Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Flörtleşme Tarzına Göre Hangi Hayvan Olduğunu Söylüyoruz!

743PAYLAŞIM

Bakalım senin içgüdülerin hangi hayvanla özdeşleşiyor?

1. Hoşlandığı kişiyle ilk randevunu seç bakalım.

Dışarı eğlenmeye çıkarız.
Oyun oynamaya gideriz.
Bir yerlerde sıcak bir şeyler içmeye gideriz
Yemeğe gideriz.
Bir şeyler içmeye gideriz.
Sinemaya gideriz.

2. Akşam yemeğine çıktınız diyelim. Siparişin hangisi olurdu?

3. Şu an bir ilişkiden istediğin şey hangisine yakın?

Normal bir ilişki arıyorum. Çok farklı beklentim yok.
Bütün gözlerin bize döndüğü bir şeyler arıyorum.
Yeni şeyler keşfetmeli, hep gezmeli bir şeyler arıyorum.
Evlilik. Net.
Romantik bir şey aradığın kesin.
İyi arkadaşım olsun da

4. Uzun ilişki insanı mısın?

5. Hangi içecek olmasa da olur?

Portakal Suyu
Gazoz
Kola
Soda
Soğuk Çay
Şalgam

6. Hangi mevsim olmasa da olur?

Yaz
Kış
İlkbahar
Sonbahar

7. Günde kaç saat uyursun?

3-5 saat arası
6-8 saat arası
8-10 saat arası
12+ saat uyurum.

Manakin kuşu çıktı!

Romantik, hareketli ve hep dinamik bir ilişki istediğin ortada. Sen yeni şeyler keşfetmek, yeni yerler görmek için doğmuş heyecan arayan bir insansın. Seveceğin ve birlikte olacağın o kişinin de öyle olmasını istemen kadar normal bir şey yok!

Koala çıktı!

Belki dışarı çıkıp yeni insanlarla tanışacak kadar, kendini açacak ya da kendini zorlayacak kadar flörtöz bir insan değilsin. Ama güvenli alanına giren bir insanı ne kadar seveceğini tahmin edebiliyoruz. Anlayışlı, sakin ve stabil bir ilişki için yaratılmışsın diyebiliriz.

Bonobo çıktı!

Bonobolar çok eşlilik konusunda oldukça rahatlardır. Bunu bir belirtelim. Senin şu an pek ilişki aradığını söyleyemeyiz. Yeni insanlar tanımak istediğin kesin ama kendini uzun süreli bir şeylere sokmak istemiyor ve rahat olmak istiyorsun. Tabii ki olabilir ve böyle düşünen çok fazla insan olduğunu da düşünürsek keyfine bakmanı istemekten başka bir düşüncemiz olmaz.

Fare çıktı!

Sevdiğin insanı elde edene kadar atmayacağın takla yok. Ona olan sevgini birçok romantik tarzda göstermekten de asla çekinmiyorsun. Seviyorsan, saklamıyorsun! Bu demek değil ki elde ettikten sonra boş veriyorsun. Sen karşındaki insana onu sevdiğini göstermekten hiç çekinmiyorsun, bu da seni çekici kılan küçük ayrıntılardan sadece biri.

Kraliçe arı çıktı!

Senin peşinde dolu insan olduğu ortada. İstenilen biri olmak kötü bir şey değil. Her zaman lider ve net bir duruş sergilemen seni güçlü bir karakter yapıyor. Kendini bilen, öngörülü ve güçlü olman senin bir ilişkiye ihtiyacın olmadığının da kanıtı resmen. Ama şans verdiğin birileri her zaman olmaya devam edecek.

Kurt çıktı!

Birçok hayvanın aksine kurtlar hep tek eşliliği tercih etmişlerdir. Hayatları boyunca birine bağlanmayı tercih eden bu hayvanlar gibi sen de ilişkini temeli sağlam, sürekli ve uzun istiyorsun. Sonuna kadar güvenebileceğin bir hayat arkadaşıyla bu vahşi dünyada çok daha güvende olacağını düşünmen kadar normal bir şey yok!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
scarlettfenty

Fare çıktı! Sevdiğin insanı elde edene kadar atmayacağın takla yok. Ona olan sevgini birçok romantik tarzda göstermekten de asla çekinmiyorsun. Seviyorsan, saklamıyorsun! Bu demek değil ki elde ettikten sonra boş veriyorsun. Sen karşındaki insana onu sevdiğini göstermekten hiç çekinmiyorsun, bu da seni çekici kılan küçük ayrıntılardan sadece biri. evet valla

anka024

Birçok hayvanın aksine KURTLAR hep tek eşliliği tercih etmişlerdir. Hayatları boyunca birine bağlanmayı tercih eden bu hayvanlar gibi sen de ilişkini temeli sağlam, sürekli ve uzun istiyorsun. Sonuna kadar güvenebileceğin bir hayat arkadaşıyla bu vahşi dünyada çok daha güvende olacağını düşünmen kadar normal bir şey yok!

Gizli Kullanıcı

Koala çıktı!

barty

yelda coruh banada aynı şey çıktı

pepela

Koala çıktı! Belki dışarı çıkıp yeni insanlarla tanışacak kadar, kendini açacak ya da kendini zorlayacak kadar flörtöz bir insan değilsin. Ama güvenli alanına giren bir insanı ne kadar seveceğini tahmin edebiliyoruz. Anlayışlı, sakin ve stabil bir ilişki için yaratılmışsın diyebiliriz.

barty

yelda coruh banada aynı şey çıktı

Görüş Bildir