Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsanoğlu Kuş Misali! Rüyada Uçak Görmek Ne Anlama Gelir?

-
Abone ol

Hepimiz gördüğümüz bazı rüyaların etkisinde kalırız ve düşünmeden edemeyiz. Hatta rüyamızın devamını görebilmek için yeniden uykuya dalmaya çalışırız. Peki ya rüyanızda uçak gördüyseniz? Rüyada uçak görmek, farklı şekilde anlatılsa da, engelleri aşacağınızdan ve sorunlarınızın üstesinden geleceğinizden bahsedilir. Gelin detaylı halde bakalım.

Eğer rüyanızda uçağa bindiğinizi gördüyseniz bu, hayatın akışına kendinizi bıraktığınızı temsil eder.

Eğer gerçek yaşantınızda gitmeyi çok istediğiniz bir yere gidiyor ve uçağa kendi isteğinizle biniyorsanız hayatınızı biraz daha akışına bırakmalısınız demektir. Ancak istemediğiniz bir yere gidiyor, uçağa zorla bindiriliyor ya da binip binmemek arasında tereddüt yaşıyorsanız bu durum çok fazla anı yaşadığınızı gösterir. Daha planlı yaşamalısınız demektir. Aksi takdirde üzüleceğinize yorulur.

Eğer rüyanızda uçak düşmesi gördüyseniz bu durum, sorunlarınızla başa çıkmanıza ve dertlerinizden kurtulmanıza ümitsizlikle yaklaştığınızı gösterir.

İleriye yönelik planlarınız varsa bir daha gözden geçirin deriz.

Rüyada uçak kazası görmek hemen hemen uçak düşmesi olayıyla aynı şekilde yorumlanır.

Eğer bir planınız varsa yeniden gözden geçirin çünkü ufak tefek aksaklıklar planınızı bozmasın. Bir diğer yoruma göre, kazada büyük hasar meydana gelmemişse planlarınız aksaklıklara rağmen işleyecek demektir.

Rüyanızda bindiğiniz uçağın kaçırıldığını gördüyseniz eğer gerçek hayatınızda yaşadığınız bir olay ya da bir durum karşısında huzursuz ve rahatsız olduğunuz rivayet edilir.

Uçak vaktinizi kaçırdığınızı gördüyseniz eğer sosyal yaşantınızda ya da iş hayatınızda kapana kısılmış ve çaresiz hissettiğiniz rivayet edilir.

Rüya tabircilerine göre diğer bir anlam da, sosyal çevreniz olsun, iş ya da okul yaşantınız olsun kendinizi gerçek hayatta soyutladığınız rivayet edilir.

Denize düşen uçak gördüyseniz istemeyerek de olsa bir işi yapacağınız anlamına gelir.

Rüya sahibinin istemeden bir işin içinde kendini bulacağı ve bu işten bir şekilde kurtulmaya çalışacağı rivayet edilir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir