Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Ters-Yüz Duygususun?

303PAYLAŞIM

Bilen bilir; duygularıyla dünyayı ters yüz eden Riley'nin sevinç ve üzüntü hisleri yanlışlıkla zihninin uzak köşelerine süpürürlür. Merkezde kalan duyguları ise öfke, iğrenme ve korkudur. Hadi bakalım testi çözelim ve senin merkezi duyguların hangisiymiş öğrenelim!

1. Ve başlıyoruz; çocukken en sevdiğin çizgi film hangisiydi?

101 Dalmaçyalı
Kül Kedisi
Pocahantos
Red Kit
Rapunzel
Şirinler

2. Hangisi yanında olmadan dışarıya çıkmazsın?

Kırmızı takma tırnaklarım
Telefonum
Tesbihim
Güneş gözlüğüm

3. Ya biraz garip olacak şimdi yanlış anlama ama geçmişten bir sabıkan var mı acaba ?

Sence!
Mümkündür!
Tabii ki hayırrr!

4. Sence hangisi ideal bir ilk buluşma olurdu?

Gün batımı ve romantik bir akşam yemeği
İzlemek istediğin büyük bir konser
Küçük bir piknik ve orman yürüyüşü
Alkol ve eğlence ortamı

5. Sevgilinle ilk buluşma gününde sinemaya gidiyorsun ne çeşit film tercih ederse mutlu olursun?

Romantik komedi
Gerilim
Bilim kurgu
Komedi

6. Kendine ait bir silahın var mı ya da olmasını ister misin?

Evet var
Hayır yok
Karşı değilim insanın ihtiyacı olabilir
Asla evime sokmam
İstiyorum ama çok para

7. Hey deliii kendi kendine konuşur musun?

Evet
Hayır

8. Sadece bir haftalığına bir hayvan olman istense hangisi olurdun?

Kedi
Köpek
Fil
Yunus Balığı

9. Peki eserikli misindir yani insanlar senden korkarlar mı?

Hayır yumuş yumuş biriyim ben neden korksunlar
Evet korktuklarını söylerler

10. Bilerek insanlara kötülük yapabilir misin?

Hayır yapamam
Evet yapmışlığım vardır

11. Ve son sorun eski kız ya da erkek arkadaşınla dost kalabilir misin?

Bana göre işler değil bu durumlar
Evet olurum neden olmasın

Korku duygun baskın!

Bilinçaltında sürekli bir korku gizli. Sen sürekli bir endişe, korku halindesin. Fazla abartıyor gereksiz düşünüyorsun bazı şeyler üzerinde. Olmadık sonuçlar çıkarıyorsun kendine ve bunlar seni paranoyaklığa itiyor. Artık üzerindeki endişe durumunu at bir kenara lütfen. Hayat aslında senin düşündüğün kadar da zor değil. Sen yarattığın korkularınla hayatını çok daha zor bir hale sokuyorsun. Kendini germekten vazgeç ve millete alay konusu olma artık bakiim patlatcam ha popona şimdi;) Göreceksin, her şey çok daha kolay olacak.

Neşeli ruhum benim!

Senin bilinçaltında müthiş bir neşe var. Her durumdan bir eğlence çıkartma halin ne olacak senin böyle. İnsanlar seninle ciddi konuları konuşurken tereddüt ediyorlar ya. Her daim çocuklar gibi şensin. Son derece de pozitif bir insansın aynı zamanda. Sen asla umutsuz, pes etmiş ve olumsuz bir insana dönüşemezsin. Son günlerde seni geren olaylardan uzak dur. Kendine gel ve gerçek seni tekrar canlandır. Hayata eskisi gibi neşeli tarafından bakmaya başla. Fazla hüzün bozar seni kuzucum. Unutma, hiçbir şey kendini bu
kadar yıpratmaya değmez.

Öfkene hakim ol lütfen!

Kontrol edemediğin bir öfke var. Sürekli gergin ve agresif bir haldesin. Her şeye lanet okuyor, küfür ediyorsun. Bunun nedeni geçmişte tanık olduğun korkunç
adaletsizlikler veya çok güvendiğin sevdiğin insanlar tarafından uğradığın
ihanetler olabilir. Geçmişte ne yaşadın bilmiyoruz fakat artık bunları arkanda bırakman lazım. Geçmişinde yaşayan insanlar her zaman başarısız olur bu klişe bir sözdür. İnsanları affet ve sakin bir şekilde yoluna bak. Sen çok güçlü bir insansın, her türlü adaletsizliğe ihanete göğüs gerebilirsin fakat önce öfkenden kurtulman lazım. Bilmem anlatabildik mi?

İğrenen insan, en fenası!

Sürekli parmağın boğazında hissiyle yaşıyorsun. Kağıt peçetelerle kapı açma halleri, paradan tiksinmeler, el sıkıştıktan sonra üzerine sürmeler sayacak çok şey var daha aslında. Ama asıl önemlisi yalancı ve iki yüzlü insanlardan iğreniyorsun kuzum sen. Tahammülün yok ve bu tür insanları yakaladığın zaman; olur olma,  ortamına bakmadan yerin dibine sokuveriyorsun onları. Ohh aslında hak ediyorlar kimsenin yapamadığını yapıyorsun. Helal sana doğru yoldasın. En azından iki yüzlü değilsin ama şu tiksinti hallerini aza çekmek şart bebeğim böyle yaşanmaz inan bana;)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gercekadimbanakalsin

Senin bilinçaltında müthiş bir neşe var. Her durumdan bir eğlence çıkartma halin ne olacak senin böyle. İnsanlar seninle ciddi konuları konuşurken tereddüt ediyorlar ya. Her daim çocuklar gibi şensin. Son derece de pozitif bir insansın aynı zamanda. Sen asla umutsuz, pes etmiş ve olumsuz bir insana dönüşemezsin. Son günlerde seni geren olaylardan uzak dur. Kendine gel ve gerçek seni tekrar canlandır. Hayata eskisi gibi neşeli tarafından bakmaya başla. Fazla hüzün bozar seni kuzucum. Unutma, hiçbir şey kendini bu kadar yıpratmaya değmez.

puyanekinsu

korkuymuş

penguen-geri-dondu

neşeli ruh :)

erdem_yavuz

Neşeli ruhum benim!

raifcan

Neşeli ruhum benim! Senin bilinçaltında müthiş bir neşe var. Her durumdan bir eğlence çıkartma halin ne olacak senin böyle. İnsanlar seninle ciddi konuları konuşurken tereddüt ediyorlar ya. Her daim çocuklar gibi şensin. Son derece de pozitif bir insansın aynı zamanda. Sen asla umutsuz, pes etmiş ve olumsuz bir insana dönüşemezsin. Son günlerde seni geren olaylardan uzak dur. Kendine gel ve gerçek seni tekrar canlandır. Hayata eskisi gibi neşeli tarafından bakmaya başla. Fazla hüzün bozar seni kuzucum. Unutma, hiçbir şey kendini bu kadar yıpratmaya değmez..

Görüş Bildir