Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Hangi Hobi Tam Senlik?

Anasayfa > Test

Bu testte verdiğin cevaplara göre hangi hobinin tam sana göre olduğunu söylüyoruz.

1. Önce bize hangi tatilin sana en uygun olduğunu söyle.

Deniz tatili
Deniz tatili
Kültür tatili
Kültür tatili
Doğa tatili
Doğa tatili
Evde yatmaktan güzel tatil mi var?
Evde yatmaktan güzel tatil mi var?

2. Şu an hangi içeceğe asla hayır diyemezsin?

Su
Su
Kola
Kola
Çay
Çay
Ayran
Ayran
Kahve
Kahve
Bira
Bira

3. Evinin oturma odasını aşağıdakilerden hangisi gibi dizayn etmek isterdin?

4. Şimdi de ne kadar sabırlı olduğunu puanla bakalım (En düşük seviye 1 en yüksek seviye 6)

5. Aşağıdaki ev yemeklerinden hangisini yemeye doyamazsın?

Karnıyarık
Karnıyarık
Güveç
Güveç
Sulu köfte
Sulu köfte
Kuru fasülye
Kuru fasülye
Enginar
Enginar
Mantar sote
Mantar sote

6. Hangi çağda yaşamak isterdin?

7. Aşağıdaki derslerden hangisini daha çok seviyorsun?

8. Araba aldın diyelim. Hangi renk?

Koleksiyon!

Koleksiyon!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak koleksiyon yapmak. Hemen gözünü korkmasın çünkü illa pahalı şeyleri biriktireceksin diye bir kural yok. Hem ucundan bir başla bakalım ileride ne olacağı belli olmaz.

Maket!

Maket!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak maket yapmak. Küçük modellerle çıkacağın bu yolda kim bilir belki de inanılmaz işler ortaya çıkartacaksın. Bunun için hiçbir engel yok.

Toprakla uğraşmak!

Toprakla uğraşmak!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak toprakla uğraşmak. Ekip biçmek, çiçekle bahçeyle uğraşmak tam senlik bir iş. Üstelik şimdi bağı bahçesi olmayan ve şehirde yaşayanlar için kiralık hobi bahçeleri bulmak da mümkün.

Plastik sanatlar!

Plastik sanatlar!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak plastik sanatlar. Küçük çaplı yapacağın işlerle çok eğlenceli vakit geçirebilir ve ortaya çıkan sonuçla gurur duyabilirsin. Özellikle geleneksel Türk sanatlarından ebru, hat, çini gibi sanatların yanında resim, ahşap boyama ve keramik değerlendirebileceğin dallar arasında.

Takı tasarımı ve el işi!

Takı tasarımı ve el işi!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak takı tasarımı ve el işi. Oldukça ucuz bir hobi olan takı tasarımı kullanacağın renkli boncuklarla yapabileceğin kolay bir iş. Bunun yanında da biçki dikiş işleri tam sana göre diyebiliriz. Üstelik yaptığın şeyleri satarak küçük çapta da olsa bütçene katkıda bulunabilirsin.

Fotoğrafçılık!

Fotoğrafçılık!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak fotoğrafçılık. Artık her bütçeye ve her seviyeye uygun kamera bulmak oldukça kolay. Boş vakitlerini çekeceğin harika fotoğraflarla değerlendirmek seni oldukça mutlu edecektir.

Aşçılık!

Aşçılık!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak aşçılık. Kendi evinde kolaylıkla uygulayacağın tariflerle ortaya inanılmaz lezzetler çıkartacağından hiç şüphemiz yok. Üstelik kendi oluşturacağın reçetelerle füzyon mutfağından değişik örnekler sunmak da oldukça eğlenceli olacaktır.

Müzik!

Müzik!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak müzik. Birçok ücretli ya da ücretsiz kursa giderek hem müzik kulağını geliştirebilir hem de belli müzik aletleriyle pratik yapabilirsin. Kim bilir belki çok çalışırsan iyi bir müzisyen bile olabilirsin.

Balık tutmak!

Balık tutmak!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak balık tutmak. Hemen bir olta kap ve kendine bir sahil kenarı bulup balık tutmaya başla. Geçirdiğin eğlenceli vakit ve attığın stresin yanında yakaladığın balıkları pişirip afiyetle yemek de cabası.

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1698
1160
544
391
334
257
255
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yusuf Oqurlu

son derece gerizekalısınız onedio

Asya

Koleksiyon! iyy edit yapsam olmuyomu

Abdullah Yaylacı

Müzik! Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak müzik. Birçok ücretli ya da ücretsiz kursa giderek hem müzik kulağını geliştirebilir hem de bel... Devamını Gör