Filipinlerde Kıskançlık Krizine Giren Bir Kadın Kocasının Penisini Kesti!

149PAYLAŞIM

32 yaşındaki Liezel Betitta eşi Mark Betitta'nın bir ilişkisi olduğunu düşünüyordu. İş çıkışı arkadaşlarıyla dışarıya çıkan adam, bir arkadaşının evinde sızdı. Dailymail'in haberine göre çılgına dönen eşi evi bastı ve kocasının penisini bir makasla doğradı.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Filipinlerin Iloilo adlı şehrinde 22 Nisan gecesi meydana gelen olayda eşinin cinsel organını kesen Liezel Betitta tutuklandı.

Adamın cinsel organını 4cm'den kesen kadın olay yerinden kaçtı. Daha sonra polis tarafından yakalanarak tutuklanan kadın pişman olmadığını dile getirdi.

Mark Betitta iş çıkışı arkadaşlarıyla içki içmeye gitmiş daha sonrasında ise arkadaşlarının birinin evinde uyuyakalmıştı.

Deliye dönen kadın eşini arkadaşının evinde buldu. 

İfadesinde şu sözleri söyledi; "Penisini kestiğim için pişman değilim. Kadın düşkünü olduğu için cezası bu. Yaptığımın sonuçlarına katlanmaya hazırım. Kadınlara olan ilgisinden bıktım. Son zamanlarda kendine yeni bir sevgili bulmuştu."

Arkadaşları tarafından kanlar içinde Jesus Colmenares Memorial Hastanesine kaldırılan adam daha sonra Western Visayas Tıp Merkezine sevk edildi.

Burada doktorlar Mark'ın penisini yerine dikmeyi denedi fakat ana sinirlerden birisi kesildiği için operasyon başarılı olamadı.

Arkadaşları 11 yaşında ikizleri ve 8 yaşında bir kız çocukları olan çiftin sürekli kavga ettiğini polise söyledi. 

Polis memuru Alexis Bataga, yaralı adamın eşi hakkında şikayetçi olduğunu belirtirken, kadın hala göz altında tutuluyor.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
violencherry

Bu olayın beğenilecek onaylanacak ne yönü var?Bir kadın olarak kimsenin bununla gururlanmasına anlam veremem, şiddet var işin içinde sonuçta.Aldatıyorsa ve o kadar büyük sorunlarınız varsa boşanırsınız olur biter, çocukları düşünüyorsan zaten böyle bir aile ortamı hiçbir çocuk için iyi değil.Bunun kadını erkeği yok her şekilde canilik.Bir insana cinsiyetinden, ırkından, inancından önce insan olduğu için bir can taşıdığı için saygı duymak lazım.Bir kadına zarar veren erkekten nasıl iğreniyorsam bunu yapan kadından da o kadar iğreniyorum, şiddeti uygulayan bir kadın olunca alkışlanacak bir tarafı olmuyor.

tigres

Merak ediyorum bu haberin tam tersi olsaydı böyle gülebilecek miydiniz?

lucario-san

Hayır Kınarlar Dı Erkeğe Söylemediklerini Bırakmazlardı

Gizli Kullanıcı

Aşağıdaki yorumları okudum da ne kadar cahil olduğumuzu gosteriyor.O zaman kadın aldattığında kadının memesini kesen adamın haberi çıktığında da aynı tepkiyi vereceksiniz!!!yok o zaman haram, erkeğinkisini kesmek helal ama değil mı? çok samimiyetsizsiniz.

fcrfcr

Herkeste bi komiklikler şakalar. Aldatan karısının vajinasına bıçak sokan adam ya da memelerini doğrayan adam haberi olsa şimdi burası kınama mesajlarıyla doluydu. Çünkü kadına şiddet çok kötü ama erkeğe şiddet çok komik.

fcrfcr

Hocam ona bir lafım yok. Doğrudur. Ben ikiyüzlülüğe kızıyorum. Saydığın olaylara yorum olarak "ahaha aynı ben :))", "Çok iyi yapmış, bunların anladığı dil bu" tarzı yorumlar göremezsin. Sadece bu olay da değil. Karısına şiddet uygulayan adam normal olarak eleştirilirken hatta yargılanırken "karısından dayak yiyen adam" ana haberlerde bile komik bir video olarak sunulabiliyor.

pers-prensi

cem yılmazın pipi kesip pişirme skeci vardı komikti baya. teri olsa kadının cinsel organını kesmeyi anlatsa linç ederler

fcrfcr

Yazdıklarınız kesinlikle doğru. Ama dediğim gibi siz sebeplerini yazıyorsunuz, ben savunmasını arıyorum. Tacizci hanzolar nasıl anası babası böyle yetiştirmiş diye savunulamazsa bu saldırgan yorumlar da savunulamaz ki anladığım kadarıyla savunmuyorsunuz zaten.

missluna

Kadın kökten kurtulmuş. Adamı bir defa öldüreceğime her gün öldüreyim demiş. Adamda eşinin böyle olduğununu bile bile onunla beraberken devam etmiş Allah'ın sopası yok tabi.

pers-prensi

tersini düşün. kadının vajinası memesi kesilse allahın sopası yok mu derdin. boşanmak gibi medeni çözüm varken

missluna

Kadın aldattığında namus davasına çoğu öldürüyorlar. Görende yurt dışında yaşıyorsunuz sanır. Ben kadının yaptığını doğru buluyorum demedim ama kadın öldürmek yerine yaşadığı sürece ölsün istemiş. Adam kendi etmiş kendi bulmuş. Adam o kadınla evlenmeyi kendi seçmiş, daha öncede aldatmış kadın kesecek kadar piskopatsa ve pişman değilim diyecek kadar önceden bunun sinyalini vermiştir. Allah'ın sopası yok çünkü zina haram. Onlar Müslüman değil diye haram olmuyor mu sanıyorsunuz?

lucario-san

Kadının Memesini Kesse Ya Da Vajinasına Hasar Verse (Bişey Bulamadım) Aynı Şeyi Yazar Mısın??

esen-miray-yilmaz

Demek istediğini anladım ben. Kesinlikle haklısın.

lucario-san

Evet,Anlamamışım (Kalktığımda yorum Yazmayı Bırakmalıyım)

esen-miray-yilmaz

Şiddet şiddettir. Cinse göre ayrımı olur mu hiç. Suç suçtur. Birine şiddet derken biri oh olsun gibi gösterilemez. Kesinlikle haklısın.

Görüş Bildir