Kadınlara Özel: Ne Kadar Güçlü Saçlara Sahipsin?

-

Saçlarının aslında ne kadar sağlıklı ve güçlü olduğunu merak ediyorsan doğru yerdesin! Bu test sana saçlarının gücünü gösterecek!

1. İlk olarak; saç dökülmesi problemi yaşıyor musun?

Evet
Hayır

2. Peki ne yoğunlukta saç dökülmesi yaşıyorsun?

Saçlarımı taramaya korkacak kadar
Her sabah saçlarımın tepesini kontrol edecek kadar
Uyandığımda yastığa bakmaya korkacak kadar

3. Saç dökülmesi problemi genetik olarak gelen bir problem mi, yoksa yoğun çalışma ve stresten doğan bir problem mi?

Genetik bir problem
Stresten kaynaklı bir problem
Her ikisi de

4. Saçlarının çokluğunu merak ediyoruz!

4 kişilik saçım var
Normaller
Az saçım var

5. Peki ya gürlüğü nasıl saçlarının?

Üff, baya gürler
Çok gür değiller ya, yine normaller
Cılızlar maalesef

6. Saçlarını tanımaya çalıştığımızın farkındasın değil mi, o yüzden şimdi de inceliğini soruyoruz sana!

Kalın telli benim saçlarım
Ne ince ne kalın telli
Oldukça ince telli saçlara sahibim

7. Ya boya? Saçlarında boya var mı?

Hayır, tamamen doğal
Sadece uçlarında var
Sadece balyaj var
Tamamı boya

8. Hadi biraz da saç bakım alışkanlıklarını öğrenelim: Saçlarını haftada kaç kere yıkıyorsun?

Her gün
3
2
1

9. Peki saç kremi kullanıyor musun?

Evet
Şampuanım zaten kremli
Hayır

10. Bu görüntülerden hangisiyle daha çok karşılaşıyorsun?

11. Son olarak: Genelde saçların nasıl geziyorsun?

Tepeden topuz
Örülü
Dağınık
At kuyruğu

Rapunzel gibi saçların var!

Şu anda saçların gerçekten inanılmaz sağlıklı ve güçlü, ama yine de her zaman alarmda olmakta fayda var değil mi? Saçlarına bugüne kadar çok güzel bakmışsın ama zaman ilerledikçe bakımını biraz arttırman gerekiyor elbette. Bizce saçlarının dökülmesi artmadan hemen en güzel önlemi almalı ve o güzelim saçlarını kaybetmemelisin! Yarın pişman olmak istemiyorsan hemen guclusaclar.com'u ziyaret et ve saçlarını korumaya bugün başla!

Not: Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.

Kıskanılacak kadar güçlü saçların var!

Gerçekten inanılmaz güçlü ve hatta dışarıdan bakanları kıskandıran saçlara sahipsin. Onlara bugüne kadar son derece iyi baktığın ortada, fakat onlar sana yavaş yavaş alarmlar vermeye başlamış. Ne gibi alarmlar mı? Elbette yastığında gördüğün saçlar, fırçana dolanan saçlar ve duş giderindeki saçlar... Bu alarmlara daha çok dikkat etmeni tavsiye ederiz, çünkü o güzel saçları kaybetmek istemeyeceğini düşünüyoruz. Bunun için en kısa zamanda önlem almaya başlaman lazım. İlk önlemini hadi sana biz söyleyelim. Hemen şimdi  guclusaclar.com'u ziyaret ediyor ve saçlarını kurtarmak için ilk adımını atıyorsun!

Not: Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.

Saçların alarm vermeye başlamış!

Vakit daralıyor güzel kardeşimiz. Baksana, saçların yavaş yavaş sana alarmlar vermeye başlamış, resmen "bana biraz bakım yap" diyorlar sana. Saçlarını çok sevdiğini biliyoruz ama neden onlara iyi bakmıyorsun, neden dikkat etmedin hiç böyle şeylere ah be güzel dostumuz. Neyse canını hiç sıkma, çünkü sana hayatını kurtaracak bir öneri ile geldik biz zaten! Hemen şimdi guclusaclar.com'u ziyaret et ve saçlarını kurtarmaya bugünden başla!

Not: Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.

Saçlarının gücü yok olmaya başlamış!

İnanılır gibi değil gerçekten! Sen saçlarınla ilgilenmiyor musun yoksa? Saçların yavaş yavaş gücünü kaybetmeye başlamış. Ah be güzel kardeşimiz, neden hiç dikkat etmedin ki o güzelim saçlarına. Bak şimdi cılız kalmaya başladılar bile ve daha da cılızlaşacaklar biliyorsun değil mi? Yastığındaki ve fırçandaki saçlar her geçen gün artarken kafandakiler azalacak! Buna bir dur demen lazım ve o kadar şanslısın ki biz nasıl dur diyeceğini biliyoruz! Hemen guclusaclar.com'a giriyor ve o eski güzel gür saçlarına kavuşuyorsun, işte bu kadar basit!

Not: Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.

Şimdilik!

Şu anda saç dökülmesi yaşamaman elbette mükemmel bir şey, fakat yarın bunun gerçekleşmeyeceğini kim bilebilir ki? Saçlarına çok güzel bir şekilde baktığına eminiz, ama bazen elimizde olmayan durumlar olabiliyor işte. Öyle bir durumla karşılaşırsan eğer, bir gün saç dökülmesiyle karşı karşıya kalırsan guclusaclar.com senin için orada olacak ve sana yardım edecek emin ol!

Not: Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
widi

Saçlarım kalın telli ve bakımı şekil vermesi hatta en basit tarama yıkama işlemi bile çok zor oluyor. Kalın olduğu için de kuru ve kabarık oluyordu doğal keratin kullanmaya başladıktan sonra saçlarımla uğraşmak zevkli gelmeye başladı. Doğal keratin saçlarımın yumuşamasını sağladı yıpranmalar toparlandı kabarma falan da olmuyor artık.

nzl-lzn

Merhaba Zigavus kullanıyorum oldukça memnunum tavsiye ederim. Saçlarım harika oldu.

eylul-ayse-daskin

Kıskanılacak kadar güçlü saçların var! Kıskanılacak kadar güçlü saçların var! Gerçekten inanılmaz güçlü ve hatta dışarıdan bakanları kıskandıran saçlara sahipsin. Onlara bugüne kadar son derece iyi baktığın ortada, fakat onlar sana yavaş yavaş alarmlar vermeye başlamış. Ne gibi alarmlar mı? Elbette yastığında gördüğün saçlar, fırçana dolanan saçlar ve duş giderindeki saçlar... Bu alarmlara daha çok dikkat etmeni tavsiye ederiz, çünkü o güzel saçları kaybetmek istemeyeceğini düşünüyoruz. Bunun için en kısa zamanda önlem almaya başlaman lazım. İlk önlemini hadi sana biz söyleyelim. Hemen şimdi guclusaclar.com'u ziyaret ediyor ve saçlarını kurtarmak için ilk adımını atıyorsun! Not: Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.

Gizli Kullanıcı

Oha benim Onedioda kulandığım kulanıcı adı

dilan-dln-sucu-sc

Şu anda saç dökülmesi yaşamaman elbette mükemmel bir şey, fakat yarın bunun gerçekleşmeyeceğini kim bilebilir ki? Saçlarına çok güzel bir şekilde baktığına eminiz, ama bazen elimizde olmayan durumlar olabiliyor işte. Öyle bir durumla karşılaşırsan eğer, bir gün saç dökülmesiyle karşı karşıya kalırsan guclusaclar.com senin için orada olacak ve sana yardım edecek emin ol! Not: Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime ve/veya bir eczacıya başvurunuz.

Görüş Bildir