşit insanla muhatap oluyorum her gün. Az çok tanıdım çoğunu. Bildiğim için konuşuyorum. Mesela bir baba şikayetçi olur hapse tıkrırır kızını ve torununu bakar, diğeri çocuğu aldırır ikamet değiştirir, öbürü kızını öldürür, biri hem kızını hem hamile bırakanı öldürür bazısı da madem hamile evlensinler der. Her insan bir değil.

bulmayinlanbeniv3

Sen biliyorsun, ben bilmiyorum tamam. Üstüne titremek cebine para koyup, özel okula göndermek falan değil. Bahsettiğimiz eğitim sınıf farkından bağımsız bir konu. En kırsal yerde yaşayıp bahsettiğimiz değerlere dair on numara eğitim veren aile de vardır. Ülkenin en prestijli eğitim kurumlarından çıkıp, çocuğun cebine para koyup, özel okullara göndermeyi eğitim sanan da vardır. Annen baban hangi sınıfa dahil arkadaşım da sana o eğitimi verdi? Benim babam lise mezunu, askere gidene kadar köyden çıkmamış. Annem orta okul mezunu, abileri okutmamış, ev kadını. Kişiye eğitimin, değerlerin temelini verirsen o kişi gelişen hayat karşısında kendini de geliştirir. Ve bu bahsettiğimiz şeyler sınıf farklarından bağımsız. Çocuğu xxx kursuna göndermek eğitim falan değildir, en azından bu tartıştığımız konuda.

ercannedio

Ben fakirler çocuklarını eğitemez mi dedim? Cidden bunu mu anladın yani :D Bu tür şeyler genelde varoşta olur dedim çünkü şu durum zenginin eğitimsizinin değil fakirin eğitimsizinin düşeceği bir durum. Zengin kızı ne kadar cahil kalırsa kalsın kenar mahalle serserisine vermez, hadi adrenalin olsun diye verdi diyelim, korunur ondan hayatta hamile kalmaz. Hadi hamile kaldı diyelim çocuğu apar topar aldırır ama serseri ile üstelik 17 yaşında evlenmez. Kardeşim okuduğunu anladığın zaman konuşalım bu konuyu. Çarpıtıp gereksiz duyarlar yapıyorsun. Yazdığının bir çok cümlenin altına imzamı atarım ama benim yazdığım şeyle alakası yok. Yok bayrampaşa'da büyüdüm ben. Zengin züppesi kendi kendine ahkam kesiyor falan mı sanıyorsun :D

bulmayinlanbeniv3

Kardeşin değilim. Şu tanımadığınız insanlara kardeşim diye hitap etmeyi ne kadar seviyorsunuz anlamıyorum. Okuduğunu anlamak mı? Çarpıtmak ve duyar kasmak mı? Sen kendi yazdığını anla, becerebiliyorsan empati yapıp onu 13 yaşında bir çocuk okursa ne düşür onu hayal et, sonra da şu "vermek" vb kelimelerden arın, gel, öyle tartışalım. Zengin ya da fakir olmadan bağımsız, şu son yazdığından sonra net olarak bir züppe ile tartışmaya girdiğime emin oldum ve kendime de kızdım bu sebepten. Sen kendi kafana göre takıl, iyi akşamlar sana.

ercannedio

Ya özel mi gönderiyorlar sizi? Hayattaki tahminlerin de bu şekildeyse kazandığın savaş yoktur senin, bayağı zorlu bir hayatın vardır. BSG uza hadi, okuduğunu anlayamayan boş boş polemik kovalayan bir vakit kaybısın. Züppe demiş ya çıldıracam. Bayrampaşa'da yaşıyorum oğlum ben, hayatımda tatil yapmadım. ebendir züppe.

bulmayinlanbeniv3

Züppenin tatille, semtle, şunla bunla ne alakası var? Az geliştir kendini. Türk filmlerinde "zengin züppesi" diye duymuşsun, züppeyi de öyle bir şey sanıyorsun :) 3 kere tatil yapan ne kadar züppe oluyor? :)))

Görüş Bildir