Haluk Levent, Cem Yılmaz'ın Kendisiyle İlgili Ağır İthamlarda Bulunduğunu İddia Ettikten Sonra Ortalık Karıştı

310PAYLAŞIM

Basit bir yanlış anlaşılma olayı nerelere getirmiş...

Dün gece Twitter'da Haluk Levent'in Cem Yılmaz ile ilgili yazdığı tweetler sosyal medyanın gündemine oturdu.

Haluk Levent her ne kadar kısa süre sonra yazdıklarını silse de bu ithamlar sosyal medyada bir anda yayıldı. Peki neler oldu dün gece? Gelin hep birlikte bakalım...

İlk tweet şöyle başlıyor. Konu, Ekşi Sözlük'te birkaç kullanıcının Cem Yılmaz'ın şovunda Haluk Levent'le ilgili söyledikleri.

Haluk Levent'in tepki gösterdiği ve yayınladığı o entryler de şunlar:

Ancak durumun Haluk Levent'in anladığı gibi olmadığını Gökhan isimli Twitter kullanıcısı şöyle açıkladı ve bu tepkinin yanlış olduğunu da Levent'e şu sözlerle iletti.

Daha sonra kullanıcılar bu bilgiler doğrultusunda Cem Yılmaz'a tepki göstermeye başladı. Olayın büyüdüğünü ve cevap alamadığını gören Haluk Levent ise tweetlerini kısa süre sonra sildi.

"Geri vites yaptın" diyenlere ise Haluk Levent'in cevabı şu oldu:

Ve Haluk Levent'in son tweeti de böyle...

Cem Yılmaz'dan yaşananlara dair henüz bir açıklama ya da tepki yok. Bakalım olaylar nasıl gelişecek?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
luiz-emmi

gösteriyi farklı gün ve şehirlerde izleyen bir çok kişi Cem Yılmaz'ın Haluk Levent konusunu açtığında çok sert ve ciddi biçimde Vurguncu iması yaptığını söylüyor. Gülüp eğlenilen bir gösteride ekseriyetin konuyu bu şekilde anlamış olmasında bir problem var.

badcatsero

işin doğrusunu bilen açıklamasını yazmış... yine önünü ardını bilmeden linç kampanyası... ülkemizin bir klasiği.. sultanahmet, boğaz köprüsü, kız kulesi, bilmeden linç...

tavuk-doner

Haluk leventin tweetleri umarım gereksiz heyecanın dandır cem yılmazın yıpratıldıgı bi döneme gelmesi kötü olmuş. internet üzerinden hadi konus hadi konuş bana bi açıklama yap yok türkiye ye bi aciklama yap gibi tweetler atması saçma salak olmuş ara konuş aklına takilan neyse sor ceme

esen-miray-yilmaz

Cem Yılmaz; Haluk Levent'in kurduğu ahbap üzerinden alay edip sallayacak kadar kalitesiz ve çiğ biri değil. Haluk Levent'i severim ama gaza gelip sosyal medyadan yazacağına Cem Yılmaz'a bizzat arayıp sorsaydı daha iyi olurdu, konu saçma sapan uzamazdı. Cem Yılmaz'da hayır işleri, iyilikler ve bağışlar yapan biri. Kötü insanların lafı mabadlarından anlayıp öyle aktarmalarından başka şey değil bu olanların kaynağı.

okabe-rintarou

Ben şunu anlamıyorum abi niye sosyal medyadan ulaşmaya çalışıyorsun yani tweet atmak niye amk ya sen haluk leventsin oda cem yılmaz senin için cem yılmaza ulaşmak nekadar zor olabilir.. Ulaş ona sor birebir nedir bu arkadaş kim ne bok yese ulusa sesleniyor anlamış değilim

ibrahim-keskin8

Prim yapıyor işte.

sedat-yilmaz

şöyle bir sorun olabilir: diyelim ki cem yılmaz gerçekten hırsızlığı kastetti. bunu halka açık bir alanda söylediği için telefonla birebir görüşmek haluk levent'i aklamayacak, insanlar haluk levent'in sessiz kaldığını düşünüp şüphe duyacak ve insanların aklında hep bir soru işareti olarak kalabilecekti.

Görüş Bildir