Görüş Bildir
Haberler
Günlük Burç Yorumuna Göre 5 Temmuz Çarşamba Günün Nasıl Geçecek?

Günlük Burç Yorumuna Göre 5 Temmuz Çarşamba Günün Nasıl Geçecek?

Sevgi Yiğit
04.07.2023 - 18:29

5 Temmuz Çarşamba gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 5 Temmuz Çarşamba günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, bugün odağında sosyal hayatın, sosyal çevren, arkadaşların ve görüşmelerin yer alıyor. İletişimin, ticari ve sosyal görüşmelerin yoğun olabilir. Öğle saatlerinde de maddi konularla, sağlığınla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Veyahut arkadaşlarınla planlar, programlar yapabilirsin. Para harcama eğilimin olabilir. Arkadaşlarınla ilişkinde öz değer algını sorgulayabileceğin durumlar da söz konusu olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, bugün odağında işin, kariyerin ve sorumlulukların yer alıyor. Kariyerinle ilgili ya da sağlığınla ilgili görüşmelerinin olabileceği bir gün senin için. Öğle saatlerinde iş yoğunluğun, iş yükün ya da sorumlulukların fazla olabilir. Günün devamı ise senin için daha sakin ama iş odaklı olacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, bugün odağında seyahat, uzakta yaşayan tanıdıklar, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim, yayıncılık ve hukuki konular yer alıyor. Öğle saatlerinde uzun zamandır görmediğin bir yakının sağlığı ile ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Veyahut geri planda yürüttüğün ticari işlerinle ilgili de bazı gelişmeler olabilir. Günün devamı ise iletişim odaklı geçecektir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bugün odağında finansal konular, miras, nafaka, ödemeler, yatırımlar, bankalar, vergiler ve sağlık konuları yer alıyor. Öğle saatlerinde, finansal konularla ilgili ya da sağlığınla ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Maddi konularla ilgili birtakım şeyleri kafana takman da mümkün. Günün devamında ise içe dönük etkiler hakim olacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün odağında ikili ilişkilerin, evliliğin, ortaklıkların ve diğer insanlarla ilişkilerin yer alıyor. Kendinden ziyade, karşı taraf odaklı olabileceğin bir gün senin için. Öğle saatlerinde partnerinle bir araya gelebilir veyahut iş görüşmeleri yapabilirsin. Abartmaya meyilin de olabilir. Günün devamı ise eşinle, partnerinle sosyal geçebilir. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, bugün odağında işin, sağlığın, günlük işlerin, sorumlulukların ve evcil hayvanların yer alıyor. Öğle saatlerinde uzakta yaşayan tanıdıklarınla, yurtdışı bağlantılı ticari işlerinle, eğitimle ve seyahatle ilgili bazı gündemlerin olabilir. Sağlığınla ilgili de birtakım görüşmelerin olabilir. Günün devamında ise günlük işlerinle ya da bazı angarya işlerle uğraşabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, bugün odağında aşk hayatın ve çocuklarınla ilgili konular yer alıyor. Öğle saatlerinde maddi konularla ilgili, harcamalarınla ilgili, kendi sağlığınla ya da çocuklarının sağlığı ile ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Günün devamında ise sanatsal aktivitelerle ya da hobilerinle ilgilenebilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, bugün odağında evinle ilgili konular, ailenle ilgili konular ve gayrimenkul konuları yer alıyor. Öğle saatlerinde partnerinle, eşinle ya da aile bireyleriyle bir araya gelebilir, haberleşebilirsin. Gayrimenkul konuları ile ilgili de birtakım görüşmeler yapman mümkün. Günün devamında ise evinle ve ailenle ilgilenebileceği sakin etkiler var. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, bugün odağında kardeşlerin, akrabaların, dostların, seyahatlerin, eğitim ve ticari işlerin yer alıyor. Öğle saatlerinde kardeşlerinle, yakınlarınla, dostlarınla iletişimin yoğun görünüyor fakat yargılama ve abartma eğilimin olabilir. Ticari görüşmelerin ve günlük koşturmacan da yoğun olabilir. Günün devamında ise sakin ve iletişim odaklı olabileceğin etkiler var. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, bugün odağında maddi konular, gelirlerin, kazançların ve sağlık konuların yer alıyor. Öğle saatlerinde işinle, kariyerinle, çocuğunun masrafları ya da çocuğunun sağlığı ile ilgili birtakım gündemlerin olabilir. Partnerinle ilişkinde öz değer algını sorgulayabileceğin durumlar da yaşaman mümkün. Günün devamında ise para giriş çıkışlarınla ilgili hesaplar yapabilirsin. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, bugün odağında ilişkilerin, beden sağlığın ve dış görünüşün yer alıyor. Daha kendine dönük olabileceğin, kendinle ve dış görünüşünle ilgilenebileceğin bir gün senin için. Öğle saatlerinde aile bireyleriyle ya da gayrimenkul konuları ile ilgili birtakım gündemlerin olabilir, ailenle görüşmeler yapabilirsin. Günün devamında ise sakin etkiler var. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, bugün odağında sağlık konuların, iç dünyan, gizli saklı konular ve geri planda yürüttüğün işlerin yer alıyor. Biraz içe dönük olabileceğin bir gün senin için. Öğle saatlerinde yakın çevrendeki kişilerle iletişimin, geri planda yürüttüğün ticari işlerin ya da yakınlarının sağlığıyla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Solunum yolların ile ilgili bazı hassasiyetlerin de olabilir. Sevgiyle kal.

Çin Burcu yorumunuz için de sizleri şuraya alalım 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
1
1
1
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın