Görüş Bildir
Haberler
İş Hayatında Başarıya Ulaşmak İsteyenlerin Geleceğine Yön Verecek 9 Eğitim Programı

İş Hayatında Başarıya Ulaşmak İsteyenlerin Geleceğine Yön Verecek 9 Eğitim Programı

İş dünyasına en iyi noktadan giriş yapabilmek için iyi bir eğitim, yabancı dil ve belirli alanlarda uzmanlaşmak, sertifika sahibi olmak şart. Bu sertifikaları edinebilmek için de tabii ki öncelikle kaliteli bir eğitim almak gerekli.

Biz de başarıya ulaşmanız adına geleceğinize yön verecek güncel eğitim programlarını derledik.

Buyurunuz... 😌

1. Satış ve Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı

Çağımızın ve ülkemizin rekabet koşulları kurumların satış ve pazarlama politikalarını revize etmelerini gerektirmektedir; Eskiden geçerli olan pazarlama teknikleri ve satış stratejileri günümüzde geçerliliğini yitirmiştir. Bu nedenle kurumlar günümüzde satış ve pazarlama konusunda donanımlı ve kendisini geliştirmiş personeli istihdam etmeyi hedeflemektedir.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için

2. Excel'de Veri Analizi ve Raporlama Eğitimi

İş yaşamında fark yaratmak isteyen yönetici ve çalışanların Excel’in ileri düzey özelliklerini kullanarak, verilerden anlamlı ve etkili sonuçlar elde etmek amacıyla analizler yapabilme ve raporlar hazırlayıp sunabilme becerileri kazanmaları hedeflenmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için

3. Yeni Dünyada Yönetim ve Liderlik

Günümüz yöneticilerin, yönetim stillerinin ortaya koyulması, yeni liderlik yaklaşımlarının aktarılması, liderlik davranışlarında gözlemlenebilir değişiklilerin sağlanması amaçlanmaktadır.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için

4. Motivasyon ve Zaman Yönetimi

Bu eğitimin amacı, işletme yöneticilerine değişimi zorunlu kılan koşulları algılamalarında, değişime uyum sağlayacak adımları atabilmelerinde ve daha ötesi değişimi proaktif şekilde yönetebilmelerinde bir perspektif sağlamasıdır.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için

5. Stratejik Satınalma ve Tedarik Yönetimi

Stratejik Satınalma ve Tedarik Yönetimi eğitim programı Satınalma profesyonellerinin 'satınalma yönetimi' hakkında bilmesi gereken tüm başlıkları ele alarak, vizyonlarını genişletebilmek; verilen örnek uygulamalar ile bu teknikleri en etkin şekilde hayata geçirebilmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için

6. Depo ve Stok Yönetimi Eğitimi

Şirketlerin depolarının kontrolü, stokların yönetimi için profesyonel, işini bilen çalışanlar şart. Bu eğitim ise, Tedarik Zinciri ve Lojistik profesyonellerinin depo ve stok yönetimini daha verimli uygulamasını sağlamayı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için

7. Dış Ticaret Uygulamaları ve Riskler Eğitimi

Bu eğitimle, dış ticaret faaliyetinde bulunan şirket  yöneticileri, çalışanları ile ileride dış ticaret yapmak isteyen kişilere gerek dış ticaret uygulamalarını gerekse uygulamalar esnasındaki karşılaşabilecekleri riskler ve bu risklerin yönetilmesi konularında  kapsamlı bilgi vermek ve operasyonel uygulama becerisi kazandırılması hedeflenmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için

8. Finansçı Olmayanlar için Finansal Yönetim Eğitimi

Kurum çalışanların, ekonomik , finansal veri, gösterge ve analizleri etkin biçimde kullanmaları, hesaplamaları, zaman kar, maliyet ve nakit akış analizine göre risk analizi, finansal yorum ve değerlemeleri yapabilmeleri hedeflenmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için

9. Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi

Yeni ve bütünsel Lojistik yönetimi yaklaşımı kavramı kapsamında Tedarik Zinciri Yönetiminin temel felsefesi, fonksiyonları, bileşenleri ve yöntemlerinin açıklanarak, tüm lojistik faaliyetlerinin daha etkin ve verimli yapılmasının sağlanmasıdır.

Ayrıntılı bilgi ve katılım için