Hangi Cesur Yeşilçam Karakteri Senin Ruh Eşin?

-

Bunu öğrenmenin tek bir yolu var. Buyrun teste!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Erkek
Kadın
Ne fark eder!

2. Peki aileni saymazsak hayatta en çok önem verdiğin şey nedir?

Kariyer olmazsa olmaz!
Güç her şeydir!
Arkadaşlık benim için her şeyden önemli.
Ben hayatımı aşka adadım.
Yardıma ihtiyacı olan herkese yardım etmek.
Canım kendim tabii ki :)

3. Diyelim ki 70’lerde ünlü bir film yönetmensin! Bu filmin erkek başrol oyuncusu kim olurdu?

Kemal Sunal
İlyas Salman
Sadri Alışık
Erol Taş
Zeki Müren
Şener Şen

4. Şimdi de bir kadın başrol seç!

Ayşen Gruda
Oya Aydoğan
Türkan Şoray
Perran Kutman
Filiz Akın
Hülya Koçyiğit

5. Kendini en mutlu hissettiğin yer neresi?

Arkadaşlarımın yanında mutluyum en çok.
En çok ailemin yanında mutluyum ben!
Kendi kendime kalabildiğim her yer.
Yolculuklar beni hep mutlu etmiştir.
Sevdiğimin yanı tabii ki!
Bana ait olan herhangi bir yer.

6. Hayatının aşkını bulduğunu düşünüyorsun fakat sana hiçbir şekilde yakın davranmıyor. Açılır mısın yoksa ondan bir adım mı beklersin?

Kesinlikle açılırdım.
Karşıdan bir adım görmeden açılamam ben.
Biraz daha beklerim, bir şey olacaksa olur.

7. Peki şu yollardan hangisinde hiç sıkılmadan saatlerce yürürsün?

8. Çok yakın bir arkadaşın seni bir yere davet etti ama senin canın hiç gitmek istemiyor. Gitmemek için bahanen ne olurdu?

Ben arkadaşlarımı kıramam. İstemesem de giderim.
Saat 2’de şey vardı ya.
Çok hastayım, ölüyorum.
Ankara’dan abim geldi evde bayram havası var şu an gelemem.
Harvard’dan kabul almışım Amerika’ya gidiyorum ya. Evet Amerika.

9. Peki hayatının sonuna kadar bu evlerden hangisinde yaşamak istersin?

10. Hazırsan son sorumuz geliyor. Hayatının aşkını buldun fakat ailen onunla birlikte olmanı istemiyor. Ne yapardın?

Ortak noktada buluşabileceğimize inanıyorum.
Kalbime gömerim o zaman...
Aşkım için ailemi karşıma alırım.

Vecihi!

Sen görüp görülebilecek en cesur, en inatçı aşıksın. Sevdiğinle birlikte olabilmek için yapmayacağın şey yok. Senin hayatında heyecansız bir an yok desek yalan olmaz. Hep bir maceranın içerisindesin. Yani tıpkı Vecihi gibi! Gerekirse sevdiğinin ayaklarını yerden kesmek için onu uçağa bile bindirir, heyecanın doruklarına çıkarırsın! Yani nefes kesmek senin işin. Fakat bu nefes kesici anları unutulmaz kılmak istersen Listerine ağız bakım suyu bu en heyecanlı anlarına, nefes kesici deneyimlerine eşlik ediyor. Sen de Listerine® ile cesaretini konuştur

Badi Ekrem!

Sen gerçekten bu dünyaya gelip gelebilecek gözü kara, en cesur ve insanlardan birisin! Öğrenmekten büyük bir haz alıyor, yaşarken her şeyi denemek istiyorsun. Yeni nesil şövalyesin. Durmadan yepyeni maceralara atlıyorsun. Bu maceraları daha da heyecanlandırıcı ve hatta nefes kesici hale getirmenin bir yolu var: O da elbette Listerine ağız bakım suyunu hayatına dahil etmek! Bu sayede daha güzel bir dünya için yaptığın fedakarlıkları gösterirken bir yandan da nefes kesici bir deneyim yaşatabilirsin! Sen de Listerine® ile cesaretini konuştur

Yedi Bela Hüsnü!

Sen var ya sen... Ne yere bakan yürek yakansın bir bilsen! Senin bakışlarına tutulan bir daha kendine gelemiyor resmen. Fakat sen de kendinin gayet farkındasın ve bu durum inanılmaz hoşuna gidiyor. Resmen heyecan arıyorsun ve bunu inanılmaz cesur bir şekilde yapıyorsun! Heyecanına heyecan katmak da şu anda bizim görevimiz oluyor! Listerine ağız bakım suyu ile atıldığın her maceranı daha da nefes kesici ve karşı konulmaz yapmak istemez misin? Bizce istersin! Sen de Listerine® ile cesaretini konuştur

Turist Ömer!

Sen görüp görebileceğimiz kesinlikle en rahat hatta en gamsız insanlardan birisin! Canını sıkan hiçbir şeyi kafana takmazsın. Senin için önemli olan keyfin ve kahyasıdır! Fakat iş aşka geldi mi durumlar biraz değişiyor... Söz konusu aşk olunca içinden inanılmaz fekadar ve cesur biri çıkıyor adeta! Durum bu olunca bizce içindeki bu korkusuz kişiliği daha da çok göstermek istersin diye düşünüyoruz! Bunun için ise ona son derece heyecan verici ve nefes kesici anlar yaşatmalısın! Nasıl mı? Elbette Listerine ağız bakım suyu ile! Bir kere fark etti mi seni bir daha asla unutamayacak! Sen de Listerine® ile cesaretini konuştur

Kanlı Nigar!

Senin her anın apayrı bir çılgınlık! Hiçbir yere bağlı kalamıyor, her an başka heyecanlar peşinde koşmak istiyorsun. Sadece sana ve maceralarına yer var hayatında. Bu maceraları unutulmaz kılmak da senin elinde. Bir gün bu koşturmadan sıkılırsan, maceraya atlayacak cesareti bulamazsan kendinde Listerine her an sana yardımcı olmaya hazır. Sen de Listerine® ile cesaretini konuştur.

Asya!

Sen gerçekten bu dünyaya gelip gelebilecek en gözü kara, en cesur ve en fedakar insanlardan birisin! Aşkın için her şeyi yapmaya hazırsın. Hatta öyle ki aşkın için koskoca bir toplumu karşına bile alır, kimseden korkmadan aşkını yaşarsın. Bunu yaparken de normalde alacağından çok daha büyük bir haz alacağına ve heyecan yaşayacağına eminiz! Fakat bu anları daha da heyecanlandırıcı ve hatta nefes kesici hale getirmenin bir yolu var: O da elbette Listerine ağız bakım suyunu hayatına dahil etmek! Bu sayede O'na aşkın için yaptığın fedakarlıkları gösterirken bir yandan da nefes kesici bir deneyim yaşatabilirsin! Sen de Listerine® ile cesaretini konuştur.

Hafize Ana!

Sen var ya sen! Resmen herkesin hayatında sahip olmak isteyeceği o inanılmaz sevgi dolu ve korumacı kişisin! İşini kaybetmeyi bile göze alabilirsin sevdiklerin için. "Yeter ki onlar mutlu olsun" der ve gözünü karartırsın sen. Ama öyle biri olur ki onun için yapabileceklerinin sınırı bile olmaz! İçinden resmen bir çılgın çıkar! Fakat bu çılgın ferahlığı ona da hissettirmek istersin öyle değil mi? İşte o zaman devreye Listerine ağız bakım suyu girecek ve en az senin kadar nefes kesici anlar yaşatacak ona! Hemen denemelisin! Sen de Listerine® ile cesaretini konuştur.

Listerine® ile Cesaretini Konuştur!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
leyla-m-va

Asya...Sen gerçekten bu dünyaya gelip gelebilecek en gözü kara, en cesur ve en fedakar insanlardan birisin! Aşkın için her şeyi yapmaya hazırsın. Hatta öyle ki aşkın için koskoca bir toplumu karşına bile alır, kimseden korkmadan aşkını yaşarsın. Bunu yaparken de normalde alacağından çok daha büyük bir haz alacağına ve heyecan yaşayacağına eminiz! Fakat bu anları daha da heyecanlandırıcı ve hatta nefes kesici hale getirmenin bir yolu var: O da elbette Listerine ağız bakım suyunu hayatına dahil etmek! Bu sayede O'na aşkın için yaptığın fedakarlıkları gösterirken bir yandan da nefes kesici bir deneyim yaşatabilirsin! Sen de Listerine® ile cesaretini konuştur.

mine-sen2

Asya!

358darklord358

Sen görüp görülebilecek en cesur, en inatçı aşıksın. Sevdiğinle birlikte olabilmek için yapmayacağın şey yok. Senin hayatında heyecansız bir an yok desek yalan olmaz. Hep bir maceranın içerisindesin. Yani tıpkı Vecihi gibi! Gerekirse sevdiğinin ayaklarını yerden kesmek için onu uçağa bile bindirir, heyecanın doruklarına çıkarırsın! Yani nefes kesmek senin işin.

sunflower

Asya!Sen gerçekten bu dünyaya gelip gelebilecek en gözü kara, en cesur ve en fedakar insanlardan birisin! Aşkın için her şeyi yapmaya hazırsın. Hatta öyle ki aşkın için koskoca bir toplumu karşına bile alır, kimseden korkmadan aşkını yaşarsın. Bunu yaparken de normalde alacağından çok daha büyük bir haz alacağına ve heyecan yaşayacağına eminiz!

Gizli Kullanıcı

7 bela hüsnü :) , cok izlerdim bulasmis...

Görüş Bildir