Gaziantep'te Her Yerinden Varak Fışkıran Dekorasyonuyla Gözleri Kör Eden Aşırı Lüks Daire

8.3bPAYLAŞIM

Zaman zaman internetten satılık ya da kiralık ev baktığınız olmuştur. Hepsi birbirine benzemese bile az çok ortak yönleri mutlaka vardır. Hangi eve baktınız bilmiyoruz ama bu evi hayatınızda görmüş olmanız imkansıza yakın. Zira kendisi ev değil, varaklı saray...

Dairemizin girişinde sizi dev bir saat karşılıyor. Saatin durduğu zaman dilimi manidar ve belki de bu evde görebileceğimiz en anlamlı şey. Devam ediyoruz...

Bu arada evimiz Gaziantep şehrimizde bulunuyor. Şimdilik ev ama ilerde müze olarak çok değerlenecek gibi, bi düşünün bu işi.

Her biri birbirinden anksiyete geçirtecek oda sayısı ise 5. Birinden sıkılıp diğerine geçerken kendinizi Topkapı Sarayı'nda ikamet eden Hürrem Sultan gibi hissetmeniz için her şey düşünülmüş.

Yatak odası dediğimiz nahiyede, Cali Karteli'nden Miguel ve Gilberto'nun zevkini görmek mümkün. Büyük bir varak çılgınlığı hakim!

Evin en rahatlatıcı köşesi bu dolapların olduğu yer. Bu evin içinde kaçılabilecek bir rehabilitasyon köşesi adeta.

Banyoda tabii ki jakuzi var, ya ne olacaktı? Varaklı salonda oturan adam maşrapayla kafasına su dökecek değil herhalde...

Çocuk odasında "Büyüyünce burayı da varaklarız nasıl olsa" diyerek geçici bir renklendirme yapılmış. İyi bari...

Toplamda 3 tane banyo bulunuyor bu evde. Musluklardan belediye suyu aksa da süksesini mağrur bir şekilde koruyan banyolardan bahsediyoruz.

Koridor kısmında bulunan avize ise Kardeşler Düğün Salonu'ndan ilham alınarak yerine konulmuş sanıyoruz.

Dairemiz nasıl mı ısınıyor? Hemen söyleyelim: Kombili! Halktan çok fazla kopmak istenmemiş, o kadar da şey olmaya gerek yok denmiş.

350 metrekare evi kombiyle ısıtmak için aylık ne kadar gaz alınacağını hesapladıysanız tertemiz fakirsiniz demektir, tebrikler!

Misafir odasında şimşekli, kötü havalı, kıyamet alameti bir duvar kağıdı var ki, buradan da ev sahibinin varaklara zarar verilmesin diye misafirleri erken göndermek istediği anlaşılabilir.

Şu mutfakta insan canı çekse gönül rahatlığıyla menemen yapmaya çekinir. Bülent Ersoy gibi kahvaltıda pirzola yemelik ortam var bu evde.

Dairemizin fiyatı 1.450.000 TL (bir milyon dört yüz elli bin Türk Lirası) Sadece ciddi alıcılar baksın, sahibine şimdiden hayırlı olsun!

Ödemelerde Müze Kart geçmiyor, bilginize...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kissadan-hisse

-neye gülüyorsun? -duvardaki DESING yazısına.

friendsister

Valla ne bileyim bi canım çekmedi değil böyle bol şaşalı bi ev :)

kissadan-hisse

Allah tependen baksın :D

zuzie

ucuz ama! valla! o kadar şaaşaaaaaya...

yasminkoasg

ulan bu evde ben nasıl çiçekli pijamlarımla gezeyim

ahmet.burma.9

Zevkten ve sadelikten yoksun berbat bir tasarım. Daha çok bana şeyi andırıyor hani bir söz vardır;" Arap yağı bol bulunca..."

boris-mancov

o degılde edıtor bu evı cok begenmıs e malum ılk gırıstekı saatı bıle alamıca için onedıoya ya delga gecermıs gıbı koyyumda kedı uzanamadıgı cigere mundar dermıs lafını hakkıyla savunmus olayım demıs beeencee:)

Görüş Bildir