İş Yerlerinde Soyunma Dolabı Kullanmak İsteyen İş Sahiplerinin Bilmesi Gereken 11 Şey

-
Abone ol

Çalışanların rahatlığı ve eşyalarının muhafaza edilmesi için soyunma dolapları iş yerlerinde oldukça gerekli. Peki ya firmamıza göre hangisini kullanmalıyız ya da nasıl bir dolap türü tercih etmeliyiz?

İşte soyunma dolapları hakkında iş sahiplerinin bilmesi gerekenler:

🗄😎

1. Soyunma dolaplarının yan yana kurulması oldukça kolaydır. Geniş bir saklama ve muhafaza alanı oluşturduğu için işletmeler tarafından tercih edilir.

Günümüzde özellikle birçok kurumsal şirkette görmek mümkün.

2. Genellikle hastanelerde, karakollarda ve itfaiye gibi kurumlarda, spor salonlarında yaygın olarak kullanılır.

Aynı zamanda kıyafet zorunluluğu olan işletmelerde de yaygındır. 👮🏥🚒

3. Yönettiğiniz iş yerinde kaç kişi çalışıyorsa, veya kaç kullanım olacaksa ondan birkaç tane fazla göz dolap taktırmanızda fayda vardır.

Soyunma dolaplarının kişiye özel olması oldukça önemlidir. Böylece kayıp ve çalıntının önüne geçilir.

4. Eğer kullanacak kişilerin çok fazla eşyası varsa; boyca uzun tek kapılı, 2 kapılı, 3 kapılı soyunma dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Eğer kullanacak kişilerin çok fazla eşyası varsa; boyca uzun tek kapılı, 2 kapılı, 3 kapılı soyunma dolaplarını tercih edebilirsiniz.
Eğer kullanacak kişilerin çok fazla eşyası varsa; boyca uzun tek kapılı, 2 kapılı, 3 kapılı soyunma dolaplarını tercih edebilirsiniz.

Çalışanlar bütün eşyalarını kolayca içine sığdırabilir. 😌

5. En çok kullanılan ve satın alınan dolap tipleri arasında 2 gözlü, 4 gözlü ve 6 gözlü soyunma dolapları yer alır. Bu soyunma dolapları, kullanıcı sayısı fazla olan işletmeler için idealdir.

Bu tip dolaplar hem yer açısından size kolaylık sağlayacak hem de çok çalışanı olan işletmelerde ihtiyaçları giderecektir.

6. Çapraz kapılı soyunma dolapları ise hem gereksiz fazla yerden tasarruf eder hem de geniş bir kullanım alanı sunar.

Özellikle günümüzde spor salonlarında çok fazla tercih ediliyor.  🏋⛹

7. Kayıp ve çalıntı olaylarının yaşanmaması için çapraz kapılı soyunma dolaplarını asma kilitli veya anahtar kilitli olarak tercih edebilirsiniz.

Posta gözlü soyunma dolaplarında da bu seçenek mevcut.

8. Çalışanların kıyafetlerinin düzenli durması için askılar getirmesini isteyebilir, ya da dolaplarda bu askılardan bulundurabilirsiniz.

Birkaç küçük dokunuşla hem iş kıyafetleri hem de kişisel kıyafetler daha düzenli kalabilir.

9. Eğer işçiler kendi kıyafetleriyle çalışıyorlarsa, en azından cüzdan, telefon gibi değerli eşyalarını saklamaları için emanet dolapları da kullanabilirsiniz.

Dışarıdan çok fazla ziyaret alan işletmelerde de, gelen kişilerin çanta vb. eşyalarını muhafaza etmek için kullanılabilir.

10. Soyunma dolapları kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapıldığı için çalışanlarınızın gözü hiçbir zaman arkada kalmaz.

Kişisel eşyalarının güvende olduğunu bilirler. 😌

11. Bu dolap türleri dışında posta gözlü modelleri, çok gözlü tel emanet dolaplarını ve vestiyer setlerini de kullanıma göre tercih edebilirsiniz.

Bu dolap türleri dışında posta gözlü modelleri, çok gözlü tel emanet dolaplarını ve vestiyer setlerini de kullanıma göre tercih edebilirsiniz.
Bu dolap türleri dışında posta gözlü modelleri, çok gözlü tel emanet dolaplarını ve vestiyer setlerini de kullanıma göre tercih edebilirsiniz.

Çalışma alanlarına, spor salonlarına, kısacası kişisel eşyaları muhafaza etmek istediğiniz her yere uygun soyunma dolapları ve birçok iş yeri ekipmanı eurometall.com'tr'de!

Siz de eurometall.com.tr'den şirketinize uygun iş ekipmanlarını temin edebilirsiniz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir