Hayallerinize Bu Yarışmayla Kanat Açın! Ipana 23. Türkiye On-Line Liseler Arası Müzik Yarışması Başlıyor

7PAYLAŞIM

''Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu'' ödüllü yarışma tekrar bizlerle!

Serhat Hacıpaşalıoğlu önderliğinde, End Productions tarafından gerçekleştirilen Liselerarası Müzik Yarışması'nda başvuruların bitmesinin hemen ardından, performansları değerlendirecek ön jüri üyeleri belli oldu.

Yarışmanın kurucusu ve başkanı Serhat Hacıpaşalıoğlu ile ülkemizin en önemli müzisyenlerinden Özkan Uğur, Fuat Güner, Turhan Yükseler ve Tarkan Gözübüyük ön jüri üyelerinden.

Aşkın Nur Yengi ve Fatma Turgut da ön jüride bulunan isimlerden.

Aşkın Nur Yengi ve Fatma Turgut da ön jüride bulunan isimlerden.
Aşkın Nur Yengi ve Fatma Turgut da ön jüride bulunan isimlerden.

''Hayallerinize Bu Yarışmayla Kanat Açın''

Türkiye'nin dört bir köşesinden yarışmaya katılan liselileri dinleyecekleri için çok heyecanlı olduklarını belirten jüri üyeleri ''Bu yarışmayı başından beri destekliyoruz. İçinde olarak liselilere destek olmaya çalıştık. Müziğe gönül vermiş gençler için bu yarışmanın kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Yarışmanın korunmasını ve her yıl katılımın katlanarak çoğalmasını diliyoruz. Bütün gençlere çağrıda bulunuyoruz. Hayallerinize bu yarışmayla kanat açın.'' dedi.

İnternet oylaması ve jüri değerlendirme sürecinin başlamasıyla mesaiye başlayan ünlü sanatçılar yüzlerce liseliyi titiz bir şekilde izleyerek finalistleri belirleyecek.

BANABAK mobil uygulamasında yapılacak olan oylama ile 25 grup, 25 bireysel ve 10 beste performansı ayrıca jürinin belirleyeceği 25 grup, 25 bireysel ve 10 beste performansı toplamda 120 performans videosu finalde yarışacak.

55 farklı şehirden 1517 video performansın başvurduğu yarışmada, performanslar 4 Haziran'a kadar oylanacak ve finalistler 7 Haziran'da açıklanacak.

Video performansları BANABAK mobil uygulamasından izlenebilir ve oylanabilir.

Gülümse liseli, şimdi sahne senin!

Detaylar için tıklayınız!

Görüş Bildir