Görüş Bildir
Haberler
Fenerbahçe'den Robben ve Jesus Açıklaması

Fenerbahçe'den Robben ve Jesus Açıklaması

Enver K.
23.07.2015 - 13:56
İçeriğin Devamı Aşağıda

Fenerbahçe Kulübü bugün basında çıkan transfer haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

'Bugün bazı gazetelerde yer alan Arjen Robben ile ilgili transfer haberleri yalandır. Ayrıca Juan Jesus isimli oyuncularla da hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır.

Sportif Direktörümüz Giuliano Terraneo, iddia edildiği gibi yurtdışında değildir ve ekte bugün çekilmiş güncel fotoğrafından da anlaşılacağı üzere kulüpteki odasında çalışmalarını sürdürmektedir.

Değerli spor basınının da bildiği üzere Süper Lig’in statüsüne göre takımların bir sezonda kadrolarında en fazla 14 yabancı futbolcu bulundurma şansı vardır ve Fenerbahçe’nin mevcut sezon öncesi kadrosunda zaten bu kontenjanın bir fazlası olan 15 yabancı oyuncu yer almaktadır.

Hal böyleyken her gün yeni, yalan haberlerle taraftarları beklenti içine sokmak bu gazetelerin tiraj için okuyucularını, futbolseverleri ve aynı zamanda borsaya açık olan şirketimizin hissedarlarını yanıltması ve kandırması anlamına gelmektedir.

Dün olduğu gibi bugün ve bundan sonra da bu tür doğru olmayan transfer haberleri için ilgili basın kuruluşlarını SPK’ya şikayet edeceğimizin bilinmesini kamuoyunun bilgisine sunarız.'

FENERBAHÇE FUTBOL A.Ş.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
0
0
0
0
0
0