Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gerçekleştirmek İstediği Hayali Bürokrasi ve Rüşvet Engeline Takılan Genç Girişimci

1.2bPAYLAŞIM

Bahsettiğimiz kişi İbrahim Erkarakaş. Kendisi 2 gün önce "Coffa Coffee Truck" projesini gerçekleştirmek isterken başına gelenleri Twitter'da anlattı. Herkesin oldukça dikkatini çeken bu floodu mutlaka okumalısınız.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

Aslında kendisine yardımcı olmak için çabalayan da oldu ama bürokrasi engelini kimse aşamadı...

Bu çabanın malum sebepler yüzünden başarısız olacağını bilenler de vardı. Hatta Özyeğin Üniversitesi Kurucu Rektörü Erhan Erkut onu en başından uyarmıştı...

Kendisine başarılar diliyoruz. Umarız birgün hayallerini gerçekleştirebilir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
soner-cngl

Belediye de adamı olan kişiler rahatlıkla projeyi çalabilir. ben de çalardım ama belediye de adamım yok.

zeynepgok

Ben de çalardım da benim de belediyede adamım yok.

erhan-armada-ozsoy

yıllardan beri eğitim adı altında zik gibi aldığımız ders kitaplarının her yerinde AHLAK ve KÖTÜ üzerine yazılar diğer kitapların içindede MİLYONLARCASI sinema ve TV de Yüzlercesi anlatılır ama buna rağmen insan büyüyor eskilerin yerini yeniler alıyor, işin garip tarafı bize İYİ/KÖTÜ kavramı anlatan adamların hatta öz ebeveynlerinizin bu işin içinde olduğunu bilseydiniz napardınız? nasıl bir sistemki bu Şerefsiz ve türevleri hiç bitmez! adamlar ÇAKAL çocuk yetiştirince sisteme boy atmak zor oluyor! yukarıdaki adam TEK Şehir için değil daha önce yapılmadığı içinde değil takıldıklarına bak işçi aşçı uşak bahçıvan şöför;iş yapamıyor ama RÜŞVET yedirse çatır çatır yapacak bunu tercih etmediği için hll olsun o Rüşveti isteyip adamım diye gezeninde yedi sülalesini ...

zeynepgok

Noktalama işareti denen bir şey var bilmem bilir misin?

erhan-armada-ozsoy

bilmem

zeynepgok

Senin adına çok sevindim. :)

berkay-aktas

işte bu ülkenin sorunu bu

paco-hernandez

Güzel fikir ve Ankara'da var bu

turan-zorlu

Yazıklar olsun!!!!! Milyon dolarlık şirketlerin vergilerini sıfırla, elinde ki 3, 5 kuruş para ile vergi verip iş yapmaya çalışan adamdan rüşvet iste iş yaptırma!!!! nasıl bir düzendir bu??? sonrada gençler neden girişimci değil???

Görüş Bildir