Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hakkınızdaki Derinlerde Bir Yerde Gizli Kalmış Gerçeği Söylüyoruz

 > 
5bPAYLAŞIM

Belki sizin bile bilmediğiniz, unutmaya çalıştığınız, üstesinden gelmek için mücadele ettiğiniz gerçeği söylüyoruz. 8 fotoğraf, sekiz cevap ve içinizdeki gerçekler.

1. Fotoğrafa baktığınızda aklınıza gelen nedir?

2. Fotoğrafa baktığınızda aklınıza gelen nedir?

3. Fotoğrafa baktığınızda aklınıza gelen nedir?

4. Fotoğrafa baktığınızda aklınıza gelen nedir?

5. Fotoğrafa baktığınızda aklınıza gelen nedir?

6. Fotoğrafa baktığınızda aklınıza gelen nedir?

7. Fotoğrafa baktığınızda aklınıza gelen nedir?

8. Fotoğrafa baktığınızda aklınıza gelen nedir?

Sen sürekli gerginsin.

Küçük şeyleri büyütmede senin üzerine yok, haliyle bu senin gergin bir hayat sürmene sebep oluyor. Derhal kendini rahatlatacak şeyler bulman lazım, yoksa bu gerilim seni yiyip bitirecek. Her şeyi kafana takman, her olayda yüzlerce senaryo yazman hem ikili ilişkilerde, hem iş ilişkilerinde, hem de ailenle olan ilişkilerinde seni bir hayli zorluyor. Rahat olmaya çalış, dünyaya bir defa gelindiğini de unutma.

Senin gizli korkuların var.

Sen tam bir paniksin, panik atak değilsin belki ama olman yakındır. Her olayda aklına en kötüyü getirmek senin huyun olmuş. Bu da seni yaşamaktan alıkoyuyor. İçinde, derinlerde, gizli kalmış korkuların var. Belki bunların adını sen bile koyamıyorsun ama gündelik yaşamında dahi yansımaları karşına çıkıp seni rahatsız ediyor. Korkularınla yüzleşmeli, geçmişi geride bırakabilmelisin.

Yalnız kalmak senin kabusun.

Sende terk edilme, yalnız kalma korkusu var. Hayatın yükünü tek başına omuzlayabileceğine inancın yok, dolayısıyla kendine güvenin sarsılmış. Ya kendine güvenini tazelemeli, bir şeyler başarmalı, hayata tutunmalısın, ya da ömür boyu yalnız kalmayacak şekilde tedbirlerini almalısın. İkincisi pek mümkün olmadığına göre kendine yatırım yap ve kendine güven.

Bu belirsizlik seni öldürüyor.

Sen hayattaki belirsizliklerden korkuyorsun. Her şeyi bilmek, görmek, duymak istiyorsun. Plansız hareket etmek, spontane yaşamak sana göre değil. Ancak bu çok yorucu oluyor değil mi? Sürekli düşünmek, planlar yapmak, ölçüp biçmek senden yiyor. Hayatı biraz akışına bırakmayı öğrenmen lazım, her şeyi kontrol edemeyeceğini de kabul etmen.

Stres, stres, stres...

Senin için her şey bir stres unsuru, sürekli baskı ve stres altında olduğunu düşünüyor ve bunun altında eziliyorsun. Her şey sana karşı sanki. İş yerinde, okulda, evde, sokakta insanlar seni delirtmek için uğraşıyor adeta. Ama sana bir haberimiz var, dünya senin etrafında dönmüyor! Belli ki stresi sorumluluktan kurtulmak için kendine kalkan yapıyorsun. Bundan vazgeçmenin yollarını ara.

Sen bay/bayan meraklısın.

Sen tam bir kaşifsin. Her şeyin ardında yatan sebepleri araştırmak bulmak için doğmuşsun. Bu yüzdendir ki yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak için yanıp tutuşuyorsun. Bu enerjini doğru kullanabildiğin müddetçe harika işler başarabilirsin. Ancak unutma kontrolsüz güç güç değildir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz27

Senin gizli korkuların var. Sen tam bir paniksin, panik atak değilsin belki ama olman yakındır. Her olayda aklına en kötüyü getirmek senin huyun olmuş. Bu da seni yaşamaktan alıkoyuyor. İçinde, derinlerde, gizli kalmış korkuların var. Belki bunların adını sen bile koyamıyorsun ama gündelik yaşamında dahi yansımaları karşına çıkıp seni rahatsız ediyor. Korkularınla yüzleşmeli, geçmişi geride bırakabilmelisin.

sudew

fotoğrafları görünce hiç bişey hissetmedim hepsini attım zaten lkahcmz

onedio-bagimlisi

Sen bay/bayan meraklısın. Sen bay/bayan meraklısın. Sen tam bir kaşifsin. Her şeyin ardında yatan sebepleri araştırmak bulmak için doğmuşsun. Bu yüzdendir ki yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak için yanıp tutuşuyorsun. Bu enerjini doğru kullanabildiğin müddetçe harika işler başarabilirsin. Ancak unutma kontrolsüz güç güç değildir.

elif91

sen sürekli gerginsin çıktı.Aslında doğru sayılır

filiz-taskiran-kamali

Bu belirsizlik seni öldürüyor. Bu belirsizlik seni öldürüyor. Sen hayattaki belirsizliklerden korkuyorsun. Her şeyi bilmek, görmek, duymak istiyorsun. Plansız hareket etmek, spontane yaşamak sana göre değil. Ancak bu çok yorucu oluyor değil mi? Sürekli düşünmek, planlar yapmak, ölçüp biçmek senden yiyor. Hayatı biraz akışına bırakmayı öğrenmen lazım, her şeyi kontrol edemeyeceğini de kabul etmen.

Görüş Bildir