Freddie Mercury ve Sevgilisinin 1980'lerde Yaşadığı Aşka Dair Hiç Görmediğiniz 20 Fotoğraf

690PAYLAŞIM

Günümüzde bir eşcinsel ikon olarak gösterilen Freddie Mercury, yaşadığı dönemde özel hayatını ve ilişkilerini her zaman saklı tutmayı tercih etmişti. İşte tam da bu yüzden erkek arkadaşı Jim Hutton ile birlikteyken çektikleri bu fotoğraflar gerçek bir yakınlığı gözler önüne seriyor. Sizler için Boredpanda'dan derledik.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/freddie-mercur...

1. Freddie ve kuaför Jim Hutton'ın ilişkisi 1980'lerin ortasında başladı.

2. İlk çıkmaya başladıklarında oldukça zor dönemler geçirdiler.

3. Freddie, Jim'e iki kez çıkma teklif etti fakat iki defasında da başarısız oldu.

4. Üçüncü defasında yine aynı gece kulübünde karşılaştılar ve Freddie'nin ısrarları üzerine ilişkileri başlamış oldu.

5. İki yıl sonra birlikte yaşamaya başlayan çift, 1991 yılında Freddie'nin ölümüne dek birlikteydi.

6. Freddie'ye AIDS teşhisi konulduğunda erkek arkadaşına isterse ayrılabileceklerini söyledi.

7. Fakat Jim bu teklifi kabul etmedi.

8. İkiliyi anlatan bir belgeselde "Seni seviyorum, Freddie" diyordu Jim.

9. "Hiçbir yere gitmiyorum."

10. Gerçekten de öyle yaptı...

11. Jim Hutton hayatının aşkını öldüğü güne kadar asla yalnız bırakmadı.

12. İşte bu fotoğraflar da birlikte geçirdikleri güzel günlerden geriye kalanlar.

13. Bir sevgililer günü öncesi kavga ettikten sonra Jim, Freddie'ye 30 tane eflatun gül hediye etmiş.

14. Freddie'nin her zaman daha abartılı karakter olduğunu söylüyor Jim.

15. Jim Hutton ise 2010 yılında akciğer kanserinden hayatını kaybetti.

16. Görünüşe göre Jim de Freddie'nin renkli hayatına ayak uydurmaya alıştı.

17. Birçok arkadaş ve hatıra biriktirdiler.

18. Güzel zamanlar.

19. 

20. 

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
derin-a-clk

Aşk aşktır...

Gizli Kullanıcı

Homoseksüelik bir hastalıktır. Kusura bakmayın. Gerçek bu. Yaradan bir kız yaratır bir erkek yaratır. Ama erkek erkek ister. Bu nasıl bir hastalıktır.

barbatusos

degidir.sapkinlik gibi de dusunmenek lazim.vikipedia bu konuda ne yaziyor : Son 35 yıldır psikologlar, psikiyatrlar ve diğer ruh sağlığı uzmanları eşcinselliğin hastalık, ruhsal bozukluk veya duygusal bir sorun olmadığını onayladılar. !!!? Allah katinda gunah olabilir de yargilayacak olan o

Gizli Kullanıcı

Onlar da ' Tercih de değildir' diyor.Ee tercih değilse neye yönelim o zaman?Demek ki bu ruhsal ya da hormonsal hastalıktır.Allah neden yasakladı ? Çünkü sapkınlık. Kuran kerimde belirtiyor. Pompeii Faciasının sebebi de bu.

can_can

hastalık değil insanların içinden geliyor birader.. eşcinsel var, biseksüel var, aseksüel var..

derin-a-clk

katılmıyorum.

barbatusos

bu uzar gider. hakli haksiz mevsuna donusmez. saygi ! lafini ye. senin isyaninla escnsellik oluyor mu ? hayir. bu moda akimida degil. cinsel yonelim. cinayet degil hirsizlik degil.hem escinsellererkek fahise de degil. senden benden iyi calisan dusunen insanlar. ben desteklerim sen desteklemezsin. sana gore yanlis.bu sana cenneti mş garantiledş ? bilemeyiz.

fatihbaran90

Homofobik degilim, herkes kendi tercihlerinden sorumludur bu yüzden insanlarin siddet görmesine de karsiyim ama Allah'in hosgörmedigini ben de hosgörmüyorum. Bunu iyi bir seymis gibi insanlara dayatmalarina da karsiyim. Kadinlar gibi güzel varliklar varken erkeklere ilgi duyan erkekleri hic anlayamiyorum. Bence her sey den önce esyanin tabiatina aykiri homoseksüellik.

barbatusos

tercih degil yonelim Fatihsi😒

kornisontursusu

o bir efsane..

mehmetbrk01

Onedio ailesi merhaba, Merak ediyorum; Neden sürekli bir şekilde homoseksüelliği çok olumlu, modern ve ilerici bir olguymuş gibi pompalıyorsunuz? Bu algının oluşması, size ve dünyaya ne gibi bir katkı sağlayacak?

humanistkus

Sürekli bir şekilde homoseksüelliği tanıtmıyorlar. Tek tük yayınladıkları homoseksüellikle ilgili haberleri heteroseksüel dünyada gözünüze çarptırıp rahatsız oluyorsunuz. Kızmıyorum, anlamak zor geliyordur belki ama homoseksüellik vardır ve dünyada bir çok insanın kızgınlıkla karşıladığı bir konudur. Benim de dahil olduğum homoseksüel topluluğu cinsel yönelimlerinden (tercih değil, kendimden biliyorum) dolayı sinirlenilmek, aşağılanmak istemiyor. Umarım biraz olsa anlatabilmişimdir, huzur beklediğimizi.

barbatusos

Onedio uyesi, merhaba😒 kimse alnina silah dayamadi sana saglamiyorsa ve yanit alamayacagini biliyorsan bulasma☺zorun ne ☺

ddean

Olumlu bir şekilde tanıtmıyorlar sadece anlatıyorlar. Kötü bir şey değil ki olumlu anlatmaya çalışsınlar.

mehmetbrk01

Sana kızmıyorum güzel kardeşim.Tercihin seni ilgilendirir.Bana göre büyük bir günahın içindesin fakat benim inancıma sahip olmak zorunda değilsin.Ama toplumun genel ahlak yapısını bozan hırsızlık, cinayet , yolsuzluk gibi olgulara güzellemeler yapmak nasıl yozlaşmayı getirirse Türkçe yayın yapan ve Türk toplumunun gençlerinin takip ettiği ve çoğunluğu müslüman olan bu gruba Allah’ın bir pislik olarak nitelendirdiği homoseksüelliği olağan bir durummuş gibi sürekli olarak romantik içeriklerle alıştırmaya çalışmak bu algının oluşması için hizmet etmenin iyi niyetten uzak olduğunu düşünüyorum. Benim de muhakkak kötü davranışlarım ve alışkanlıklarım vardır ve bunları toplum önünde doğruymuş gibi gösterme çabam yok. Anlatmak istediğim bu.

morbidezza

Bence iyi niyetten uzak olan sensin. Çünkü bu haberlerin yayınlanmasını ezilen insanlara yalnız olmadıklarını hissettirmek için değil de kötü bir şeyi aşılamak olarak görüyorsun.

mehmetbrk01

Allah’ın sözlerine karşılık olarak bu durumun karşısında olmamı iyi niyetten uzak olmak olarak açıklıyorsan sana söyleyecek bir lafım yok. ARAF S.80-82.AYETLER: “Hani Lut da kavmine şöyle demişti: ‘Sizden önce alemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayasızlığı,çirkinliği mi yapıyorsunuz? Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz.Doğrusu siz, ölçüyü aşan(azgın)bir kavimsiniz’ Kavminin cevabı: “Yurdunuzdan sürüp çıkarın bunları,çünkü bunlar çokça temizlenen insanlarmış” demekten başka olmadı” HİCR S.73-76.AYETLER: “Derken,tan yerinin ağarma vaktine girdiklerinde onları (o korkunç ve dayanılmaz)çığlık yakalayıverdi.Anında(yurtlarının)üstünü altına çevirdik ve üzerlerine balçıktan pişirilmiş taş yağdırdık.Elbette bunda bunda ‘DERİN BİR KAVRAYIŞA SAHİP OLANLAR’ için gerçekten ayetler vardır.O(şehirde) gerçekten bir yol üstünde(hâlâ) durmaktadır.

morbidezza

Eğer bu yasak ve günahsa neden bu insanlar böyle yaratılıyor? Hem 'günah'sa da günah. Size mi günah?

Görüş Bildir