Evdeki Ufaklığın Rüyalarına Renk, Hayallerine Sevgi Katacak 12 Sevimli Duvar Dekoru

-

Evinizin en mutlu odası ufaklığın odası, yanılıyor muyuz? 🤗 Rengarenk, bol hayalli, tatlı rüyalı, minicik bir dünya sığar o odaya. Süsledikçe süsleyesiniz, küçük tatlılıklar ekleyesiniz gelir. Duvarları da boş bırakmak olmaz tabii. En renkli, en sevimli çocuk odası duvar dekorlarını sizler için sıraladık. Üstelik sadece sizinki değil, baby shower'larda ve doğum günlerinde de eliniz boş gitmeyin, en minnoş hediye paketleriyle partilerin en mükemmel hediyesi sizde olsun. Çok anlattık, bir göz atmaya ne dersiniz? ☺️

1. Evdeki küçük astronotu sevindirmeye ne dersiniz? Öyleyse hazırlanın; Mars'a gidiyoruz!

Büyüyünce astronot olmak isteyen halinizi hatırladınız mı? Şimdi de sizin küçük versiyonunuz var, öyle değil mi? O'nu, duvarındaki bu roketle daldığı tüm hayallerde, istediği yıldıza ateşleyebilirsiniz! 🚀

Roket hızında rüyalar, yıldızlardan daha yakınlar; hemen almak için tıklayın!

2. Küçük bir dinozor, tüm kötü "cavanarları, öcüleri, böcüleri" uzak tutmaya yeter de artar!

Artar derken ciddiyiz! En kaliteli ahşap malzemeden üretilen bu ürünler, zararlı kimyasal boyalar da içermediği için tamamen sağlıklı!

Sevimli dinozorla, öcüleri hemen kovmak için tıklayın!

3. Küçüklerin hayalleri daha büyük olur. Yoksa siz hiç küçükken, bulutların üstünde yaşamayı hayal etmediniz mi?

Balon görünce hangi ufaklık dayanabilir ki? Hele de kocaman uçan bir balonsa! 🎈🎈 Rengarenk hayaller kurduracak bu dekoru hemen almak için tıklayın!

4. Toz pembe hayaller için küçük, pembe baykuş dostumuz, çocuğunuzun hem rüyalarını hem de hayallerini süslemek için hazır!

Malum, minik prensesiniz pembeler içinde büyümek isteyecek. Peki bu tatlı baykuşun ona göz kulak olmasına ne dersiniz? 🦉

Pembe patchwork baykuş dekoru için hemen tıklayın!

5. Hem sadece resim de değil, kişiye özel tasarımlarla, çocuğunuzun baş harfini ve adını da yazdırabilirsiniz.

Hem de minik bir dostla beraber. 🐧

Çocuğunuza özel tasarım duvar dekorunu hemen almak için tıklayın! Harfin yanında ismini yazdırmak isterseniz de sadece bir DM atmanız yeterli. ☺️

6. Bazı tasarımlar renkli olduğu kadar, öğretici de. Çocukken öğrenmeye başladığı İngilizce'yi duvar dekorunuzla da pekiştirebilirsiniz!

Koşarak okuldan gelip, "What is your name?" dediği günü hatırladınız mı? Bu minik kuşlar sayesinde İngilizce'sini geliştirmeye ne dersiniz?

Rengarenk, öğretici duvar dekorlarını kaçırmak istemiyorsanız, sizi şöyle alalım.

7. Tam ortalığı toparladım derken, sağda solda oyuncak kamyonlarla, arabalarla karşılaşan annelerden misiniz? O zaman bu tam da sizin oğlunuza göre!

"Vııııın vııııııın" sesleriyle yankılanan bir evde yaşıyorsanız, oğlunuzun seveceği bir "vın vıın" da yatak odasına koymaya ne dersiniz?

Bu kocaman arabalı duvar dekoruna vınlamak için hemen tıklayın!

8. Bebek arabasıyla bile tatillere, gezmelere doymayan bir aile misiniz? E haklısınız da! Çünkü seyahat etmek eğlencelidir!

Daha küçücük bir çocukken bile ailecek "attalara" gitmelere doyamayan bir minik için mükemmel bir dekor. 

Sizi de miniğinizle beraber "attalara" götürecek bu duvar dekoruna hemen sahip olmak için tıklayın!

9. Hafta sonu kurs saatini heyecanla bekleyen minik balerinler bu sevimli balerin zürafa hakkında ne düşünürdü acaba?

Tütüler, patikler, pointe hayalleri ve parmak ucunda rüyalar... Minik balerininiz, baleyle ilgili gördüğü her şeyi çok beğeniyor öyle değil mi? 

Hadi ona bir sürpriz yapın ve eşi benzeri olmayan bu dekoru ona hediye edin!

10. Evde ikiz bir mutlulukla mı berabersiniz? İkiz odaları için de her şey düşünülmüş. Minik korsanlarla küçük bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz?

İkiziniz varsa, her şeyi 2 tane düşünmeniz gerekir; ama sevginiz ve mutluluğunuz da onlara her baktığınızda ikiye katlanarak artar.

İkiz gülücükler için bu sevimli korsanlara hemen kavuşmak için tıklayın!

11. En çok kullandığınız cümle "Baaaak uçak geliyoooor!" öyle değil mi? Ufaklığın mama sandalyesine yakın bir yerlere şu dekoru asmaya ne dersiniz?

Minnak lokmalar; ancak uçakla gelir! Baktıkça onu musmutlu edecek bu minik pilot ayıcık, en lezzetli lokmalar için duvarınızda!

Bulut tadında mamalar yedirmek için bu dekor hemen sizin olsun.

12. Sizinki de daha ilk günden beri bir türlü sudan çıkmayanlardan mı? Eğer öyleyse, bu minik hippopotam ve ayıcığı çok seveceği kesin.

Sudan çıkmak bilmeyen küçük balıkların odasına bu sevimli dostlar çok yakışacak! Belki bir tane de banyonuza asabilirsiniz. 😉

Bu sevimli karakterleri satın almak için hemen tıklayın.

Çevre dostu, özel tasarım bu tasarım duvar dekorları ve dahası Kakembo Tasarım'da sizleri bekliyor!

Hem çocuğunuz hem de baby shower'larda ve doğum günlerinde en yakın arkadaşlarınızın ufaklıkları için mükemmel bir hediye arıyorsanız, Kakembo Tasarım'da buluşalım!

Tüm ürünleri incelemek için hemen tıklayın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alwaysdelir

Pardon, 80 lira?

arzuca

offf çok tatlı bunlar yaaa :)

Başlıklar

Baby ShowerRengarenkminnoşrokettatlı
Görüş Bildir