Hayran Olduğu Rapçiye Benzemek Umuduyla Gözlerine Dövme Yaptırdığı İçin Kör Olan Kadın

742PAYLAŞIM

Tüylerim diken diken oldu.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/news/article...

25 yaşındaki Polonyalı kadın, Aleksandra Sadowska gözünün beyaz kısımlarını siyah renge boyattıktan sonra kör oldu.

Gözünün beyaz kısımları boyatmak için bir dövmeciye giden Sadowska'nın, bir gözü tamamen kör olurken diğer gözünde de görme kaybı başladı.

Polonya'nın batısındaki, Wroclaw şehrinde yaşayan Aleksandra Sadowska, 'Popek' adındaki rapçiyi taklit etmek istediği için gözlerini siyaha boyatmaya karar verdiğini söylüyor.

Sadowska'ya yapılan bu baştan savma işlemin ardından, dayanılmaz ağrıları olduğunu söyleyen genç kadına, dövmeci durumun normal olduğunu ve ağrı kesici almasının yeterli olacağını söylemiş.

Polonya'nın başkenti Varşova'da yaşayan ve 'Piotr A.' adıyla bilinen dövme sanatçısı, Aleksandra Sadowska'ya verdiği ciddi hasardan dolayı 3 yıl hapis isteğiyle karşı karşıya.

Sağ gözündeki görüşü tamamen kaybettikten sonra sol gözündeki görüşü de kaybedeceğini söyleyen doktorlar, bu durumun telafi edilemez olduğunu belirtti.

Aleksandra Sadowska'nın avukatları:"Dövme sanatçısının, bu denli hassas bir işi nasıl yapacağını bilmediği apaçık ortada." diyorlar.

Aleksandra Sadowska, yaşadığı bu talihsiz durum için şu cümleleri sarf etti: " Ne yazık ki doktorlar, şu an için bana çok fazla umut vermiyorlar. Hasar oldukça derin ve fazla. Umarım tamamen kör kalmam."

"Kendimi bodruma kitleyip depresyona girme niyetinde değilim. Arkamda bıraktığım üzüntüm var ama yaşamaya devam ediyorum."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
colombian

geçmiş olsun bacım dicem de ya bırak mk bu derece salaklığın patentini alsa yeriymiş

erci-e

Açık söyleyeyim, üzülemedim! Durduk yere ne diye Allah'ın verdiği düzgün gözleri siyaha boyamaya kalkışırsın anlamadım ki!

gamze-oznalbant

Kız gidip dövmeciye beni kör et demiş,göze dövme nedir ama ya,yazık...

eylemsabit

Bence bu hayranlıktan çok daha fazlası çok tehlikeli Allah yardımcısı olsun sonuçlarını da göz önünde bulundursaydın keşke kardeşim

kahsens.

Hümanistler gelmeden söyleyim, İYİ OLMUŞ a..q..

Görüş Bildir