Görüş Bildir
Haberler
Hiç Para Harcamadan, Tarzına Farklı Bir Hava Katmanın 6 Yolu

etiket Hiç Para Harcamadan, Tarzına Farklı Bir Hava Katmanın 6 Yolu

Akustik Kadın
11.04.2015 - 01:25 Son Güncelleme: 08.05.2015 - 13:10

Siz de türlü zorluklarla kazandığınız paranızı savurganca harcayıp, ardından büyük bir pişmanlıkla maaş gününü bekleyenlerden misiniz? Yoksa indirim fırsatlarından yararlanayım derken, ülke ekonomisi kadar açık verenlerden mi? Merak etmeyin! Ekonominizde depresyonlar yaratmadan, stilinizde büyük farklılık yaratmak mümkün. Nasıl mı? Şimdi yazacağım 6 maddeyi izleyerek:

Kaynak: http://www.popsugar.com/fashion/How-S...
İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Kolları Sıva

1. Kolları Sıva

Basit gibi görünen bu önerinin sırrı, uygularken mütemadiyen yapılmış gibi görünmemesinde. Yani özensiz, sanki öylesine kol manşetlerinizi sıvamışsınız gibi olmalı.

2. Paçaları Sıva

2. Paçaları Sıva

Ayakkabılar en değerli hazinemiz değil miydi? Evet, o halde neden onları daha fazla vurgulayacak bir adım atmayalım? Ayrıca unutmayın ki ayak bilekleriniz inceyse, kilonuz kaç olursa olsun onları ortaya çıkarmak sizi daha uzun ve zayıf gösterecektir.

3. Ceketler Omuza

3. Ceketler Omuza

Zaten pek çoğumuz sigara yasağından beri istemsiz yapıyoruz bunu. Giyinmeye üşendiğimiz ceketimizi, montumuzu omzumuza atıp soğuğa karşı direniyoruz. Saçma gelse de, moda haftalarından fotoğraflara bakarsanız,  sanki ceket giymek için değil, omuza atılmak için tasarlanmış gibi. Apayrı bir hava katıyor gerçekten de.

4. Düğümle

4. Düğümle

Gömleğinin son düğmesini iliklemek yerine, düğümlemeyi dene. 90'lardan bir esinti tarzında kendini hissettirirken, sıkıcı gömlek de bir anda bambaşka bir boyuta geçecek. Tecrübeyle sabittir.

5. Gömlekler İçeri

5. Gömlekler İçeri

'Yasaklar Çiğnenmek İçindir' mottosuyla lise hayatında sırf bunu uygulamadığı için disiplinlik olanlar! Bu bir yasak değil, bir trend!  Hem günlük hem klasik kombinlerde kıyafetin tüm havasını değiştirecek bir trend!

6. Kemer Kullan

6. Kemer Kullan

Bir aksesuara yatırım yapacaksanız bu kesinlikle kemer olmalı. Neden mi? Çünkü en sıkıcı kıyafetlere bile inanılmaz bir hava katarken, doğru kullanımla bel oyuntunuzu vurgulamanızı ve bir illüzyon yaratmanızı da sağlayabiliyor. Evde, sokakta, brunchta kısacası fırsat bulduğunuz her yerde DENEYİNİZ!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
26
10
3
2
2
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
bayanukala

gömlekler içeri derken kazak .. hiç olmamış -,-

KOVALA NEJDET

şu son fotodaki hatun hariç diğerleri bana yolda adres sorsa tutar kolundan kebapçıya götürür karnını doyururum,o derece rüküşler yani -.-

pardon ama 3 e rüküş denmesin...

Donnie Darko

2 dekinin ayaklar ne olmuş öyle o_O