Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Hobi Tam Senlik?

-

Bu testte verdiğin cevaplara göre hangi hobinin tam sana göre olduğunu söylüyoruz.

1. Önce bize hangi tatilin sana en uygun olduğunu söyle.

Deniz tatili
Kültür tatili
Doğa tatili
Evde yatmaktan güzel tatil mi var?

2. Şu an hangi içeceğe asla hayır diyemezsin?

Su
Ayran
Çay
Kola
Bira
Kahve

3. Evinin oturma odasını aşağıdakilerden hangisi gibi dizayn etmek isterdin?

4. Şimdi de ne kadar sabırlı olduğunu puanla bakalım (En düşük seviye 1 en yüksek seviye 6)

5. Aşağıdaki ev yemeklerinden hangisini yemeye doyamazsın?

Karnıyarık
Güveç
Enginar
Sulu köfte
Mantar sote
Kuru fasülye

6. Hangi çağda yaşamak isterdin?

7. Aşağıdaki derslerden hangisini daha çok seviyorsun?

8. Araba aldın diyelim. Hangi renk?

Koleksiyon!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak koleksiyon yapmak. Hemen gözünü korkmasın çünkü illa pahalı şeyleri biriktireceksin diye bir kural yok. Hem ucundan bir başla bakalım ileride ne olacağı belli olmaz.

Maket!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak maket yapmak. Küçük modellerle çıkacağın bu yolda kim bilir belki de inanılmaz işler ortaya çıkartacaksın. Bunun için hiçbir engel yok.

Toprakla uğraşmak!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak toprakla uğraşmak. Ekip biçmek, çiçekle bahçeyle uğraşmak tam senlik bir iş. Üstelik şimdi bağı bahçesi olmayan ve şehirde yaşayanlar için kiralık hobi bahçeleri bulmak da mümkün.

Plastik sanatlar!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak plastik sanatlar. Küçük çaplı yapacağın işlerle çok eğlenceli vakit geçirebilir ve ortaya çıkan sonuçla gurur duyabilirsin. Özellikle geleneksel Türk sanatlarından ebru, hat, çini gibi sanatların yanında resim, ahşap boyama ve keramik değerlendirebileceğin dallar arasında.

Takı tasarımı ve el işi!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak takı tasarımı ve el işi. Oldukça ucuz bir hobi olan takı tasarımı kullanacağın renkli boncuklarla yapabileceğin kolay bir iş. Bunun yanında da biçki dikiş işleri tam sana göre diyebiliriz. Üstelik yaptığın şeyleri satarak küçük çapta da olsa bütçene katkıda bulunabilirsin.

Fotoğrafçılık!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak fotoğrafçılık. Artık her bütçeye ve her seviyeye uygun kamera bulmak oldukça kolay. Boş vakitlerini çekeceğin harika fotoğraflarla değerlendirmek seni oldukça mutlu edecektir.

Aşçılık!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak aşçılık. Kendi evinde kolaylıkla uygulayacağın tariflerle ortaya inanılmaz lezzetler çıkartacağından hiç şüphemiz yok. Üstelik kendi oluşturacağın reçetelerle füzyon mutfağından değişik örnekler sunmak da oldukça eğlenceli olacaktır.

Müzik!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak müzik. Birçok ücretli ya da ücretsiz kursa giderek hem müzik kulağını geliştirebilir hem de belli müzik aletleriyle pratik yapabilirsin. Kim bilir belki çok çalışırsan iyi bir müzisyen bile olabilirsin.

Balık tutmak!

Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak balık tutmak. Hemen bir olta kap ve kendine bir sahil kenarı bulup balık tutmaya başla. Geçirdiğin eğlenceli vakit ve attığın stresin yanında yakaladığın balıkları pişirip afiyetle yemek de cabası.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
abdullah.r.yaylaci

Müzik! Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak müzik. Birçok ücretli ya da ücretsiz kursa giderek hem müzik kulağını geliştirebilir hem de belli müzik aletleriyle pratik yapabilirsin. Kim bilir belki çok çalışırsan iyi bir müzisyen bile olabilirsin.

pambikli-seker

Koleksiyon! iyy edit yapsam olmuyomu

Gizli Kullanıcı

mini cooper aşk yaa keşke benim olsa

rabia-ferhan

maket yapmak

sunflower

Aşçılık! Verdiğin cevaplara göre sana en uygun hobi tam olarak aşçılık. Kendi evinde kolaylıkla uygulayacağın tariflerle ortaya inanılmaz lezzetler çıkartacağından hiç şüphemiz yok. Üstelik kendi oluşturacağın reçetelerle füzyon mutfağından değişik örnekler sunmak da oldukça eğlenceli olacaktır.

Başlıklar

müzik
Görüş Bildir