1500 IŞİD'liyi Tek Başına Öldüren Iraklı Rambo: IŞİD'in En Büyük Kabusu Ebu Azrail

 > 
497PAYLAŞIM

Ebu Azrail, Iraklı Şii milislerinden bir asker.

IŞİD'e karşı verilen mücadelede hep en ön saflarda yer alıyor. Şimdiye kadar 1500 IŞİD militanı öldürerek IŞİD'in korkulu rüyası olmuş durumda.

İsmi ise "Azrail'in Babası" anlamına geliyor.

Söylenene göre, Ebu Azrail savaşa katılmadan önce üniversitede hocalık yapıyormuş. Ve beş çocuk sahibi bir babaymış. Ders vermeyi bırakıp, savaşa katılmış.

Şimdi de IŞİD'lilere dersini veriyor. 😁

Savaşlarda; kılıç, balta ve otomatik silah kullanıyor.

Söylentilere göre, aynı zamanda tekvando ustası olan Ebu Azrail, ABD'nin Irak'ı işgali sırasında, ABD'ye karşı da savaşmış.

Ebu Azrail, Iraklı Şiilerin İmam Ali Tugayı'nın bir üyesi. Aynı zamanda reklam yüzü de denebilir. Çünkü adına açılmış onlarca Facebook sayfası var.

Ve bu Facebook sayfalarında yaklaşık 400 bin hayranı. Yani halk tarafından oldukça çok seviliyor.

Öyle çok seviliyor ki, tişörtlerin üstüne fotoğraflarının baskıları yapılıyor.

Çocuklar saç tıraşı yaptırırken Ebu Azrail'in ismini yazdırıyor, ismiyle su altında fotoğraflar çekiliyor.

Adına şarkı yazılıp klip de çekilmiş.

Hatta yer aldığı bir çizgi film bile hazırlanmış.

Aynı zamanda oldukça eğlenceli biri olduğu söyleniyor. IŞİD'li bir teröristten ele geçirdiği telsizle ara sıra IŞİD'li militanlarla konuşup dalga geçiyor.

Ebu Azrail'e bu savaşa neden katıldığı, IŞİD'in karşısında neden durduğu sorulduğunda ise;

"İster Sünni, ister Şii, ister Hristiyan isterse Yezidi; inanan, inanmayan kim olursa olsun bütün Irak için savaştığını ve kellesine ödül koyan IŞİD'e karşı, canı pahasına Irak halkını koruyacağını" söylüyor.

İşte Iraklı Rambo Ebu Azrail! 👳🔪

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
svss2606

Bundan anca azrailin karısı olur

Gizli Kullanıcı

bugün gebertildi peşmerge tarafından :)

hakan-duman

Şii teröristler burada propaganda yapar olmuş.. Görüntüdeki orospuçocuğu bir ensest peydahı olup,Esed denen itin şebbiha teröristidir..Gücü de ancak sünni çocuk ve kadınlara yeter bu sapık katilin.. Yakın zamanda da Türkiye Cumhuriyeti ne hakaretler etmiş bu şerefsiz Türk askerini beklediğini hepsini öldüreceğini filan zırvalamıştı..

hakan-duman

Şii teröristler burada propaganda yapar olmuş.. Görüntüdeki orospuçocuğu bir ensest peydahı olup,Esed denen itin şebbiha teröristidir..Gücü de ancak sünni çocuk ve kadınlara yeter bu sapık katilin.. Yakın zamanda da Türkiye Cumhuriyeti ne hakaretler etmiş bu şerefsiz Türk askerini beklediğini hepsini öldüreceğini filan zırvalamıştı.. Türkiye Cumhuriyeti askerine tehdit ve hakaretler eden bu iti metheden kim olursa emniyete bildiricem haberiniz olsun burdaki teröristler !

salih-yilmazer

hakan-duman

maalesef yalan haber çıktı o foto.. yinede güzel bi görüntü. Ağır yaraladı bunu Kuzey kafkasya dan gelen Çeçen savaşçı guruptan biri,epey aylarca ortalıkta gözükmedi öldü denildi sonra kafa göz sarılı çıktı meydana :))

Görüş Bildir