Kafası Karışık İkizler Burcu Erkeğini Etkilemenin Hiçbir Yerde Yazmayan Yollarını Anlatıyoruz

26PAYLAŞIM

İkizler burcu erkeğini etkilemek mi? İtiraf etmek gerekiyor ki işiniz  zor hanımlar! İkizler burcu erkeğini etkilemeyi başarsanız bile ilgisini canlı tutmayı başarmak oldukça zordur. Ancak bu içeriğimizde tüm detaylarıyla ikizler burcu erkeğini etkilemenin yollarını anlatıyoruz. Buyurun detaylar :)

Her burç erkeği, güzel kadınlardan etkilenir. Ancak ikizler burcu erkeği için güzellik, zarafet ve bakım önemlidir. Yanında her daim güzel kadınlar olsun ister.

İkizler erkeği her zaman eğlenceli ve neşeli yönleriyle bilinir. Bu sebeple kendisine ayak uyduracak bir kadın, ikizler erkeği için önemlidir.

İkizler erkeği gezgin bir karaktere sahiptir. Dünyayı gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi çok sever. Eğer evcimen bir kadınsan şansın çok zor.

İkizler burcu erkeğini etkilemek ve ilgisini canı tutmak istiyorsanız, renkli bir karaktere sahip olmanız gerekir.

Araştırmayı, okumayı ve öğrenmeyi çok seven ikizler burcu erkeğini etkilemek için sizin de en az onun kadar kültürlü olmanız gerekir. Çünkü yeni şeyler öğrendiği ilişkiler, ikizler erkeğini çok etkiler.

İlgi odağı olmayı seven ikizler, bir ortamda konuşmayı çok sever. Elbette onu sürekli ilgiyle dinleyen kadınlardan da çok etkilenir.

Kadın erkek ilişkilerinde elde etmenin zor olduğu ikizler erkeğine karşı sabırlı olmak, hemen büyük tepkiler göstermemek önemlidir. Anlayışlı olmak her zaman bir artı kazandırır.

Biz kadınlar her zaman oyunlardan hoşlanmayız, artık açık olmak bizlere daha cazip gelse de bazı erkekleri elde tutmak için taktiklere başvurmak gerekebiliyor.

Özellikle de ikizler erkeği için şart. İlgisi çabuk dağılan, hemen başka kadınlara gözü kayabilen ikizler erkeğinin ilgisini canlı tutmak ve baştan çıkarmak için hiçbir zaman tam olarak bağlandığını belli etmemek en önemli taktiktir.

İlginizi çekebilir:

Zodyağın En Serti ve Özgürlüğüne Düşkün Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? - onedio.com
Zodyağın En Serti ve Özgürlüğüne Düşkün Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? - onedio.com
Ailesine En Düşkün Burç Olarak Bilinen Boğa Erkeğini Etkilemenin Yollarını Tek Tek Anlatıyoruz - onedio.com
Ailesine En Düşkün Burç Olarak Bilinen Boğa Erkeğini Etkilemenin Yollarını Tek Tek Anlatıyoruz - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
favilla

bence bir kadın bir erkeği en çok etkilemeye çalışmazsa etkiler 😊 erkek olsun kadın olsun birinden hoşlanıyorsanız onun hoşuna gideceğini düşündüğünüz şekilde davranırsanız sadece yapay ve itici gorunursunuz kendiniz olun

sihirliannem

İkizler erkeği beni etkilesin ben niye uğraşıcam

selinsozg

Bi şey sorcam bi insan ikizler erkeğini gerçekten ister mi bile bile

nazlisevvim

Allah ikizler burcunun kadınını ve erkeğini benden fersah fersah uzak tutsun demek için vakit ayırıp geldim. içeriği okumadan gidiyorum. çünkü ikizler burcu herhangi bir insana tahammül seviyem 0

ozmarangoz

Taktikleri üzerimde deneyebilirsiniz :)

Görüş Bildir