Görüş Bildir
Haberler
Hayattaki Tercihlerine Göre Hangi Bölümü Okumalısın?

Hayattaki Tercihlerine Göre Hangi Bölümü Okumalısın?

Hayattaki tercihlerin aslında seni söylediğin sözlerden hatta davranışlarından bile daha iyi yansıtır. Peki tercihlerin hangi bölümde okuman gerektiğini söylüyor?

Bunu öğrenmenin bir yolu var! Haydi teste...

1. Üniversite sonrasında bu kararın belki değişebilir ama biz yine de soralım. Gelecekte nasıl bir kariyer istiyorsun?

2. Peki seçeceğin üniversitede ilgi alanına uyan bir topluluğa girmek ister misin?

3. Senin için bir üniversitede bunlardan hangisinin olması daha önemli diye sorsak?

4. Lisede en sevdiğin ders hangisiydi?

5. Şu hayatta hangisi senin için daha önemlidir?

6. Hazırsan son sorumuz geliyor. Diyelim ki seni zaman makinesine bindirdik. Hangi zaman dilimine giderdin?

Hukuk!

Üniversite hayatına yönelik yaptığın tercihlere göre sen hukuk okumalısın. Adalet anlayışın ve muhakeme gücün oldukça yüksek. İletişim becerilerin ve sistematik düşünce yapın sayesinde hukuk kariyerinde oldukça başarılı olacağına eminiz. Times Higher Education (THE) sıralamalarında en iyi üniversiteler listesinde her yıl ülkemizi başarıyla temsil eden Atılım Üniversitesi’nin Hukuk Fakültesi senin için biçilmiş kaftan adeta. Vakıf üniversiteleri arasında her yıl THE sıralamasında gösterdiği başarı ile Atılım Üniversitesi kariyerinde başları ile ilerlemen için atacağın en büyük ve önemli adım olacak. Detaylar ve tanıtım günler için buraya tıkla!

Mimarlık!

Senin her halinden belli! Yaratıcılığın izinde gidenlerdensin sen. Senin için önemli olan ortaya yeni bir şey koymak, yaratıcılığın sınırlarını zorlamak ve insanlığa kalıcı eserler bırakmak. Times Higher Education (THE) sıralamalarında en iyi üniversiteler listesinde her yıl ülkemizi başarıyla temsil eden Atılım Üniversitesi’nin Mimarlık bölümü senin için biçilmiş kaftan adeta. Vakıf üniversiteleri arasında her yıl THE sıralamasında gösterdiği başarı ile Atılım Üniversitesi kariyerinde başları ile ilerlemen için atacağın en büyük ve önemli adım olacak. Detaylar ve tanıtım günler için buraya tıkla!

Tıp!

Sen insanlığa faydalı olmak için doğmuşsun. Senin için hayatta hiçbir şey bir insana yardım etmek kadar değerli olamaz. Üstelik meraklısın, gözün gördüğünün daha fazlasını merak ediyorsun. Times Higher Education (THE) sıralamalarında en iyi üniversiteler listesinde her yıl ülkemizi başarıyla temsil eden Atılım Üniversitesi’nin Tıp Fakültesi senin için biçilmiş kaftan adeta. Vakıf üniversiteleri arasında her yıl THE sıralamasında gösterdiği başarı ile Atılım Üniversitesi kariyerinde başları ile ilerlemen için atacağın en büyük ve önemli adım olacak. Detaylar ve tanıtım günler için buraya tıkla!

Bilgisayar Mühendisliği!

Sen etrafındaki küçük olaylar yerine evrenin işleyişi ile ilgileniyorsun. Ve bu işleyişte her detay senin için çok önemli. İnsanlığın refahı ve kurtuluşunun '0' ve '1' arasındaki bu ince bağlı olduğunun bilincindesin. Times Higher Education (THE) sıralamalarında en iyi üniversiteler listesinde her yıl ülkemizi başarıyla temsil eden Atılım Üniversitesi’nin Bilgisayar Mühendisliği bölümü senin için biçilmiş kaftan adeta. Vakıf üniversiteleri arasında her yıl THE sıralamasında gösterdiği başarı ile Atılım Üniversitesi kariyerinde başları ile ilerlemen için atacağın en büyük ve önemli adım olacak. Detaylar ve tanıtım günler için buraya tıkla!

Pilotaj!

Sen gözü yükseklerde olanlardansın. Maceracı bir ruhun var. Adrenalin seviyorsun. Sen daima yükseklerde ve çok hızlı olmalısın. Ancak böyle mutlu olabilirsin çünkü. Times Higher Education (THE) sıralamalarında en iyi üniversiteler listesinde her yıl ülkemizi başarıyla temsil eden Atılım Üniversitesi’nin Pilotaj bölümü senin için biçilmiş kaftan adeta. Vakıf üniversiteleri arasında her yıl THE sıralamasında gösterdiği başarı ile Atılım Üniversitesi kariyerinde başları ile ilerlemen için atacağın en büyük ve önemli adım olacak. Detaylar ve tanıtım günler için buraya tıkla!

Evrensel Bir Üniversite İçin Tıkla!

Evrensel Bir Üniversite İçin Tıkla!

Detaylı bilgi için tıklayınız.