Hangi Transformers Karakterisin?

1.6bPAYLAŞIM

Selam sana dünyalı… Cybertron gezegenini daha önce duydun mu? Son derece görkemli, tehlikeli ve bir o kadar da güçlü yaratıkların dünyası... Cybertron’da doğsaydın eğer hangi Transformers olacağını bu testle söylüyoruz. Dünya dışı ruh ikizini bulmaya hazırsan, başlayalım…

1. Önce seni biraz tanıyalım… Bunlardan hangisi senin en belirgin özelliğin?

Gözü kara ve hırslı
Eğlenceli ve sempatik
Çılgın bir maceraperest
Soğukkanlı ve kararlı

2. Peki senin için güç eşittir hangisi?

Para
Zeka
Şöhret
Kontrol

3. Bu renklerden hangisini daha çok seviyorsun?

Kırmızı
Siyah
Sarı
Yeşil
Mavi
Turuncu

4. Çalışırken hangisini tercih edersin?

Tek tabanca çalışır, işimi kendim hallerim.
Liderliğim bizi başarıya taşıyacaktır.
Bu bir takım oyunu!

5. Çok önemli bir konuda karar vereceksin. Hangisine göre karar verirsin?

İç güdülerim beni asla yanıltmaz.
Ölçüp tartar sonra karar veririm.
Fevri kararlar, hep işe yararlar.

6. Güzelll… Seni tanımaya yakın gibiyiz. Hadi biraz daha… Bu araçlardan hangisini kullanmak isterdin?

Tank
Jet
Tır
Otobüs
Spor Araba
Motosiklet

7. Bir ekibin liderisin. Etrafınız düşmanlarla sarılı, ekibine emrin hangisi olurdu?

Canını seven kaçsınnn!
Ölmek var, dönmek yok aslanlarım!
Siz beni bırakın, kendinizi kurtarın!

8. Dünya dışı bir varlık ufoyla önünüze indi. Hangisini yapardın?

"Götür beni gittiğin yere" derim.
Sakin kalıp iletişim kurmaya çalışırım.
Arkama bakmadan oradan kaçarım.
Bırakın gelsin, gel hele gel…

9. Güneş sistemindeki bu gezegenlerden hangisi olmayı isterdin?

Mars
Merkür
Satürn
Jüpiter

10. Dünya büyük tehlikede, sen de olağanüstü güçlere sahipsin. Hangisini yapardın?

Batsın bu dünya, umurumda değil 3 günlük dünya zaten.
Durumu avantajıma kullanır dünyayı ele geçirirdim.
Dünyayı kurtarmak bizim işimiz.

Büyük Önder Optimus Prime!

Sen kitleleri pesinden sürükleyen gerçek bir lidersin. En kaotik ortamlarda bile soğukkanlılığını nasıl koruyabildiğini anlamış değiliz. Tam bir taktik ve strateji dehasısın. Kararlarını verirken bilgelik pelerinini üstüne geçirip ona göre karar veriyorsun. Seninle ters düşmek isteyenler kudretinden ötürü iki kez düşünmek zorunda. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran’da sinemalarda!

Karşınızda Bumblebee!

İnsanlar sana bakınca derinden bir ah çekip “keşke benim de böyle sadık bir dostum olsa” diye iç geçiriyorlar. Resmen optimistler ülkesinin kurucususun, bu yüzden başın büyüklü küçüklü sürekli belaya girebilir. Konu macera olunca kanın kaynıyor yerinde duramıyorsun. Adrenalin seni bir mıknatıs gibi kendine çekiyor. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran’da sinemalarda!

Görkemli Grimlock!

Gücünün farkına varanlar, onu deneyimleyenler şöyle bir temkinli yaklaşıyorlar. Ancak bu seni öcü yapmıyor elbette. En zor zamanlarda, herkesin yardımına koşmadan geri durmuyorsun çünkü. Anın tadını çıkaran bir keyifçisin zaman zaman. Dostların sana bayılıyor, düşmanların görkeminden tırsıyor resmen. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran’da sinemalarda!

Kaya Gibi Megatron!

Tuttuğunu koparan bir azim ve kararlılık abidesisin sen. Karizmanın rüzgarına kapılanların sayısı her geçen gün artıyor. Öz güvenin sayesinde yapamayacağın şey yok neredeyse. Güç arzun ve hırsın senin ateşleyicilerin. İdeallerinin peşinde koşan korkusuz bir liderin özelliklerini taşıyorsun. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran’da sinemalarda!

Kontrol Sende Barricade!

Tam bir kontrol manyağı diyemesek de seni kontrolseverler arasında sayarsak yanlış olmaz. Diğer yandan ise özgür ruhlu bir yapın da var, kontrol edilmeyi sevdiğin söylenemez. Biz Transformersın zeki, çevik ve atik olanını severiz, sen de işte tam olarak böylesin. Damarına basıldı mı şeytani yanın gün yüzüne çıkabiliyor bazen. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran’da sinemalarda!

Küçük Adam Sqweeks!

Tüm dünya üzerinde arasak araştırma yapsak senin kadar sempatiğine, senin kadar tatlısın rastlayamayız büyük ihtimal. Ama senin bu sempatikliğine bakıp kimse aldanmasın! Tersin pistir, hele bir azmettiysen senin elinden kimse kurtulamaz. Ummadık taş baş yarar hikayesindeki taş sensin. Bir yandan da iyi niyetinden bahsetmezsek olmaz şimdi. Keban Barajı gibi yüreğin vardır; mütemadiyen iyilik üretirsin orda. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!Son Şövalye 23 Haziran’da sinemalarda!

Büyük Önder Optimus Prime!

Sen kitleleri pesinden sürükleyen gerçek bir lidersin. En kaotik ortamlarda bile soğukkanlılığını nasıl koruyabildiğini anlamış değiliz. Tam bir taktik ve strateji dehasısın. Kararlarını verirken bilgelik pelerinini üstüne geçirip ona göre karar veriyorsun. Seninle ters düşmek isteyenler kudretinden ötürü iki kez düşünmek zorunda. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!

Karşınızda Bumblebee!

İnsanlar sana bakınca derinden bir ah çekip “keşke benim de böyle sadık bir dostum olsa” diye iç geçiriyorlar. Resmen optimistler ülkesinin kurucususun, bu yüzden başın büyüklü küçüklü sürekli belaya girebilir. Konu macera olunca kanın kaynıyor yerinde duramıyorsun. Adrenalin seni bir mıknatıs gibi kendine çekiyor. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!

Kaya Gibi Megatron!

Tuttuğunu koparan bir azim ve kararlılık abidesisin sen. Karizmanın rüzgarına kapılanların sayısı her geçen gün artıyor. Öz güvenin sayesinde yapamayacağın şey yok neredeyse. Güç arzun ve hırsın senin ateşleyicilerin. İdeallerinin peşinde koşan korkusuz bir liderin özelliklerini taşıyorsun. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!

Kontrol Sende Barricade!

Tam bir kontrol manyağı diyemesek de seni kontrolseverler arasında sayarsak yanlış olmaz. Diğer yandan ise özgür ruhlu bir yapın da var, kontrol edilmeyi sevdiğin söylenemez. Biz Transformersın zeki, çevik ve atik olanını severiz, sen de işte tam olarak böylesin. Damarına basıldı mı şeytani yanın gün yüzüne çıkabiliyor bazen. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!

Küçük Adam Sqweeks!

Tüm dünya üzerinde arasak araştırma yapsak senin kadar sempatiğine, senin kadar tatlısın rastlayamayız büyük ihtimal. Ama senin bu sempatikliğine bakıp kimse aldanmasın! Tersin pistir, hele bir azmettiysen senin elinden kimse kurtulamaz. Ummadık taş baş yarar hikayesindeki taş sensin. Bir yandan da iyi niyetinden bahsetmezsek olmaz şimdi. Keban Barajı gibi yüreğin vardır; mütemadiyen iyilik üretirsin orda. Haydi sen de Cybertronlu ruh ikizini yalnız bırakma! Transformers 5: Son Şövalye 23 Haziran'da sinemalarda!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bugra-serinsu

Optimus Prime

tahayagiz-bacak

MEGATRON

isacan-baysal

bumblebee :D adsasaadsasdasdads

aybike-baser

Sqweeks

gurkan-yilmaz4

Barricade!

Görüş Bildir