Görüş Bildir
Haberler
Hesaplayan Test: Bu Zamana Kadar Ne Kadar Koştuğunu Hesaplıyoruz!

Hesaplayan Test: Bu Zamana Kadar Ne Kadar Koştuğunu Hesaplıyoruz!

adidas
28.02.2018 - 15:10

Yeri geldi koştun, yeri geldi çok koştum biraz soluklanayım dedin. Peki hiç ne kadar koştuğunu merak ettin mi? 

Ettiysen seni böyle alalım, çünkü bu test şimdiye kadar ne kadar koştuğunu hesaplıyor...

Haydi teste!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim mi?

2. Şunu öğrenmemiz lazım: Sen yalnız mı koşarsın yoksa bir grupla mı?

3. Grup demişken, bu koşu gruplarından hangisiyle koşuyorsun peki?

4. Bakalım ne kadar kendini vermişsin bu işe: Ne sıklıkla koşuyorsun?

5. Koşacak olsan bunlardan hangisinde koşmayı tercih edersin diye sorsak bir de sana?

6. Koşarken müzik dinleyecek olsan bu şarkılardan hangisini tercih edersin?

7. Bu havalardan hangisinde koşmak seni daha iyi hissettiriyor peki?

8. Son olarak: Hangi marka koşu ayakkabısı tercih ettiğini merak ediyoruz!

520 Kilometre, dünyaları koşmuşsun!

Gerçekten azmine hayran kaldık be güzel dostumuz! Sen koşmayı kendine bir hayat felsefesi haline getirmişsin ve kelimenin tam anlamıyla dünyaları koşmuşsun! O zaman hadi biz de sana bir güzellik yapalım: Tepeden tırnağa enerjiyle dolu bir koşu için ihtiyacın olanı biliyor musun?  adidas UltraBOOST attığın her adımda sana enerji veriyor! Tüm adidas UltraBOOST çeşitlerini görmek için tıkla!

475 Kilometre, bir şehir değiştirmişsin!

Gerçekten harika! Azmini ve koşma tutkunu tebrik ederiz güzel dostumuz. Sen bugüne kadar koştuklarını toplasan neredeyse Ankara'dan çıkıp İstanbul'a kadar gidermişsin! Senin bu azmini ve istediği kat be kat artıracak bir haber verelim o zaman sana: Tepeden tırnağa enerjiyle dolu bir koşu için ihtiyacın olanı biliyor musun?  adidas UltraBOOST attığın her adımda sana enerji veriyor! Tüm adidas UltraBOOST çeşitlerini görmek için tıkla!

400 Kilometre, dur durak bilmiyorsun!

Koşmayı gerçekten bu kadar çok seven insanlar olduğunu görünce inan gözlerimiz doluyor! Sen de hiç fena değilsin ama, baksana kaç kilometre koşmuşsun bu güne kadar! O zaman koştuğun kilometrelere bizim de bir katkımız olsun: Tepeden tırnağa enerjiyle dolu bir koşu için ihtiyacın olanı biliyor musun?  adidas UltraBOOST attığın her adımda sana enerji veriyor! Tüm adidas UltraBOOST çeşitlerini görmek için tıkla!

360 Kilometre, hayranlık yaratıcı!

Bugüne kadar 360 Kilometre koşmuşsun, gerçekten çok etkileyici bir rakam! Umarız bu günden sonra da içindeki o koşma aşkını söndürmez ve koşmaya devam edersin! Hatta sen devam et diye sana harika bir haber verelim: Tepeden tırnağa enerjiyle dolu bir koşu için ihtiyacın olanı biliyor musun?  adidas UltraBOOST attığın her adımda sana enerji veriyor! Tüm adidas UltraBOOST çeşitlerini görmek için tıkla!

315 Kilometre, hiç fena değil!

Koşmayı seviyorsun, bunu anladık! Ama sanki yeteri kadar vakit bulamıyorsun koşmaya. Bu yüzden de istediğin enerjiyi ve zamanı ayıramamışsın. Ama sana bundan sonra muhteşem kolaylık sağlayacak ve sana koşma motivasyonunu kazandıracak harika bir haberimiz var: Tepeden tırnağa enerjiyle dolu bir koşu için ihtiyacın olanı biliyor musun?  adidas UltraBOOST attığın her adımda sana enerji veriyor! Tüm adidas UltraBOOST çeşitlerini görmek için tıkla!

200 Kilometre, eh işte!

Aslına bakarsan bu kadar ilgisizliğe rağmen yine harika koşmuşsun! Çünkü bize verdiğin cevaplara göre kendini koşmaya adamadığın çok ortada! Ama neyse ki biz sana koşmayı sevdirecek şeyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz: Tepeden tırnağa enerjiyle dolu bir koşu için ihtiyacın olanı biliyor musun? adidas UltraBOOST attığın her adımda sana enerji veriyor! Tüm adidas UltraBOOST çeşitlerini görmek için tıkla!