K-Pop ve Rap Suga'sız Olmaz! Sempatikliğin Vücut Bulmuş Hali Olan Yetenekli Rapçi Min Yoongi

-
Abone ol

"Allahım çok tatlııı!" nidalarınızı duyar gibiyiz... Evet, sahne adını bu tatlılıktan alan BTS üyesi Suga'dan bahsediyoruz!

Bu içerik için metro ve elitedaily kaynak olarak kullanılmıştır.

BTS grubunu en eski üyelerinden olur kendisi, rap konusunda da oldukça iddialı.

Şarkı yazarlığı da yapan genç rapçimiz şarkı yazmaktaki becerisiyle de dikkatleri üstüne çekmiş olacak ki 17 yaşında plak stüdyolarında çalışmaya başladı.

Eski yeraltı rapçilerinden kim kaldı, kendisi Gloss lakabıyla bilinirken 2010 yılında D-Town grubunun bir üyesi oldu.

LGBTQ + destekçisi olarak aktif rol almaktadır. 26 yaşındaki rapçi çok kısa sürede piyasada kendine yer edinmeyi başardı. 

Yardım kuruluşlarıyla olan bağı onun daha da ilgi kazanmasına olanak sağlarken hayranlarının da gönüllerine taht kurmasına büyük katkısı oldu.

Aynı zamanda bir yapımcı olan dahi çocuğumuz, piyanist olarak da çok yetenekli.

Tüm çalışmalarında sosyal konulara değinen genç yetenek toplumsal konularda da dikkat çekerek dünya çapında farkındalık yaratmayı amaçlayan bir tarafa da sahip.

Bu kadar becerinin yanında sporcu bir yanı olduğunu da belirtelim. Kendisi bir dönem basketbol da oynadı ama terlemeyi sevmediği için bu onun için bir hobi olarak kaldı.

Yemek yediğinde ve uyuduğunda üretkenliğinin arttığını söyleyen Suga aldığı ödüllerle çıtasını daha da yükseltti.

Agust D. adıyla solo çalışmarı da olan yetenekli şarkıcı aynı anda hem BTS ile olan uyumunu devam ettirirken tek başına da var olabileceğini gösterdi.

40 dakikadan kısa bir sürede bile şarkı yazabilen Suga, bu genç yaşında 70'den fazla başarılı şarkının beste ve söz telifini eline almış durumda.

Becerileri say say bitmezken çok da iyi bir fotoğrafçı olduğunu atlamamalıyız.

Ödüllere doymayan, başarılarını her geçen gün arttıran ciddiyetin altına pamuk gibi bir yürek ekleyen Suga daha da iyi yerlere gelmek istediğini her fırsatta belirtirken bunu kanıtlamaktan da geri kalmadı.

Büyük bir hayran kitlesine sahip ve bir noktada da hak etmiyor desek yalan olur. Zaten şu sıfata bakıp sevmemek mümkün mü diye de düşünüyor insan.. 

Sizce de çok tatlı değil mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
geceyolu

"LGBTQ + destekçisi olan Suga ailevi sorunlar yüzünden evinden ayrıldı." BTS'i yani Suga'yı tanımayan biri bu cümleyi okuyunca bu cümleden ne anlam çıkarır bunun farkında mısınız???? İnsanların zaten K-Pop'a ya da BTS'e karşı düşünceleri olumsuzken nasıl oluyor da yanlış anlaşılması muhtemel bu yazıyı yazıyorsunuz??? Bir ARMY olarak bu cümleyi düzeltmenizi ve daha doğru bir şekilde aktarmanızı istiyorum...

_oishii_

çokça sinirlendiğinize göre belli ki konuya hakimsiniz, düzeltin siz bilgilendirin hepimizi, o doğrultuda belki editör düzeltme gereği duyar

ordekkac

Anasayfam da böyle bir içeriği görmek "değişik".

jane-mon

Çok tatlı yazmışsınız evet sevimli ama daha çok mesleki başarılarından ve kişiliğinden mi bahsetseymişiz keşke mesela yaklaşık 2 hafta önce yaptığı Halsey ile düeti,shadow albümünün yeni çıkan intro track'i vs...

Görüş Bildir