Görüş Bildir
Haberler
Günlük Burç Yorumuna Göre 17 Ağustos Perşembe Günün Nasıl Geçecek?

Günlük Burç Yorumuna Göre 17 Ağustos Perşembe Günün Nasıl Geçecek?

Sevgi Yiğit
16.08.2023 - 23:26

17 Ağustos Perşembe gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 17 Ağustos Perşembe günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, bugün odağında işin, sağlığın, sorumlulukların, günlük işlerin ve evcil hayvanların yer alıyor. Öğle saatlerinde, sağlığınla ilgili bazı hassasiyetlerin, sağlığınla ilgili görüşmelerin ya da iş yoğunluğun olabilir. Günlük akışında da angarya işlerle ya da evcil hayvanlarınla ilgili sorumluluklarınla ilgilenebilirsin. Gün genelinde, iş girişimlerin, iş görüşmelerin ya da sağlığınla ilgili kararların olabilir. Çocuklarınla ya da partnerinle ilişkinde gerginlikler yaşaman da mümkün. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, bugün odağında aşk hayatın, çocukların ve eğlence hayatın yer alıyor. Öğle saatlerinde, aşk hayatınla, sosyal ilişkilerinle ve görüşmelerinle ilgili sorumluluklarınla ilgilenebilirsin. İlişkilerinde mesafeli yaklaşımlar sergileyebilirsin. Gün genelinde, aile içindeki bir kadınla ilgili ya da aile büyükleriyle ilgili bazı streslerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, bugün odağında evin, ailen ve gayrimenkul konuları yer alıyor. Öğle saatlerinde, evinle, ailenle ya da işinle ilgili sorumlulukların fazla olabilir. Aile bireylerinin sağlığıyla ilgili ya da gayrimenkul konuları ile ilgili birtakım görüşmeler yapabilirsin. Gün genelinde, yakın çevrendeki bir kadınla ilgili bazı haberler alabilir veyahut iletişim problemleri yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bugün odağında yakın çevrendeki kişiler, kardeşlerin, dostların, seyahat, eğitim, haberleşme ve ticaret konuları yer alıyor. Öğle saatlerinde, ticari işlerinle ilgili, seyahat, eğitim ve yayıncılık konuları ile ilgili bazı engel ve gecikmelerle karşılaşabilir veyahut ekstra sorumluluklar alman gerekebilir. İletişimle ilgili de pürüzler yaşaman mümkün. Gün genelinde, işinle, birlikte çalıştığın insanlarla ya da maddi konularla ilgili bazı streslerin olabilir. Aile büyüklerinin sağlığı ile ilgili de birtakım gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün odağında maddi konular, gelirlerin, kazançların ve sağlığın yer alıyor. Öğle saatlerinde, sağlığınla ilgili ya da finansal konularla ilgili bazı gündemlerin, görüşmelerin ve sorumlulukların olabilir. Parasal konularla ilgili, engel ve gecikmelerle karşılaşabilirsin. Gün genelinde, hayatındaki otorite figürleriyle ilgili ufak tefek streslerin de olabilir. Eşinle, partnerinle, babanla veyahut patronunla ilgili pürüzler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, bugün odağında beden sağlığın, bireysel ihtiyaçların, dış görünüşün ve ilişkilerin yer alıyor. Öğle saatlerinde, eşinle, partnerinle ya da beden sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir. İkili ilişkilerinde mesafeli yaklaşımlar sergileyebilirsin. Sağlığınla ilgili hassasiyetlere karşı tedbirli olmanda fayda var. Gün genelinde, iç dünyanda, eşinle, partnerinle ya da patronunla ilgili gerginlikler yaşayabilir, dışa vuramayabilirsin. Babanın ya da bir yakınının sağlığı ile ilgili de bazı gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, bugün odağında sağlık konuları, iç dünyan ve gizli saklı konular  yer alıyor. Öğle saatlerinde, işinle ya da sağlığınla, günlük işlerinle ya da evcil hayvanlarınla ilgili birtakım işlerin, sorumlulukların, görüşmelerin olabilir. Sağlığınla ilgili hassasiyetlere dikkat etmende fayda var. Gün genelinde, sosyal çevrendeki bazı kişilerle ilgili ya da görüşmelerinle ilgili stres yapabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, bugün odağında sosyal hayatın, sosyal çevren, arkadaşların ve görüşmelerin yer alıyor. Öğle saatlerinde, aşk hayatınla, çocuklarınla, partnerinle ya da sosyal çevrendeki kişilerle ilgili sorumlulukların olabilir, işlerini halledebilirsin. İlişkilerinde mesafeli yaklaşımlar sergileyebilirsin. Gün genelinde, işinle, kariyerinle, birlikte çalıştığın bir kadınla ya da sosyal çevrendeki bir kadınla ilgili bazı streslerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, bugün odağında işin, kariyerin ve sorumlulukların yer alıyor. Öğle saatlerinde, iş yükün fazla olabilir veyahut sağlığınla ilgili hassasiyetlerin olabilir. Sorumluluk odaklı olabileceğin bir zaman dilimi olacaktır. Gün genelinde, seyahatle, uzaktaki tanıdıklarınla, eşinle, babanla ya da hukuki konularla ilgili bazı streslerin olabilir. Günlük akışın hızlı olacaktır. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, bugün odağında uzaktaki tanıdıkların, uzun zamandır görüşmediğin yakınların, hukuki konular, seyahat, eğitim, yayıncılık ve yurtdışı bağlantılı işler yer alıyor. Öğle saatlerinde, eğitim, ticaret, seyahat ve hukuki konularda engel ve gecikmelerle karşılaşabilir, ekstra sorumluluk alabilirsin. Gün genelinde, finansal konularla, miras, nafaka konuları ile ilgili birtakım pürüzler olabilir. Eşinin ya da babanın sağlığı ile ilgili ya da parası ile ilgili de bazı gündemlerin olabilir. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, bugün odağında finansal konular ve sağlık konuları yer alıyor. Öğle saatlerinde, sağlığınla ilgili hassasiyetlerin veyahut maddi konularla ilgili işlerin, görüşmelerin olabilir. Maddi konularla ilgili engel ve gecikmelerle karşılaşman mümkün. Gün genelinde, eşinle, partnerinle ya da hayatındaki otorite figürleriyle ilgili bazı streslerin olabilir, anlaşmazlıklar yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, bugün odağında ikili ilişkiler, evliliğin, ortaklıkların, diğer insanlarla ilişkilerin yer alıyor. Öğle saatlerinde, eşinle, partnerinle ilişkinde birtakım pürüzler yaşayabilirsin. Sağlığınla ilgili bazı hassasiyetlerinin olması da mümkün. Gün genelinde ise, işinle, yakınlarının, eşinin, babanın sağlığıyla ya da kendi sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Birlikte çalıştığın insanlarla ilgili de ufak tefek streslerin olabilir. Sevgiyle kal.

Çin Burcu yorumunuz için de sizleri şuraya alalım 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
2
2
2
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
alptekinn

bu zamanda böyle seylere inanlar varmi hala