Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi "Stranger Things" Karakterisin?

-
Abone ol

Bilimkurgu- Gerilim türünü sevenlerin hoşuna gitmekle kalmayıp, izleyen herkesin gönlünde taht kuran Netflix yapımı "Stranger Things" hakkında test yapmasak olmazdı tabii ki! Bu testimizde hangi "Stranger Things" karakteri olduğunu söylüyoruz. Merak etme spoiler yok :)

1. İlk sorumuz:

2. Şimdi de bir süper güç!

Telekinezi
Süper Kuvvet
Telepati
Uçmak
Kendini iyileştirebilme
Görünmezlik

3. Stranger Things" deki gibi 80'lerde yaşadığını hayal et. Bir cuma günü seni hangisini yaparken bulurduk?

Arkadaşlarımla takılırken
Partiiiiii
Evde yalnız başıma vakit geçirirken
Yeni bir şeyler denerken
Çalışırken
Ailemle vakit geçirirken

4. "Dostluk" kelimesi ne kadar anlamlı senin için?

Her şey demek!
Kesinlikle önemli fakat onun kadar önemli başka şeyler de var.
Meh. Yani bu dönem dostluk ilişkileri.

5. Tek kelimeyle kendini hangi gruba sokarsın?

6. Sevdiklerine karşı korumacı bir yapıda mısın?

Evet. Belki de olması gerektiğinden daha fazla.
Herkes kadar. Ne fazla, ne az.
Ayakta durmayı öğrenmeleri için korumacılığı bir kenara bırakırım.

7. Şimdi de bir Spielberg filmi seç bakalım.

Üçüncü Türden Yakınlaşmalar
Sıkıysa Yakala
Er Ryan'ı Kurtarmak
Indiana Jones
E.T.
Denizin Dişleri

8. Son sorumuz belki de testin en önemli sorusu! Barb'ı ne kadar seviyorsun?

Çok klişe bir tip değil mi?
Bütün kalbimle!
Gereksiz karakter
Tatlı yani, zararı yok.

"Joyce Byers" çıktı!

İnandığı doğrulardan asla vazgeçmeyen, inatçı ve pratik zekalı. Tıpkı Joyce gibi sen de ailen için her şeyi yapar, bu uğurda başına gelebileceklere her zaman göğüs gerersin. Umut senin en büyük silahın!

"Eleven" çıktı!

Her zaman gizemli bir tip olarak addedilsen de seni tanıyan ve bilenler ne kadar sadık, ne kadar sevecen olduğunu bilir. Ama bir taraftan da ne kadar sert olduğunu sana veya sevdiklerine zarar vermek isteyenler bilir. Biz değil! Tabii ki günün sonunda diğer herkes gibi waffle'ını yiyip uyuman seni bizden biri yapıyor!

"Dustin" çıktı!

Arkadaş gruplarının favori elemanı. Eğlence kaynağı. Pozitif etkilerin saymakla bitmez. Bu demek değil ki kendini aptal yerine koyuyorsun. Zekanı ortaya koyarak yaptığın espriler ya da problemli anlarda bulduğun çözüm önerilerin senin zekanı ortaya koyan yegane şeylerden!

"Mike" çıktı!

Sen doğuştan bir lidersin! Biraz romantik, eh biraz da hayalperestsin. Tıpkı Mike gibi sıkıntılı durumlarda her zaman mantığınla ve ruhsuz hareket etmek yerine duygularını ve iç güdülerini de kullanıyorsun. Zekanın yanına bir de bu duygusallığını eklediğimizde ne kadar mükemmel bir insan olduğun ortaya çıkıyor zaten!

"Lucas" çıktı!

Bir arkadaş grubundaki en güçlü karakter olmak senin işin. Her zaman şüpheci, bazen de biraz tat kaçıran bir tip olsan da her zaman için kendin ve dostların için en iyisi istediğin için olduğunu sevdiklerin biliyor. Ne olursa olsun dostların için yapmayacağın şey yok.

"Nancy" çıktı!

Kimin ne dediğini umursamayan karakterin seni dışarıdan gelecek eleştirilere hazır hale getiriyor. Mükemmeliyetçi yapın ve zekan bir işe giriştiğin takdirde onu tam anlamıyla bitirmeden asla tatmin olmayacağının göstergesi. Yerine göre kullandığın çakallıklarını da bilmiyor değiliz :)

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kumru-kalyoncu

mıke *-*

sudenur-aras

Her zaman gizemli bir tip olarak addedilsen de seni tanıyan ve bilenler ne kadar sadık, ne kadar sevecen olduğunu bilir. Ama bir taraftan da ne kadar sert olduğunu sana veya sevdiklerine zarar vermek isteyenler bilir. Biz değil! Tabii ki günün sonunda diğer herkes gibi waffle'ını yiyip uyuman seni bizden biri yapıyor! eleven çıktıııııı

firat-karaca2

"Mike" çıktı! "Mike" çıktı! Sen doğuştan bir lidersin! Biraz romantik, eh biraz da hayalperestsin. Tıpkı Mike gibi sıkıntılı durumlarda her zaman mantığınla ve ruhsuz hareket etmek yerine duygularını ve iç güdülerini de kullanıyorsun. Zekanın yanına bir de bu duygusallığını eklediğimizde ne kadar mükemmel bir insan olduğun ortaya çıkıyor zaten!

serhan-allen

"Eleven" çıktı! "Eleven" çıktı! Her zaman gizemli bir tip olarak addedilsen de seni tanıyan ve bilenler ne kadar sadık, ne kadar sevecen olduğunu bilir. Ama bir taraftan da ne kadar sert olduğunu sana veya sevdiklerine zarar vermek isteyenler bilir. Biz değil! Tabii ki günün sonunda diğer herkes gibi waffle'ını yiyip uyuman seni bizden biri yapıyor!

yurdanur-bal-bedir

eleven çıktııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

Görüş Bildir