Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hayranları Tarafından Etrafı Sarıldığı İçin Tutuklanan Suudi Arabistanlı Yakışıklı Oyuncu

 > 
45PAYLAŞIM

Suudi Arabistan'da ünlü bir oyuncu ve spiker olan Abdul Aziz al-Kassar, bir alışveriş merkezinde hayranlarıyla selfi çekerken tutuklandı.

Kaynak: http://www.independent.co.uk/news/world/...

Tutuklanma sebebi ise gerçekten inanılmaz: Dış görünüşüyle, etrafındaki kadınları telaşlandırdığı gerekçesiyle tutuklandı.

Kuveyt'te çalışan Abdul Aziz al-Kassar, bir iş için Riyad'a gitmişti. Hayranları tarafından bir anda çevresi sarılan Kasaar'la herkes fotoğraf almaya çalışıyordu.

Cuma gecesi Al Nakheel alışveriş merkezinin reklamı için sosyal medya takipçileriyle buluşmuştu.

"Gidilecek en iyi alışveriş merkezi" sloganıyla düzenlenen lansmana, Kassar'ın beklediğinden çok daha fazla hayranı akın etmişti.

Sosyal medyada yayınlanan videoda ise, etrafı hayranları tarafından çevrilen Kassar'ın bir anda nasıl alıkonulduğu görülüyor.

Videoda da görüldüğü üzere Kassar, bir mutavva (Suudi Arabistan'da kadınların daranış ve kıyafetlerini kontrol eden din polisi) tarafından sert bir şekilde çekilerek hayranlarının arasından alınıyor.

Gulf Rotana'ya konuşan Kassar, olayların kendi kontrolü altında gelişmediğini anlatmaya çalışmış.

"Biri beni çekerek bir odaya kapatana kadar ne olduğunu anlamdım. İçeri girdiğimde, beklemediğim bir kalabalık vardı ve genç kadınlar bir anda etrafımı sardı. Beni oradan çekerek götüren kişinin kim olduğunu da odaya konduğumda anladım."

Kassar'ın öncelikle telefonuna el konmuş ve suçlamaları bir bir sayılmış: kendisiyle ilgisi olmayan kadınları sosyal medya için kötüye kullanmak ve toplumun huzurunu bozmak.

Hayranlarından uzak kalması konusunda uyarılmadığını belirten Kassar, bu tarz durumların daha pek çok ünlünün başına gelebileceğini ekleyerek, bizi böyle bir iş öncesinde uyarmaları gerekiyor, diye ekledi.

Yakışıklı olmanın da bir suç olması, pes doğrusu... Geçmiş olsun Kassar 😂😂

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
elifnuraynaci

Kıskanmışlar resmen arap kardeşlerimiz :D

tonystark

Araplar kadar salak bir millet yok amk :D

Gizli Kullanıcı

lan bu adamda kim ya? ne güzel karım bana bağlıyken bu yakışıklı erkekte nereden çıktı üstelik göbeği bile yok!1 çoban at bunu içeri

-dizikolik-

Bunun islamla ilgisi yok kıskanmışlar işte bahane aramışlar :D

nnur

yazık gerçekten.

Görüş Bildir